Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
  • Posts

    20004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Havanka

  1. Mam nadzieję, ze ten powiększony brzuszek Cziko nie jest objawem żadnej choroby, tylko wieku. Oby tak było.
  2. Trudno.To jej strata. Pisząc wiadomosc chciała,żeby do niej zadzwonić. Jednak wychodzę z założenia,że to zainteresowany powinien zrobić. Poprosiłam by to ona zadzwoniła.
  3. Czikuś ma radosny pyszczek. Moze którymś zmysłem czuje, ze teraz to jego kolej na wyjazd do własnego domu? Obyś piesku był w nim szczęśliwy i mocno kochany !
  4. Odezwała sie do mnie pani , tym razem z Krakowa ! Mieszka na Kozłówku, w bloku z 2 dorosłymi synami. Ma już 3 letnią koteczkę, też zabraną z działki. Chce jej dobrać do towarzystwa drugiego kotka, bo kicia bardzo płacze, kiedy zostaje sama. Prosilam o kontakt z Tobą Elu.
  5. No to zobaczymy czy bedzie z tego domek. Ale i tak warto szukać TEGO z Krakowa. Już zaznaczylam,że Krakow ma pierwszenstwo.
  6. Gdzie będzie bezpieczniej niż na rękach własnego pana? Atilka pewnie jeszcze pod wpływem znieczulenia.
  7. No niestety nie jest wyróżnione. Ale od dzis jest na pierwszej stronie z automatu. Wiec jeśli wyróżnić, to może za 2 dni. kiedy spadnie trochę. Elus moze w tekście zamieścić klauzulę, ze preferowane są domki z Krakowa?
  8. A to dopiero niespodzianka !!! Tyle czasu nic.... a tu nagle DOM ! Bardzo sie cieszę ! Tolu daloby się umiescic teraz w tym kojcu te szczeniaki? Tak mi nie dają spokoju...
  9. To tylko swiadczy o tym, że P.Mariuszowi bardzo zalezy na Cziko. Pojutrze Czikus bedzie juz w swoim wlasnym domu ! Alez to pieknie brzmi...
  10. Wszystko na to wskazuje,że Czikus dołączy do klubu szczęściarzy,bo wieści z przyszłego domu są bardzo optymistyczne ! Czikus wciaz trymam za ciebie kciuki! Teraz juz musisz byc szczęśliwy !!!
  11. Wymieniłam kilka zdjęć Melisy ( Majki ) i Megan w swoim ogloszeniu na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/megan-i-majka-dwa-szczeniaczki-szukaja-nowych-domow-CID103-IDAEUml.html
  12. Niepotrzebnie martwiłam się o Kessi ! Ona nawet nie aklimatyzowała sie w nowym domu, po prostu weszła jak do swojego i od razu czuła sie w nim jak u siebie. Niesamowita suczka ! Tak bardzo cieszę się, że trafił jej sie TAKI DOM ! Myślę, że niczego jej tam nie zabraknie. Kolejna dobra wiadomość, to domek dla Cziko ! Myślałam, że trochę potrwa, zanim psiaczek go znajdzie, a tu taka niespodzianka ! Jednak żeby nie zapeszyć, poczekam na wynik wizyty pa i oczywiście bardzo mocno trzymam kciuki, aby był na miarę domku Kessi.
  13. Bardzo dziękuję cichemu Fundatorowi za wyróżnienie ogłoszenia Misi na Poznań: Od: dzisiaj Do: 31 sie Mała Misia czeka na fajny domek. podgląd edycja zakończ Za darmo 0 Odśwież za 1zł Wyróżnij Promowane do 3 wrz Statystyki Wyświetleń: 53 Tel: 0 Obserwuje: 0 Oby przyniosło suni tak bardzo oczekiwany dom !
  14. Aż przyjemnie jest wchodzić na wątki, gdzie bezdomne psy, przechodzą taką metamorfozę, powracają do zdrowia i są kochane przez swoich właścicieli. Los jednak nie jest slepy. Tak kierował życiem suczki, by Anula z Bogusią wzięły ją pod swoje skrzydła, by przyszła rodzina wypatrzyła ją w ogłoszeniu i tak mocno pokochała.
  15. Ja też bardzo się cieszę z domku Kessi, ale powiem szczerze, ze trochę mam obawy przed tak szybkim, wspólnym wyjazdem nad morze. Ale może wspolne wakacje szybko zblizą Kessi i nową rodzinę? Powodzenia Kessi !
  16. ...i bardzo długo czeka na dom. Czas najwyższy, by szczęście uśmiechnęło sie do niej.
  17. U mnie Mały ma 7 obserwatorów i 3 odkrycia telefonów. Cały czas mam nadzieję, ze komuś złamie serce... Tolu, byłyby szanse na dodatkowe zdjecia?
  18. Myślę dokładnie tak samo. Gdyby ktoś mógł wyróżnić ogłoszenia, to szanse byłyby dużo większe !
  19. Oneczko, napisałam tekst i zrobiłam OLX dla Misi na Poznań : https://www.olx.pl/oferta/mala-misia-czeka-na-twoja-milosc-i-dom-CID103-IDAYRSP.html Może w końcu ktoś konkretny ją wypatrzy. Trzymam kciuki !
×
×
  • Create New...