Ponieważ dogo coraz mniej mi się podoba, założyłam z koleżankami [URL]http://www.zlotypies.org/forum[/URL]
Tam pomagamy jak umiemy, a tu czasem wpadam z przyzwyczajenia. Zapraszamy do nas :)
A tu znalazłam wątek Sashy [url]http://sosbokserom.com.pl/index.php/pl/component/psy/?task=pokaz&pies_id=581[/url]
Ostatnie wieści z ubiegłego roku :(