Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. [QUOTE] wow ile ogloszen, oby tylko skutek jakis byl...[/QUOTE] Najgorsze jest to, ze one juz tam wisza dluzszy czas - zwlaszcza Luska i narazie ze 2 maile i 2 telefony...:(
  2. [QUOTE]Takie maleństwo, to drugie też takie małe?[/QUOTE] Tak jak wspominalam sa tam budynki niezamieszale jeszcze, wiec tam sie chronia. W sobote bede dopiero o ludzkiej porze i pojde na przeglad, bo teraz jak wracam to jest taka szarowka, albo ciemno a tam przy lesie nieoswietlone a do tego rozni ludzie sie tam zatrzymuja...Wiec w sobote za dnia sie tam udam i dokladnie rozejrze. Najwyzej podsype ich kryjowke sloma. Na szczescie nie sa bardzo gloden, bo czasem zostawiaja karme niezjedzona. Widzialm pare razy jak im ktos cos z samochodu rzucil. Ten drugi psiak troche wiekszy - tak moze do kolana mniej wiecej...Bede informowac....
  3. Psiaki sa oglaszane na tych stronach, tzw "komplet": [I] [URL]http://www.swistak.pl/[/URL] [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/index.php[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/[/URL] [URL]http://www.olx.pl/[/URL] [URL]http://katowice.gablota.com/[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/index.php[/URL] [URL]http://www.twojeanonse.com/[/URL] [URL]http://aukcjezwierzat.pl/[/URL] [URL]http://kokosy.pl/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/[/URL] [URL]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html[/URL] [URL]http://www.mammisia.pl/[/URL] [URL]http://www.krakusik.pl/[/URL] [URL]http://petsy.pl/[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://www.psiamania.pl/default.aspx[/URL] [URL]http://krakow.szerlok.pl/[/URL] [URL]http://krakow.cwirek.pl/[/URL] [URL]http://owi.pl/[/URL] [URL]http://www.oglosze.pl/[/URL][/I] plus oczywiscie allegro. I to sa ogloszenia aktualizowane na biezaco. Jednak jakby ktos chcial pomoc w oglaszaniu to zapraszam - nigdy za wiele.
  4. Jakie to sa pieszczochy;) Czarny jak podlatuje do mnie to nawet merda!!!!!! A wczesniej nie umial i to mnie tak bardzo cieszy...I jak ide to on sie usmiecha, doslownie - pokazuje tak slodko zabki;) No pieszczochy straszne. Luska tez oczywiscie sie doamaga, bo to ona pierwsza musi byc glaskana i sie przepychaja. Slodziaki kochane..A cisza w eterze, ze az piszczy. Narazie nikt i nic;( Mimo licznych ogloszen.
  5. To moze pani by chciala taka wlochatke. Chyba troszke miejsza od Kajtusia. Narazie bezdomna, ale szukam DT. Jest troszke nieufna, ale nie dzika i wyglada na domowa sunie - ma lancuszkowa obroze. W razie czego dowoz oczywiscie zapewniam. To ona. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Sz-GNEGnYsI/AAAAAAAAAuY/U1uvNo47n6g/P1070928.JPG[/IMG] Co prawda takich zalet jak Kajtus pewnie nie ma, ale moze a nuz jej wpadnie w oko. Co do sterylizacji to moglabym cos dorzucic - poprzez bazarek (mam jeszcze kilka fantow)
  6. Ja niestety z prosba - moze narazie pytaniem. Pamietacie jak kiedys pisalam o suczce na lesnym parkingu niedaleko mnie? [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/Sz-GNEGnYsI/AAAAAAAAAuY/U1uvNo47n6g/P1070928.JPG[/IMG] Otoz oczywiscie ona dalej tam jest. Jest tam tez mlody dzikusek. I o ile ona wczoraj jadla mi juz niesmialo z reki to tamten / tamta dzikuska jak tylko ktos pojawia sie w okolicy spierdziela jak nie wiem co. Zjada dopiero jak oddale sie na naprawde bezpieczna odleglosc (czyt. kilkanascie metrow) i sie nie odzywam. Gwizdanie na nia/niego powoduje natychmaistowy odwrot...Moze macie jakies pomysly co robic. A tak mysle ze one razem tam koczuja... Choc jakbyscie mialy pytanie o naprawde mala sucze to moze chociaz ona by mogla isc na dt ...Suczka jest malutka, drobniutka, ale z charakterem. Juz dwa razy mnie obwarczala. A wczoraj to nawet ukasac probowala jak za bardzo zblizylam reke do "jej" karmy. Nie jest jakos bardzo zastraszona czy dzika. Mysle ze kwestia kilku dni w domu, tym bardziej ze wyglada na domowa. Opcja narazie to dalsze - marne narazie - proby oswajania dzikusa mlodego i zastrzyk dla suni zeby cieczki nie miala. Ale to wymaga jeszcze chwili pracy. Jakbyscie mialy - brzydko mowiac- zamowienie na mala drobna suczke to polecajcie ja, ok? Bede wdzieczna. Zlapanie i dowoz zapewniam oczywiscie.
