-
Posts
20004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Havanka
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Havanka replied to elik's topic in Już w nowym domu
Trudno.To jej strata. Pisząc wiadomosc chciała,żeby do niej zadzwonić. Jednak wychodzę z założenia,że to zainteresowany powinien zrobić. Poprosiłam by to ona zadzwoniła. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Havanka replied to elik's topic in Już w nowym domu
Odezwała sie do mnie pani , tym razem z Krakowa ! Mieszka na Kozłówku, w bloku z 2 dorosłymi synami. Ma już 3 letnią koteczkę, też zabraną z działki. Chce jej dobrać do towarzystwa drugiego kotka, bo kicia bardzo płacze, kiedy zostaje sama. Prosilam o kontakt z Tobą Elu. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Havanka replied to elik's topic in Już w nowym domu
No to zobaczymy czy bedzie z tego domek. Ale i tak warto szukać TEGO z Krakowa. Już zaznaczylam,że Krakow ma pierwszenstwo. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Havanka replied to elik's topic in Już w nowym domu
No niestety nie jest wyróżnione. Ale od dzis jest na pierwszej stronie z automatu. Wiec jeśli wyróżnić, to może za 2 dni. kiedy spadnie trochę. Elus moze w tekście zamieścić klauzulę, ze preferowane są domki z Krakowa? -
A to dopiero niespodzianka !!! Tyle czasu nic.... a tu nagle DOM ! Bardzo sie cieszę ! Tolu daloby się umiescic teraz w tym kojcu te szczeniaki? Tak mi nie dają spokoju...
-
Niepotrzebnie martwiłam się o Kessi ! Ona nawet nie aklimatyzowała sie w nowym domu, po prostu weszła jak do swojego i od razu czuła sie w nim jak u siebie. Niesamowita suczka ! Tak bardzo cieszę się, że trafił jej sie TAKI DOM ! Myślę, że niczego jej tam nie zabraknie. Kolejna dobra wiadomość, to domek dla Cziko ! Myślałam, że trochę potrwa, zanim psiaczek go znajdzie, a tu taka niespodzianka ! Jednak żeby nie zapeszyć, poczekam na wynik wizyty pa i oczywiście bardzo mocno trzymam kciuki, aby był na miarę domku Kessi.
-
Bardzo dziękuję cichemu Fundatorowi za wyróżnienie ogłoszenia Misi na Poznań: Od: dzisiaj Do: 31 sie Mała Misia czeka na fajny domek. podgląd edycja zakończ Za darmo 0 Odśwież za 1zł Wyróżnij Promowane do 3 wrz Statystyki Wyświetleń: 53 Tel: 0 Obserwuje: 0 Oby przyniosło suni tak bardzo oczekiwany dom !
-
Aż przyjemnie jest wchodzić na wątki, gdzie bezdomne psy, przechodzą taką metamorfozę, powracają do zdrowia i są kochane przez swoich właścicieli. Los jednak nie jest slepy. Tak kierował życiem suczki, by Anula z Bogusią wzięły ją pod swoje skrzydła, by przyszła rodzina wypatrzyła ją w ogłoszeniu i tak mocno pokochała.