Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
  • Posts

    20004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Havanka

  1. Ja też przychodzę z kciukami za jutrzejszy dzień. Niech wszyscy szczęśliwie dojadą do celu !
  2. Luneczka ma już dom i widać na zdjęciach i z opisu, ze jej tam dobrze a przecież była w opłakanym stanie. Czyż nie warto pomagać? Eluś, tak na szybko; przeniosę swoją deklaracje na tego biedaczka a na nowy wątek zajrzę dopiero wieczorem. Dobrego dnia i dziekuję, ze dałaś mu szansę na lepszy komfort życia.
  3. Biedny kociak. Żeby tylko nic poważnego mu nie było i dało się go wyleczyć. Trzymaj się kotku !
  4. To już jutro... Będziemy z wami myślami i mocno zaciśniętymi kciukami ! Powodzenia !
  5. Ja również dotarłam do Gratki i Morelki. Tak sie cieszę, ze opuszczą schron ! Kochani dogomaniacy, pomóżmy im dojechać do Szafirki ! Tam zaczną się wszystkie zmiany ! JEDZIEMY !!!
  6. Nareszcie i ja mogę się zameldować u maluszka. Pomogę go ogłaszać kiedy będzie już czas, a teraz zapraszam jego fanów na bazarek transportowy, no bo przecież wkrótce wyruszy w drogę ! Jadę do hoteliku rozpocząć nowe życie !
  7. Ja też jestem i zapraszam wszystkich fanów tej szczęśliwej "trójeczki" na bazarek transportowy ! Zaczynamy od podróży do hoteliku Szafirki !
  8. Świetnie, ze są już nowe wątki, bo właśnie ukończyłam dzierganie bazarku na transport, na który serdecznie zapraszam ! BAZAREK DLA 8 OGONKÓW !
  9. Pełna kultura nawet w dialogu z panią. Przystojny, zadowolony i szczęśliwy ! Bardzo ładnie wydziergany portret.
  10. A nie lepiej w cieniu poleżeć??? Na szczęście Mysia nie wygląda na zdołowaną rozłąką sunię. Coś czuję, ze zaakceptowała kolejną zmianę w swoim życiu...na szczęście ostatnią.
  11. Fajnie, ze kolejne psiaczki opuszczą schron. Tylko współczuć pozostałym tych potwornych upałów i marnych szans na wyjście z tego gorącego piekła. Ja tymczasem zrobiłam ogłoszenie kociakom na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/czy-ktos-pokocha-rudego-kota-CID103-IDAc3A0.html https://www.olx.pl/oferta/dwa-kocie-maluszki-do-adopcji-CID103-IDAc2Bz.html
  12. Widok Kaja i Lindy bawiących się na trawie - bezcenny ! Nawet Tania przylaczyla sie do zabawy i nasladuje Linde.
  13. A ja myślałam, ze patrzy na komórkę przed sobą. No cóż, widocznie jest wielką fanką kur.
  14. A ja myślę, ze Lala chciała odebrać telefon, bo dzwoni, ale nie wiedziała jak. Danusiu, koniecznie naucz ją obsługi... Wpadłam w odwiedziny do Laleczki i jej Rodzinki. Widzę, ze ma się świetnie. Zadomowiła sie na całego i pewnie juz dawno zapomniała o swej przeszłości. I tak ma być zawsze ! Pozdrawiam najserdeczniej tą kochaną istotkę, całe stadko ogonków i oczywiście jej ukochaną Panią !!!
  15. Koniecznie ! Lunka ma dom ! Tak długo czekała i 3 czerwca się doczekała ! Luneczko, dużo ludzkiej miłości i zdrowia ci życzymy, byś długo mogła cieszyć się nowym domem i własną rodziną !
  16. No i proszę ! Jako turysta-piechur też sie doskonale sprawdza ! Rodzina trafiła mu się IDEALNA !
×
×
  • Create New...