  7. [QUOTE]...Z TYMI ŚMIESZNYMI 10ZŁ NA OBIE ... ZIARNKO DO ZIARNKA... [/QUOTE] Idac tym tropem tez deklaruje 10 zł - na obie :oops: Deklaracja stała. Wplacac na konto z pierwszego postu, tak?
  8. A to nie jest tak, ze nawet jak gmina ma podpisana umowe to i tak placi okolo 1000 zł za psa. Jak rozmawialam w mojej gminie, to powiedzieli mi cos takiego. Ze to niby za wylapanie jest plus utrzymanie psa przez miesiac. A z tego co wiem moja gmina ma umowe... Wiec jak to jest w koncu? Czy tez nie jest tak, ze jak gmina nie ma podpisanej umowy, to "problemu bezpańskich psow nie ma"?
  9. Zastanawia mnie na jakiego piesa on "wyrosnie";) Niesamowite bedzie za jakis czas spojrzec na niego i powiedzec - nie do poznania. Bo w sumie teraz to raczej nie widac jakim on jest wlsaciwie psem. Mam przeczucie, ze bedzie bardzo ladny...
  10. [QUOTE] U mnie tak od 16.01 strony jak krew z nosa się otwierają [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/QUOTE] Chyba nawet gorzej. Rany, ale to wkurza...Dziady jedne...
  11. O, super. Wlsanie wlacze z cafeanimal, ale chyba nie daje rady...Kurcze nie wiem - chyba mnie nie slucha ten komp. A taki offik maly - moglabys zrobic cafe Lusce Czarnemu i Sabie? Ja je oglaszam i nie maja przez to cafe. Tekst i zdjecia wysle ci na maila.
  12. Moze tez Groszka nowego wrzucisz? [CENTER][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/f5/d7/41-main.jpg[/IMG] Znacie bajke Lilo i Stich - on tu wyglada wlasnie jak stich;) [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/f5/d7/3b-main.jpg[/IMG] - troszke ukryłam coreczke Jaagi;) Jakos wole byc ostrozna;) [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/f5/d7/40-main.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/f5/d7/3d-main.jpg[/IMG] [LEFT]Inne sa jeszcze tu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176329-CANE-CORSO-mix-SZCZENIAK-Z-LASU-z-Kielc-NUA-ENIEC-Z-GRZYBICAE-POTRZ-PIEN-NA-LECZENIE?p=13933751#post13933751[/URL] [/LEFT] [/CENTER]
  13. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Groszek ma nowy komplet ogloszen. Ni cholery nie moge sie zalogowac na cafeanimal, a na swistaku po prostu jakos dzialac nie umiem. Czy mogby ktos tam zrobic? Wiem ze z cafe animal czasem sie zdarzaja telefony. To teskt dla szkraba: [I] " [/I][/SIZE][/FONT][I][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#ff1616]Groszek – szczeniak, docelowo duży czeka na dom[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#ff1616] Groszek[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black] – śliczny i bardzo sympatyczny mieszaniec w wieku około 5 miesięcy. Docelowo będzie na pewno pięknym dużym psem.[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] Psiak został znaleziony w lesie pod Kielcami, w okolicy świąt. Był strasznie zabiedzony i wychłodzony. Gdyby dłużej pozostał bezdomny prawdopodobnie nie przeżyłby zimy. Obecnie jest pod opieka wolontariuszki. W domu tymczasowym czeka na własny dom i kochającego pana. Jest słodkim psiakiem, który uwielbia dzieci – idealny by był domek właśnie z dziećmi. Bardzo lubi pieszczoty, jest towarzyski i delikatny. Na spacerach jest bardzo grzeczny, przychodzi na zawołanie. Jest wyjątkowo zrównoważony jak na swój wiek i niezwykle mądry. [B][COLOR=black]Bardzo dobrze[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman] [/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black] [B]nastawiony do ludzi!!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [B][COLOR=black]Świetnie też dogaduje się z innymi psami.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Zaszczepiony i odrobaczony!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Kontakt w sprawie przygarnięcia pieska:[/COLOR][/B] [B][U](32)3533135[/U][/B] [B][U]660124623[/U][/B] [B][U][email protected] [/U][/B] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]Piesek jest obecnie w domu tymczasowym w Katowicach, ale istnieje możliwość dowiezienia go do innego miasta[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][I]"[/I] Zdjecia na watku, powyzej. Reszte ma zrobiona lub zaktualizowana;)[/SIZE][/FONT]
