Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. Pisalysmy jednoczesnie...:) Juz wysylam. I z gory dziekujemy.
  2. [quote name='Ati']ktora z dziewczyn od tego mixa? [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG--zvgznlI/AAAAAAAADfY/85_aYbKce6E/IMG_0212.JPG[/IMG][/QUOTE] Tzn?? Wczoraj sie o niego "wypytalam". Chlopak, ma cos z oczkiem - ropiejace lewe. Nie jest jakos specjalnie wylewny, lekko leciutko wycofany. Wychodzi zobaczyc co i jak ale nie wkleja sie w krate. Jaderka jakies takie dluzsze, nie wiem czy nie trzeba by wykastrowac. jest niby na kwarantannie...Ale jak zapytalam ile jeszcze to mi powiedziano miesiac, na moje zdziwione oczy babka rzekla "moze 2 tyg". Wiec mozliwe ze juz do adopcji... Co do innych psiakow, to malizny kudlate niby na kwarantannie to sa dwie dziewczynki podobno:(bialo czarna i ta patrzaca) [URL]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG--vMjBquI/AAAAAAAADe8/zDcVfZl0K7g/IMG_0199.JPG[/URL] [URL]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_foF02yI/AAAAAAAADkA/6RC9KBxRhsQ/IMG_0318.JPG[/URL] Szary psiak po lewej to pies: [URL]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_fOZqkpI/AAAAAAAADj8/dUWob2g1zTk/IMG_0313.JPG[/URL] Podobno suczka: [URL]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG--xhZvltI/AAAAAAAADfI/-jiXuFU831w/IMG_0206.JPG[/URL] Znow podobno suczka. ta biala w czarne latki. Nieco wycofana...Ale cizko stwierdzic dokladnie. [URL]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG--8YNtg3I/AAAAAAAADgU/AO72yzjkQoc/IMG_0232.JPG[/URL] To pies, rana podobno od wylizywania. Raczej lagodny - siedzi z innymi psami, na mnie tez jakos sie nie rzucal do krat, a nawet byl zainteresowany nieco: [URL]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_D3qDLjI/AAAAAAAADhI/m-3Za5mej7k/IMG_0249.JPG[/URL] Jak wiadomo suczka, nieco wycofana, gotowa do adopcji. Podobno kolo 5 lat... [URL]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_F_xJ8iI/AAAAAAAADhU/1I7OuqHlxck/IMG_0252.JPG[/URL] I mamalmutek tez juz do wziecia. Co do malizny to mysle ze w nienajgorszej kondycji. Ona chyba krotko byla, bo jeszcze nie przesiakla zapaszkiem. Ale nie pachniala lawenda :evil_lol: Pchelek malutko, nawet chyba wcale. Grzeczna. Bardzo bala sie kapieli. W transporterku plakala bardzo. Dopiero jak Ewleina ja wyjela - po odstwieniu duzego - sie uspokoila. WIdac ze zna mieszkanie. Smialo latala po nim. Morela odganiala. Powiedziano nam ze kąsa...Nawet raz nie sprobowala. mimom ze naprawde w wannie panikowala. Wazy prawie 6 kg, musi sie nieco podpasc. Zjadla chetnie, nawet suche w samochodzie. Mysle ze bedzie super psiakiem. Przytulanka z charakterem:)
  3. [quote name='erka']Dima jedzie z dziewczynami do hotelu!:multi::multi::multi:[/QUOTE] Juz nawet dojechal. W samochodzie aniol nie pies. Nawet wrzeszcząca pekinka mu nie przeszkadzala. Ewelina dawala mu z reki sucha karme to jadl niczym ksiaze - delikatnie, bez pospiechu, choc na pewno byl glodny. W hotelu pociagal Ewelinke na smyczy, nie ma sie co dziwic - po dluzszym czasie ujrzal trawe...Generalnie wyciagalo go dwoch chlopa a na nas patrzyli jak na wariatki, co to porywaja sie na niewiadomo co. Ale obylo sie bez problemow. Probowalam dowiedziec sie o innych psiakach ktorymi ktos sie zainteresowal, cos tam wiem, ale czy to miarodajne to watpie. Pani wiekiem psow strzelala równo:diabloti: Na pytanie jaka plec schylila glowe i stwierdzila ze pies....Znaczy nie z benkiem a z innym... A co do Dimy to mega, bardzo zaniedbany. Sierc w czesci di wyciecia, dredy masakryczne. Chyba wyglada duzo gorzej niz Boruta. Brudny, smierdzacy i skoltuniony...Ewelina ma zdjecia to pewnie wstawi. W kazdym razie psiak BEZPIECZNY i czeka na lepsze zycie:loveu:
