Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
  • Posts

    20004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Havanka

  1. Liliana na Warszawę: https://www.olx.pl/oferta/miniaturka-tygrysa-bialego-zauroczy-cie-charakterem-CID103-IDBrMvL.html Kremik: https://www.olx.pl/oferta/do-adopcji-zostal-juz-tylko-kremik-CID103-IDAGGfQ.html Tysia, nie mam jak pomóc tej biednej Kropeczce. Zrobiłam jedynie ogłoszenie na Kraków. Przepraszam, ze trochę zmieniłam Twój tekst, ale treść jest ta sama: https://www.olx.pl/oferta/smierc-opiekunow-skazala-ja-na-samotnosc-i-zapomnienie-CID103-IDBrOB2.html
  2. Moja pięknooka, kochana Morelka ! Widać ze zdjęć, ze wiedzie teraz szczęśliwe, psie życie ! Zdrówka malutka ślicznotko !
  3. To oczywista oczywistość. Nie ma wyjątków. Każde zwierze musi miec zapewnione bezpieczenstwo.
  4. Elu miałam zapytanie w spr kotka rudaska ale pan chcial najpierw sie spotkac i go zobaczyc. Rudasek jest w Zamosciu, wiec zaproponowalam Esie. Mial dzwonić.
  5. Aż miło teraz popatrzeć na zadowolone pysio Aurusia. Fajnie, ze oboje mają się dobrze i prowadzą teraz dostatnie życie staruszków. Oby jak najdłużej cieszyły się życiem !
  6. Wieści coraz lepsze i mam nadzieję, ze wkrótce otrzymamy info, ze Auruś ma się dobrze. Najważniejsza jest trafna diagnoza i potem właściwe leczenie. Elu, "lada chwila" będę miała już cały utarg z bazarku. Proszę, podeślij mi numerek do wpłaty dla Sary.
  7. Bardzo cieszą kolejne adopcje kociąt, bo za chwilę nastepne kocie biedy będą potrzebowaly pomocy. Zdjecia i wieści od Dexa wyjatkowo mnie cieszą. Uwielbiam tą rodzinę !
  8. Motto na sobotę idealne ! Tylko zaprzeć się i zrealizować ! Esia coś nie ma szczęścia do domu. A moze los każe jej czekać na "tego" właściwego pana?
  9. Są nowe zdjecia ! Tania prezentuje sie na nich całkiem fajnie. Wybiorę kilka do ogłoszenia i wyróżnię na 7 dni. Oby tym razem coś z tego wyszło...
  10. W zyciu Morelki wiele się zmienilo,ale uroda i radość wciąż ta sama. Sunia zadbana i szczęśliwa wiedzie teraz fajne,psie życie !
  11. Ale super wiadomości ! Azja, Liczi, Lola ! Poszczęściło się naszym futerkom !
  12. Wyróżnienie Małego już się skończyło. Czy ktoś mógłby zafundować mu kolejne? Inaczej "zginie" wśród natłoku innych. Chcę zmienić teraz województwo na dolnośląskie. https://www.olx.pl/oferta/za-milosc-i-wiernosc-skazany-na-glodowa-smierc-CID103-IDAMXlr.html
  13. Właśnie się dowiedziałam, że być moze Auruś wróci do hoteliku. Też myślę, ze coś musiało się zadziać, co zadecydowało o zmianie zdania. Uważam, że pani tak do końca, na 100 % nie przemyślała swojej decyzji, jeżeli tak szybko po jego adopcji zmienia zdanie. Przecież wiedziała o nim wszystko a może przerosła ją opieka nad nim? Nawet jeżeli pod wpływem rozmów z panią, Auruś zostanie w tym domu, to zachodzi obawa, że przy każdym problemie, może być telefon, zeby go zabierać, bo jest zaskoczona, bo nie wiedziała, bo ...
  14. Wspaniale jest wiedzieć, że nasze maluszki mają super domki i że żyje im się dobrze. Tolu, czy w spr. rudaska miałaś telefon? Napisała do mnie pani, że bardzo jej zależy na nim. Poprosiłam o kontakt z Tobą.
  15. Pikselku, wszystko, co złe jest już za tobą. Ciesz się życiem i bądź kochany i rozpieszczany przez swoją nową, ludzką rodzinę !
  16. Sliczna z niej dziewczynka ! Ma bardzo ladne umaszczenie. Trawy nie widzi, ale na pewno czuje,że cos się zmieniło pod łapkami, ze to nie beton. Jestem bardzo ciekawa co powie lekarz. Ile da jej lat i czy naprawdę nic nie widzi i nie slyszy?
  17. Po fryzjerze Atilka prezentuje się wspaniale ! Zrobiła sie z niej taka "puchatka". Ale i ogólnie sunia rozkwitła jak piękny kwiat ! Dobrze, ze zdrowie i apetyt na życie dopisuje ! Nie ma to jak kochająca rodzina !
  18. Przyszłam z kciukami za dobry domek dla Esi. Niech sie jej w końcu poszczęści !
  19. Też tak uważam. Każdy pies bez względu na wiek i stan zdrowia, zasługuje na szansę. Gabi, Auruś jedzie do domu stałego, do Wrocławia a jego miejsce zajmie kolejny niewidomy i głuchy staruszek z zamojskiego schronu. Mnie też już się kilka razy pomyliło.
  20. Los jednak bywa przewrotny; najpierw dał mu szansę, by opuścił schron a potem odebrał wszystko... Ja też miałam nadzieję, ze Majorek wygra z chorobą. Tak bardzo mi przykro piesku...
×
×
  • Create New...