Ostatnie wieści: Wiola już krąży po Krakowie usiłując dotrzeć do Joli. Natomiast psiak u Joli ma się świetnie. Kopiuję relację Joli, bo to dzięki Wam również ta akcja przebiegła tak szybko:
"Gandalf pięknie już reaguje na "GANDI" (tak ma wpisane w książeczce) [IMG]http://www.zlotypies.org/forum/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG]
Usiłuje zapraszać Rańkę do zabawy, ale ona woli leżeć na kanapie. Rudiego musiałam odseparować, bo okrutnie dominował Gandiego, mimo to, że Gandi jest od niego wyższy.
Faktycznie chłopak boi się ludzi (szczególnie mężczyzn), ale szybko oswaja się z opiekunami i nowymi sytuacjami (brama, klatka schodowa, winda).
Jestem przekonana, że pod opieką Wioli psiak szybciutko wyjdzie na prostą [IMG]http://www.zlotypies.org/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG]".