  4. [quote name='dalmibea']Jestem przerazona tymi zdjeciami ze schroniska , sorry , ale na niektorych zdjeciach wyglada to gorzej jak w chlewie , a co do tego postu 2192 od diva-gg gdzie pisze ze to box od agresorow , to normalnie szok , kazdy normalny zdrowy pies wsadzony do takiego boksu po krotkim czasie stalby sie agresywny. warunki na niektorych zdjeciach sa straszne , nie wiem jak jest w zeczywistosci , moze lepiej , w co trudno mi uwierzyc.[/QUOTE] Niestety tak to jest...A co do agresorow to juz chyba lepiej uspic psa niz trzymac w takim zamknieciu. One czlowieka w ogole nie widza. Sam nosek wystawal zeby cokolwiek "zobaczyc". Nawet nie szczekaly...Zdecydowanie najgorszy boks...:(
  5. [quote name='zuzlikowa']Miejsce w hoteliku potwierdzone...będzie od wtorku! Transport uzgadniam,ale żeby nie było za dobrze,to pojawiły się perturbacje...może trzeba będzie innego szukać.Cóż- życie! Będę wiedziała dzisiaj...a w razie czego szukam! To drugie psię...aż ścierpłam! Niestety, nie mogę pomóc dwóm na raz...i bardziej on azjatę przypomina niż benka- może ktoś takimi psiakami się zajmuje i umiałby pomóc?...do kogo pisać i komu pokazywać to cudne psię? Hotelik nawet by się znalazł,ale skąd pieniądze na utrzymanie następnego???[/QUOTE] Na moje niewprawne oko to ten drugi to wyglada jak mieszanka benka z dogiem. Jest ogromny, pysk benka, budowa taka dogowata... A poza tym prosze o kciuki dzis....
  6. [quote name='mshume']To działaj Divia, działaj :)[/QUOTE] Oj za duzo powiedziane, ale sprobuje, choc moja moc sprawcza malenka jest...
  7. zuzliku u mnie nie za bardzo takiego duzego psiaka. I nie chodzi o miejsce, ale o izolacje od moich gadów...Ale mysle sobie ze moge jutro podjechac do schronu i go tak konkretnie zarezerwowac, spisac co trza i wtedy tylko by sie podjechalo. Ale nie mnie decydowac...Czekam wiec na wytyczne. A sluchajcie jak to jest z umowa adopcyjna. Jest u nich zapis ze nie mozna psa przekazac dalej. Bo w sumie moglabym jakies - moze jeszcze ze dwa wziac na siebie. Znaczy teraz mam jeszcze stary dowod na stare nazwisko, zaraz bede miala nowy na nowe, cos moze mozna by pokombinowac. Mozna by na moja babcie czy mojego Huberta tez wykorzystac formalnie....Moze jeszcze kogos znajomego...I ile psiakow wedlug was mozna by ewentualnie wziac coby nie budzic podejrzen:)??
  8. Tylko ona chyba nie byla jeszcze oglaszana, przynajmniej nie przeze mnie. I raczej nikt na erke by jej nie oglaszal. Ja ja mialam zamiar na Basie oglosic. ALe jakby domekk fajny i kociczka ta to by bylo super, bo juz dlugo czeka a jest cudowna. Jak cos to mozna na Basie przekierowac;) Chyba ze to nie ta. A kotka ma na imie Lili;)
  9. Erko moze by sie nadawali, znaczy ze innego psiaka by im dala. Ale beagle sa bardzo towarzyskie, rodzinne. Wydaje mi sie ze rasa dla nich za bardzo wymagajaca. To sa starsi ludzie i jakos srednio to widze. No ale lepszy rydz niz nic. Jutro z Hubertem wieszamy ogloszenia i czuje ze sie znajdzie ktos, bo Hubert mnie pocieszyl i mowil ze widzial kiedys jakies dzieci i kobitke z beaglem wlasnie na smyczy. Musi sobie przypomniec kto to byl i gdzie, bo u nas na wsi duzo nowych ludzi jest i sie nie zna. Ale tez duzo ludzie beagli nie ma, wiec mysle ze da rade;) Co do psiakow na kwarantannie - a tam jest pekinka - to juz ktos ze znajomosciami...Moze sie kilku uda...
