Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
  • Posts

    20004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Havanka

  1. Żegnaj Zegnaj piękna sunieczko. Zostawilas po sobie wiele cieplych wspomnień i smutek,ze tak szybko odeszlaś...
  2. Wspaniala wiadomość ! Bella dlugo czekała na domek ale sie doczekała. Sunieczko bądź w nim szczęśliwa i kochana !
  3. Przyszłam nacieszyć oko widokiem Aleksa i jak zwykle nie zawiodłam sie. Po tak wyczerpujących wędrówkach, Aleks padł jak kawka na mięciutkie łóżeczko. Normalnie, jak król Aleks Pierwszy ! Uśmiałam się z pozycji, jakie Aleksio przybiera w czasie snu; łebek wisi poza kanapą i jedna łapeczka zawsze na baczność ! Jeszcze nie tak dawno mój Misiaczek też tak spał...
  4. Już jest na stronie : https://www.olx.pl/oferta/takiej-szylkretki-jeszcze-nie-bylo-CID103-IDBEMV1.html
  5. Eluś, przyznaję sie do ogłoszenia Esi na Kraków, choć nie oczekuję wdzięczności, bo ten domek, jest dla mnie największym podziękowaniem. Kiedyś pisałyśmy, że najlepiej by domki dla Twoich tymczasów były z Krakowa, a jeszcze lepiej z tej samej ulicy a już szczytem szczęścia z tego samego bloku. Więc próbowałam... Jeżeli chodzi o grono zapracowanych, to dokładnie jest tak, jak piszesz Elu. Może kiedy nadejdzie zima, będzie go więcej dla siebie. W tym roku nawet nie byłam w swoim ukochanym Lądku. Mój Misiaczek choruje i póki co, muszę sie nim opiekować. Nie mogłabym wypocząć, myśląc ciągle o nim. No, ale nie narzekam, bo zawsze moze być gorzej i ciągle obiecuję sobie, ze zwolnię tempo, ale niestety nie zawsze się to udaje. Miłego dnia Klubowiczkom życzę i spróbujcie chociaż wyskrobać w ciągu dnia chociaż godzinkę dla siebie !
  6. Fajnie, ze kolejne kociaczki mają już nowe domy ! Może tym razem się uda Muffinkowi i Precelkowi: https://www.olx.pl/oferta/precelek-koci-slodziak-szuka-domku-CID103-IDB0hAL.html https://www.olx.pl/oferta/na-nowy-dom-czeka-jeszcze-muffinek-i-precelek-CID103-IDAM4iZ.html A Fantazję sprawdzają mi już pół godziny...
  7. Mały wygląda już całkiem dobrze. Widać, ze do szczęścia dużo nie potrzebuje. Wrzuciłam 3 aktualne zdjecia do swojego ogłoszenia i trochę świeżych informacji. Tolu, ile lat moze mieć Mały?
  8. Do swojego ogłoszenia już dodałam kilka nowych zdjeć Precelka. Może kogoś zauroczą? https://www.olx.pl/oferta/precelek-koci-slodziak-szuka-domku-CID103-IDB0hAL.html
  9. Po dłuższej nieobecności zaglądam do Was dziewczyny z przyjemnością i widzę, że Nesia i Eliczek jak zawsze zapracowane, wciąż gonią czas. Ogonki za to wiodą leniwe, psie życie, zwłaszcza kiedy pogoda nie zachęca do wyjścia za drzwi. Nieuchronnie zbliża się jesienna plucha, której chyba nikt nie cierpi. Bardzo ucieszyłam się z domku Esi ! Widzę na zdjęciach, ze koteczka bardzo urosła i też ma sie całkiem dobrze ! Chyba specjalnie nie przeżywała zmiany adresu. Zostawiam wszystkim gorące pozdrowienia i życzenia pięknej, ciepłej jesieni !
  10. Agatko, tekst świetny ! Nie sposób jest opowiedzieć historię życia Fado w krótkim ogłoszeniu, lecz tylko zasygnalizować, że jest, że potrzebuje pomocy i czeka. Resztę informacji uzyska już tylko osoba zainteresowana przez telefon lub osobistą rozmowę. Jeżeli będzie potrzeba, też pomogę go ogłaszać.
  11. Kciuki za pozytywny wynik wizyt pa, oczywiście zaciśnięte ! No i za Zuleczkę, oby serce wytrzymało !
  12. Przede wszystkim dobrze byłoby poznać pana. Zobaczyć w jakiej jest kondycji fizycznej. Jeżeli wzruszył sie losem Małego a w domu ma suczkę ze schronu, to serce dla zwierząt na pewno ma. Mieszkanie na parterze też jest atutem. Nie liczyłabym raczej na adopcję Małego przez młode osoby. Mały ma już swoje lata, pewnie dużo ruchu już nie potrzebuje. Moze to jest właśnie szansa, na którą czeka?
  13. A ja zrobiłam Bubu jeszcze jedno ogłoszenie - na Opole z imieniem Rasti: https://www.olx.pl/oferta/rasti-gwarancja-aktywnosci-i-radosci-pokochaj-nie-pozalujesz-CID103-IDBA0KW.html
  14. Miałam kilkudniową przerwę w życiorysie, ale już jestem i też zrobiłam Kenzo ( Kodiemu ) olx na Lublin: https://www.olx.pl/oferta/kodi-maly-piesek-szuka-aktywnej-rodziny-CID103-IDBzZnx.html
  15. Brawo Spineczko ! Ta schroniskowa pomyłka przyniosla ci wspaniale zycie !
  16. Chociaz jesien tez ma swoje uroki, ja tez wolę lato i żal mi zawsze, kiedy odchodzi. Piekne okazy kozaków cieszą oko,tym bardziej,że rosną w zasiegu ręki, pod domem. Aż się proszą,by je zerwać i zrobic pyszny sosik !
  17. Żył w cierpieniu i w strasznych warunkach. Miejmy nadzieję, ze rany na szyi szybko sie zagoją i znajdziemy mu prawdziwy dom i dobrego opiekuna.
  18. Tak, już doczytałam. Bardzo biedny psiak. Całe szczęście, ze już nie wróci do dziada !
  19. Strasznie długo musiało trwać cierpienie tego psa ! Co on miał na szyi? Ten jego oprawca, powinien spowiadać się przed sądem i ponieść karę !
  20. Boguniu, Kremika przerzuciłam już na Kraków a Kropeczkę na razie zostawiłam, bo Tysia zrobiła na Warszawę, Ty na Kraków i ja też na Kraków. Nie wiem, co zadecyduje Tysia? Tysia, na jakie miasto przenieść Kropeczkę?
  21. Często mam zapytania o Szymka i wiele osób pyta jeszcze o dodatkowe zdjęcia całej sylwetki. Bardzo by sie przydały. Dziś też mam prośbę o nie. Wyślę te dwa. Są fajne, ale całej sylwetki wciąż nie widać.
×
×
  • Create New...