  14. Z tego co sie orientuje to ona chyba zostaje na dzialce pod kielcami i chyba w budzie. Czy sie nie myle? Nie wiem czy to mozliwe, ale wydaje mi sie ze ogarnaim narazie wiekszosc. Moze nie wszystko, bo nie wszystkie watki mam, ale chyba tak. Takie moje podsumowanie na podst watkow. [LIST] [*]Sunia mala czarna jamnikowata (ona ma swoj osobny watek) to ta z rury - [U]sunia zostala narazie w budzie na dzialce, maluchy w ilosci 5 jada dzis do Maady, jedna sztuka zostala w Kielcach.[/U] [/LIST] [LIST] [*] Sunia z najmniejszymi malymi - Koniczynka jest [U]w hoteliku w Odrawazu[/U] - szczylki podobno po okolo 3 tyg (taka szara, sporawa na zdjeciu ze stadem przy cycu;)) [/LIST] [LIST] [*] Sunia z Pakosza - zostala u goscia na lancuchu - przerazona (ruda na zdjeciu na łancuchu) razem z 2 pozostalymi duzymi psami; [U]szczeniaki w ilosci 2 jada do Krakowa i stamtad dalej na tymczasy, jeden na slasku, drugi w Krakowie [/U]- transport dziewczyny maja juz dograny :evil_lol: [/LIST] [LIST] [*]Sunia colakowa - wspominana na watkach w zaawansowanej ciazy koczujaca pod chmurka [U]nie zlapana[/U], ale jakby sie udalo ja schwytac to moglaby jechac na tymczas do Wrocka. [/LIST] Rety chyba tak to jest. Ja sie nie dziwie ze nikt nie nie wie, bo starsznie namieszane. Stad ogromna prosba tez ode mnie - jako niedawno poczatkujacej dogomaniaczki - piszcie info o psiakach na ich watkach, bo wszyscy zginiemy marnie;) Kurcze a ja mam narazie manie bycia na biezaco :oops: stad apel;)
  15. [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://img33.glitterfy.com/10020/glitterfy0013115T366D32.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.glitterfy.com/"] [/URL][URL="http://www.glitterfy.com/"][/URL]
  16. Rodzina do goooory hoooop;)
  17. [QUOTE]Divia - odebrałaś od p. Ani reklamówkę z rzeczami na bazarek?[/QUOTE] Zapomnialam oczywiscie, ale w czwartek najprawdopodobniej tez bede wiec wtedy wezme. I tak nic straconego, bo nie dam rady w tym tyg nic zdzialac.
  18. No ja Groszka jeszcze mam. Czyli zostaje na cito Niko - przydaly by sie lepsze zdjecia, (co najmniej takie jak ma Groszek) i Wafelek. Moze wiec wezmiesz Wafelka. Tekst ma chyba Ewelinka i allegra Elizy_sk. Tak przynajmniej wynika z postu ogloszeniowego na 2 str. To link do allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item892561702_wafelek_szorsciak_uratowany_przed_zamarznieciem.html[/URL] Czyli nieobstawiony bylby Jagi. Tylko, jesli moge zasugerowac to do takich normalnych ogloszen chyba trzeba nieco "uproscic" teskt. Tamten oczywiscie swietny, ale wydaje mi sie ze do specyfiki zwyklych ogloszen nie jest praktyczny jednak. Niko, Rozia - Ewelinka Majla, Groszek - ja (z pomoca przy Majli) Albinka, Wafelek - KarOla. Czy tak moze byc?
  19. Obrazily sie na mnie dzis....Zjadly - i to szlachta nie wszystko zjadla, a potem wlazly do budy i sie d...ami poodwracaly...No i badz tu mily;) Dzis byly zdecydowanie nie w sosie, bo mnie nawet nie odprowadzily, co zawsze czynia. No nic niech spia i lapia sily na poranne zawodowe obszczekiwanie....
  20. Powrzucalam Jagiego lepsza zdjecia do allegro i dodalam kilka - tych co nie mialam;)
  21. No slicznosci. Na pewno pozminiam. Jutro zrobie komlet z tymi zdjeciami bo roznica ogromna;)
  22. W niektorych tak, w innych nie. Jak cos to dorobie z ladniejszymi zdjeciami.
  23. Tropimy domki, tropimy...;)
  24. Lusia i Czarny maja świezutkie ogloszenia gdzie sia da;) Komplet maja zrobiony...Oby w koncu cos, ktos....Trzymamy kciuki wszyscy raaazem
  25. Ano prosze;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174882-ALARM-STARUSZEK-bez-jedzenia-i-picia-ZA-APANY-POWAA-NY-STAN-potrz-PLN[/URL]
×
×
  • Create New...