  10. Co do rezerwacji to rzeczywiscie ewab chyba cos musi zrobic. Chyba ze jednego moge sprobowac, moze sie dogada...Malizn jest duzo, powiedzialabym ze chyba wiecej niz duzych. Albo porownywalnie... Wlasnie wrocilam z akcji lapania beagla. Pojawil sie w mojej okolicy dzis i wygladal na zgubionego. Psiak mlodziutki. Sasiadka wziela go do siebie. Jak sie dom nie znajdzie, to chce go zostawic. Psiak zadbany z obrozka, niestety bez adresu. Jest kilka opcji: wyrzucony bo wakacje, wyrzucony bo sobie ktos nie radzil z temperamentem, zgubiony. Oby sie znalazl wlasciciel...Nie smiejcie sie tylko z moich zakrywan obrozy, ale to bedzie jedno z pytan dla potencjalnych wlascicieli, o ile w ogole. A oto on: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/THAZniln2gI/AAAAAAAADl0/LTLwVTORh8E/s640/IMG_0333.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/THAYkiUUuDI/AAAAAAAADlc/UIH2ybjZWOA/s512/IMG_0339.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/THAZjKzVYJI/AAAAAAAADlw/PJ7jP_-ZWSc/IMG_0329.JPG[/IMG] Jakbyscie slyszaly o poszukiwaniach beagla, lub domku jakims fajnym dajcie znac. Bo niby moi sasiedzi spoko, ale doswiadczenia z beaglami nie maja. Nie moge im zabrac psa tak po prostu, bo oni go znalezli, ja tylko pomagalam, ale jakbym powiedziala, ze to wlasciciele to by oddali. Skomplikowane nieco, ale nie bardzo trudne;)
  11. Kurcze nie wiem czy to ten sam. A kto robil tamte pierwsze zdjecia? Przepraszam nie sledzilam watku, wiec nie wiem. Ten benek jest przy boksach psow agresywnych (gdzie tez cos bekopodobnego siedzi), ale nie jako agresynwny. Siedzi z malymi psami, racczej nie podchodzi do kraty. Niestety ten boks jest nieco inny niz pozostale i nie moglam za bardzo zrobic mu zdjec. Takie z gory troszke sa i nie za ciekawe. On tak srednio podchodzi. Musialam sie zapytac o benki dopiero mi wskazali boks. O zadnym innym nie mowili, a pytalam dwoje ludzi (osobno) - goscia ktory karil psy i babki z biura. Obydwoje wskazali tylko ten boks. Ale jak wiemy ufac im nie ma co. Generalnie jak widac na zdjeciach psiak chudy, zmierzwiona i brzydka siersc. Nie wiem jak oczy - moze to cecha benkow, ale widac ze sa czerwone. Ale nie jakies mega ropiejace czy cos. Erka pytala czy kaszlal. Przy mnie nie. Stalam tam chwile gimnastykujac sie ze zdjeciami i nie slyszalam. Babka spojrzala na mnie dziwnie, ja powiedzialam, ze musze porozmawiac z rodzina na temat adopcji. A w ogole jak spytalam o benka to powiedziala: jest jeden, ale stary...:crazyeye::crazyeye:Na pytanie ile ma lat powiedziala ze wet na 6 moze 5 go ocenil. To sie zdziwilam, bo jak stary to moze z 10 moglby miec. Wiec takie podejscie w naszym schronie. Jak sie go nie wyciagnie, to raczej nikt go nie wypatrzy - po pierwsze nie pokazuje sie a po drugie przeciez stary. Mozna go brac juz. W poniedzialek babka mi rzekla ze do 18 mozna. Jakies przedluzone godziny.
