Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
  • Posts

    20004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Havanka

  1. Zapraszam wszystkich fanów Orionka na bazarek, na którym można mu zafundować miskę karmy lub wirtualne serduszko na kastracje ! https://www.dogomania.com/forum/topic/350620-karmimy-i-kastrujemy-oriona-do-121019-godz-2000/
  2. Karmimy i kastrujemy Oriona ! Przyłącz się i wygraj śliczny dywanik z motywem kotów ! ZAPRASZAMY !!!
  3. Do ogłoszenia dałam zdjecia, które mi się najbardziej podobały. Wymieniłam kilka, ale może wybierz jakieś, to wstawię.
  4. Teraz dopiero widzę, jak mały jest Oruś. Mała, bezradna kruszynka... My ciebie też pozdrawiamy maluszku ! Trzymaj się zdrowo !
  5. Jakie ładne zdjecie Szymka ! No to fuksem udało mu się z tym domkiem. Ciekawe, czy pozna braciszka? Powodzenia Szymuś !
  6. Bardzo się ucieszyłam z domku Kropeczki, bo strasznie było mi jej żal. Mam nadzieję, ze ten strach minie, że Kropeczka potrzebuje tylko wiecej czasu na aklimatyzację. Najważniejsze, by nowa rodzina miała na tyle cierpliwości, żeby przetrwać ten czas. Jeżeli będziesz miała o niej jakieś wieści, to napisz Tysia, proszę.
  7. Wiem Tolu i mam nadzieję, ze wkrótce wszystko wróci do normy i będzie tak jak było. Zostawiam pozdrowienia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia !
  8. Kremik na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/do-adopcji-zostal-juz-tylko-kremik-CID103-IDAGGfQ.html https://www.olx.pl/oferta/czy-ktos-pokocha-bialo-rudego-kota-CID103-IDBMlEE.html Powodzenia kotku !
  9. Wspaniała wiadomosć ! Najgorsze już za sunią. Pod troskliwą opieką, szybko wydobrzeje. Jeszcze tylko kilka dni i zapomni o tych niemiłych przeżyciach. Eluś, a Ty dojechałaś szczęśliwie na miejsce? Mam nadzieję, ze tak, jeżeli już jesteś z nami na dogo.
  10. Działam, bo wiem, że jesteś na walizkach. Zatem życzę Ci szczęśliwej podróży i choć odrobinę wypoczynku. Przesyłam buziaczki !
  11. Ogłoszenie Mimisi już na stronie: https://www.olx.pl/oferta/mimi-mala-perelka-czeka-na-fajny-domek-CID103-IDutB4R.html
  12. Cena bardzo atrakcyjna. U nas "chodzą" po 2,50 zł. Aż żałuję, ze to tak daleko, bo już bym kupiła. Święta prawda i całe szczęście, ze każdy ma jakieś inne zainteresowania i predyspozycje. Dlatego świat nie jest nudny. Wieki temu, podobnie jak Isiaczek robótki ręczne paliły mi sie w rękach ( oprócz szydełka). Nawet filcowałam na mokro. Dziś już mnie nie ciągnie do takich rzeczy. Może to brak cierpliwości?
  13. Eluś, dziękuję serdecznie !!! Podmieniłam jedno ze zdjęć w ogłoszeniu i do tej pory mi sprawdzają. Gdy tylko pojawi sie na stronie, wrzucę tu link. Może ktoś ma jakieś propozycje, co do zmiany miasta?
  14. Rudzia rozkwitła jak kwiat ! To ostatnie zdjecie jest bardzo ładne, dlatego wrzucilam je do ogłoszenia. Tysia, jak myślisz; może zmienić województwo dolnośląskie na jakieś inne? Cisza tam zaległa, a moze ktoś zechciałby wyróżnić ogłoszenie?
  15. Dziękuję za wyroznienie. Jest juz aktywne. Na pewno zobaczy go duzo wiecej osob niż bez wyroznienia. Tak,to przede wszystkim zlamany przez czlowieka pies,zarowno psychicznie jak i fizycznie. Ale też zasluguje na szansę. Oby los sie do niego uśmiechnął i przyniósł mu dobry dom...
  16. Patrząc na naszego Frędzelka, łezka szczęścia w oku się kręci. Tak się cieszę, ze wszystko co najgorsze ma już za sobą i teraz bierze życie pełnymi...łapami !
  17. Tak myślałam, ze jesteś w rozjazdach. Po kosmetycznych przeróbkach tekstu, zrobiłam Fado Olx na Żyrardów. Gdyby trzeba było zmienić miejscowość, daj znać Agatko. https://www.olx.pl/oferta/wypatruje-cie-moj-czlowieku-fado-CID103-IDBHO4h.html
×
×
  • Create New...