-
Posts
20004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Havanka
-
Liliana na Warszawę: https://www.olx.pl/oferta/miniaturka-tygrysa-bialego-zauroczy-cie-charakterem-CID103-IDBrMvL.html Kremik: https://www.olx.pl/oferta/do-adopcji-zostal-juz-tylko-kremik-CID103-IDAGGfQ.html Tysia, nie mam jak pomóc tej biednej Kropeczce. Zrobiłam jedynie ogłoszenie na Kraków. Przepraszam, ze trochę zmieniłam Twój tekst, ale treść jest ta sama: https://www.olx.pl/oferta/smierc-opiekunow-skazala-ja-na-samotnosc-i-zapomnienie-CID103-IDBrOB2.html
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Havanka replied to elik's topic in Już w nowym domu
To oczywista oczywistość. Nie ma wyjątków. Każde zwierze musi miec zapewnione bezpieczenstwo. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Havanka replied to elik's topic in Już w nowym domu
Elu miałam zapytanie w spr kotka rudaska ale pan chcial najpierw sie spotkac i go zobaczyc. Rudasek jest w Zamosciu, wiec zaproponowalam Esie. Mial dzwonić. -
Bardzo cieszą kolejne adopcje kociąt, bo za chwilę nastepne kocie biedy będą potrzebowaly pomocy. Zdjecia i wieści od Dexa wyjatkowo mnie cieszą. Uwielbiam tą rodzinę !
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Havanka replied to elik's topic in Już w nowym domu
Motto na sobotę idealne ! Tylko zaprzeć się i zrealizować ! Esia coś nie ma szczęścia do domu. A moze los każe jej czekać na "tego" właściwego pana? -
Ale super wiadomości ! Azja, Liczi, Lola ! Poszczęściło się naszym futerkom !
-
Właśnie się dowiedziałam, że być moze Auruś wróci do hoteliku. Też myślę, ze coś musiało się zadziać, co zadecydowało o zmianie zdania. Uważam, że pani tak do końca, na 100 % nie przemyślała swojej decyzji, jeżeli tak szybko po jego adopcji zmienia zdanie. Przecież wiedziała o nim wszystko a może przerosła ją opieka nad nim? Nawet jeżeli pod wpływem rozmów z panią, Auruś zostanie w tym domu, to zachodzi obawa, że przy każdym problemie, może być telefon, zeby go zabierać, bo jest zaskoczona, bo nie wiedziała, bo ...
-
Wspaniale jest wiedzieć, że nasze maluszki mają super domki i że żyje im się dobrze. Tolu, czy w spr. rudaska miałaś telefon? Napisała do mnie pani, że bardzo jej zależy na nim. Poprosiłam o kontakt z Tobą.
-
Pikselku, wszystko, co złe jest już za tobą. Ciesz się życiem i bądź kochany i rozpieszczany przez swoją nową, ludzką rodzinę !
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Havanka replied to elik's topic in Już w nowym domu
Przyszłam z kciukami za dobry domek dla Esi. Niech sie jej w końcu poszczęści ! -
Los jednak bywa przewrotny; najpierw dał mu szansę, by opuścił schron a potem odebrał wszystko... Ja też miałam nadzieję, ze Majorek wygra z chorobą. Tak bardzo mi przykro piesku...