  12. A ja zapraszam bardzo goraco na watek innego slepego onka. Ledwo przezyl, teraz w dt, ale potrzeba wparcia w karmie. Potrzeba takze pomocy w podnoszeniu i szukaniu domu...PLISSSSSSS. Bo my tam sobie cichutko zamieramy na watku...Moze chociaz ktos sobie banerek wrzuci, zeby wiecej nas tam bylo. Bez tego nie damy rady... http://www.dogomania.pl/threads/188834-%C5%9Alepy-onek-wyrzucony-w-lesie-na-pewna-%C5%9Bmierc-czy-ktos-da-mu-dom
  13. [quote name='erka']Divia_gg, umieść może prośbę w tytule o pomoc w opłaceniu dalszego pobytu w dt.[/QUOTE] OKI. Sie robi. Jak cos to prosze tez o sugestie co do tytulu;)
  14. Erko a moze tam wkleic watek? Moze kogos przekieruje? Czy juz to zrobilas. Jak cos to podesli pozapraszam nadzielniej pomagajacych;) Wkleilam watek Lorda na watek Jaspera. To o tego Ci chodzilo erko? Jak tak to juz tam Lord zagoscil;)
  15. Podniose Kale, bo sierpien chyli sie ku koncowi a na nastepny miesiac portfel pusty...:(
  16. I na kniec benek...Nie zauwazylam go poczatkowo, schowal sie. Musialam spytac o niego, dopiero zlokalizowalam. Ma podobno 5-6 lat, siedzi tak ok 2 miesiace...Na pewno lagodny do psow, bo siedzi z maluchami. Bardzo zaniedbany i chyba chudy. Nie chcial za bardzo podejsc, wiec cykalam z gory. A boks ciezki do prezentacji psiakow, stad zdjecia sa jakie sa... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_gWRTRUI/AAAAAAAADkE/sCPQuCu4o2k/IMG_0319.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_g8Bx8cI/AAAAAAAADkI/6L-wTU_eGK4/IMG_0320.JPG[/IMG] W tle budy, w jednej chyba zrobily psy sobie kibelek...:placz: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_hSxivnI/AAAAAAAADkM/c4EqPPljzz8/IMG_0321.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_htCJ82I/AAAAAAAADkQ/uj_G5EzCGTI/IMG_0322.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_iHkmC4I/AAAAAAAADkU/9D6LfYuBHgk/IMG_0323.JPG[/IMG][IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_i_jYyUI/AAAAAAAADkY/PbUwNbhgYKo/IMG_0326.JPG[/IMG] To tyle. Wiem, ze pewnie nie bylo potrzeby wklejac wszystkich, ale nie umialam sie zdecydowac ktore wkleic, wiec wkleilam wszystkie co mialam....
  17. Rzut ogolny na kundelki: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_Xz2egHI/AAAAAAAADjM/0j2nLsDVAhQ/IMG_0294.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_YxG7OCI/AAAAAAAADjU/qPNWxK0tujs/IMG_0298.JPG[/IMG] A ten to do Topika podobny jest z ktoregos z watkow. Taka hienka kundelkowa. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_YdxQ_II/AAAAAAAADjQ/YJwrUt7X8po/IMG_0297.JPG[/IMG]
  18. Psiak jaka rase mi przypomina, ale moze sie myle... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_VTIc3CI/AAAAAAAADi8/9E8huPQpRsw/IMG_0282.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_WFtWiHI/AAAAAAAADjA/cucnxI5GRpg/IMG_0285.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_WucorkI/AAAAAAAADjE/UdSbWByvfrU/IMG_0287.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_XTt7YEI/AAAAAAAADjI/iR72agMyGZs/IMG_0288.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_ZQwEqbI/AAAAAAAADjY/7fn6v-HqAms/IMG_0300.JPG[/IMG]
  19. Ciezarna sunieczka. Chyba niedlugo urodzi. Siedziala sobie z boczku w rogu...Razem z ta czarnulka, tez chyba zaciazona... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_ThKqRlI/AAAAAAAADiw/dgxWaxyfEvs/IMG_0279.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_aqk3PfI/AAAAAAAADjg/g2mSWB7uOJk/IMG_0302.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_aLz6ReI/AAAAAAAADjc/rEXq3QV-pAI/IMG_0301.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_UMKUExI/AAAAAAAADi0/_SZj1Jzo0os/IMG_0280.JPG[/IMG]
  20. I jeszcze jedno malamucie: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_TDDguYI/AAAAAAAADis/_Fq-7Bozm9s/IMG_0278.JPG[/IMG] i jeszcze onka tego drugiego. On w boksie wlasnie z malamutem jest: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_bFli1cI/AAAAAAAADjk/9yw8BhLZABg/IMG_0303.JPG[/IMG] Szkielecik... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_bmVl-DI/AAAAAAAADjo/6skHcKIJLVQ/IMG_0306.JPG[/IMG] I malamut schowany w budzie po ataku... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_cGukGOI/AAAAAAAADjs/La6qdYFJINk/IMG_0308.JPG[/IMG]
