-
Posts
20004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Havanka
-
Karmimy i kastrujemy Oriona ! Przyłącz się i wygraj śliczny dywanik z motywem kotów ! ZAPRASZAMY !!!
-
Jakie ładne zdjecie Szymka ! No to fuksem udało mu się z tym domkiem. Ciekawe, czy pozna braciszka? Powodzenia Szymuś !
-
Bardzo się ucieszyłam z domku Kropeczki, bo strasznie było mi jej żal. Mam nadzieję, ze ten strach minie, że Kropeczka potrzebuje tylko wiecej czasu na aklimatyzację. Najważniejsze, by nowa rodzina miała na tyle cierpliwości, żeby przetrwać ten czas. Jeżeli będziesz miała o niej jakieś wieści, to napisz Tysia, proszę.
-
Wiem Tolu i mam nadzieję, ze wkrótce wszystko wróci do normy i będzie tak jak było. Zostawiam pozdrowienia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia !
-
Kremik na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/do-adopcji-zostal-juz-tylko-kremik-CID103-IDAGGfQ.html https://www.olx.pl/oferta/czy-ktos-pokocha-bialo-rudego-kota-CID103-IDBMlEE.html Powodzenia kotku !
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Havanka replied to elik's topic in Już w nowym domu
Cena bardzo atrakcyjna. U nas "chodzą" po 2,50 zł. Aż żałuję, ze to tak daleko, bo już bym kupiła. Święta prawda i całe szczęście, ze każdy ma jakieś inne zainteresowania i predyspozycje. Dlatego świat nie jest nudny. Wieki temu, podobnie jak Isiaczek robótki ręczne paliły mi sie w rękach ( oprócz szydełka). Nawet filcowałam na mokro. Dziś już mnie nie ciągnie do takich rzeczy. Może to brak cierpliwości? -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
Havanka replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za wyroznienie. Jest juz aktywne. Na pewno zobaczy go duzo wiecej osob niż bez wyroznienia. Tak,to przede wszystkim zlamany przez czlowieka pies,zarowno psychicznie jak i fizycznie. Ale też zasluguje na szansę. Oby los sie do niego uśmiechnął i przyniósł mu dobry dom... -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
Havanka replied to elik's topic in Już w nowym domu
Tak myślałam, ze jesteś w rozjazdach. Po kosmetycznych przeróbkach tekstu, zrobiłam Fado Olx na Żyrardów. Gdyby trzeba było zmienić miejscowość, daj znać Agatko. https://www.olx.pl/oferta/wypatruje-cie-moj-czlowieku-fado-CID103-IDBHO4h.html