  21. Agrsor na malamuta...Bardzo go gryzl jak bylam. Na kazdym kroku. Malamucik w koncu wlaz do budy a ten dalej go tam molestowal. Natomiast garnal sie do ludzi... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_OY3sM6I/AAAAAAAADiM/Qjszfie1TU0/IMG_0270.JPG[/IMG] Taki sobie kundelek: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_OynFT9I/AAAAAAAADiQ/tRI2H8Ym2D8/IMG_0271.JPG[/IMG] I malamut nękany przez tego pierwszego. Malamut mega chudy. Nie ma kawalka dolnej wargi, slina chyba przez to wycieka. Bidulek... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_QJ-DupI/AAAAAAAADiY/Rs61Zw0NyhY/IMG_0273.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_QxLX6dI/AAAAAAAADic/Bvv6jftvaaY/IMG_0274.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_SO14MSI/AAAAAAAADik/o732V3YAclE/IMG_0276.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_SjMcl-I/AAAAAAAADio/XkngHZ8VRoI/IMG_0277.JPG[/IMG]
  22. Onek numer jeden. Z pyszcza siwawy. Oba onki takie starsze, raczej bardzo spokojne, rzeklabym nawet ze zrezygnowane. Wydaly sie bardzo zrownowazone. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_KiSOp-I/AAAAAAAADh0/uXd6lO5AruY/IMG_0262.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_MqS3iEI/AAAAAAAADiA/hoqWGrYe0aI/IMG_0265.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_PS4XSdI/AAAAAAAADiU/Gf7pv71H9oY/IMG_0272.JPG[/IMG] I drugi, wieksza glowa nieco, ale taki sam z zachowania. Spokojny i taki...bez emocji..:placz: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_NOgRt1I/AAAAAAAADiE/_leDFYdVU1U/IMG_0267.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_N3ACtHI/AAAAAAAADiI/zGD45OqoWUg/IMG_0268.JPG[/IMG]
  23. I ciag dalszy duzych psiakow: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_FMsmw1I/AAAAAAAADhQ/SI1paccvWjo/IMG_0251.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_Iz3pKEI/AAAAAAAADho/jrh4KPmuNT0/IMG_0259.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_JqQQjhI/AAAAAAAADhs/-rgH1VFaNYo/IMG_0260.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_KGo0qVI/AAAAAAAADhw/b_w6M4UDRbc/IMG_0261.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_LarXsdI/AAAAAAAADh4/ZQYW96sQdLU/IMG_0263.JPG[/IMG]
  24. Tu serce mi kolejny raz pękło. Sunia wypadla z budy, widac ze niedawno karmila. Taka przerazona. Niby chciala podejsc, ale sie bala. Chodzila, miotala sie az w koncu wpadla do budy. Na zdjeciach nie widac, bo slabe swiatlo bylo, ale ma piekny brazowy kolor. Jak setery. I ona taka troche wlasnie seterowata. Ale ja sie bardzo na rasach nie znam, ale tak mi sie pierwsze skojarzylo. Moze nie czysty, ale cos gdzies. Zdjecia rozjasnic musialam i naprawde nie widac jak ladna jest(byla, bo teraz chudzinka) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_F_xJ8iI/AAAAAAAADhU/1I7OuqHlxck/IMG_0252.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_GvN4xiI/AAAAAAAADhY/J7Mzfuq5QvI/IMG_0253.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_HNvRFdI/AAAAAAAADhc/NsoAWZWAGgw/IMG_0254.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_Hj_mi9I/AAAAAAAADhg/W3_uAVH_Eco/IMG_0255.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_IdJer0I/AAAAAAAADhk/MoNmeF0xSCk/IMG_0256.JPG[/IMG]
  25. Tu mega duzy, ale chyba lagodny psiak. Najpierw pomyslalam ze to moze o tego benia chodzilo. Ale to nie jest benek, tylko jakas mieszanka. Moze Wy wiecie jaka to moze byc rasowatosc. Jest mega duzy. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_By4f3KI/AAAAAAAADg4/Y0TA5_NQd3o/IMG_0242.JPG[/IMG] Stalam z boku nie kucalam i taki jest ogromny. A nie malaze do najnizszych... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_CjaBNsI/AAAAAAAADg8/YH13HDdsTk8/IMG_0243.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_DTysHiI/AAAAAAAADhE/IE8oXKkKfMU/IMG_0247.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_D3qDLjI/AAAAAAAADhI/m-3Za5mej7k/IMG_0249.JPG[/IMG] na zadzie ma jakas rane, widac fioletowe... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_EqlqKjI/AAAAAAAADhM/i0LPHKhWgOk/IMG_0250.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...