Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. [quote name='Magda - Zamość']Bianka Ty się jeszcze nie położyłaś czy już wstałaś o tej porze?:razz:[/quote] Ja tez myslałam o tym:evil_lol:
  2. Urywam sie z imprezy. Nie szalejcie za bardzo Cioteczki :drinka:
  3. :popcorn::popcorn::popcorn: :buzi: :buzi: :buzi: A jutro do pracy:shake:
  4. Koniecznie bo to dzieki niej trwa balanga:evil_lol:
  5. :multi::multi::multi: Brawo Bianka:lol: Taka liczba:multi:
  6. Nie moge poprawic wiec pisze jeszcze raz Myslami jestem z Wami i sunią
  7. Ten chyba bedzie 200 setny! Bianka otwieraj szmpana
  8. Bardzo chciałabym pomóc ale niestety w tej chwili nie moge:oops: Musze moja Zulkę z tymczasu zaszczepic i wysterylizowac Ale jestem myslami z wami sunią
  9. Ależ cudenka:loveu: Trzymam kciuki za mamuske i maluszki:loveu:
  10. [quote name='dzusta7']a jak ja ma skasowac posta? mozna tak? jakas lekko ograniczona jestem? Gosiaku a czemu ktos wpadnie w furie? Za duzo pisze? :loveu:[/quote] Pisz, pisz jak najwięcej. Jak czytam takie teksciki to wymiękam:loveu: Alez ta Bianka to szczesciara:loveu:
  11. :multi: Alez sie cieszę. Po tylu latach własny, wlasciutki domek:loveu: Bulince i jej nowej Rodzince zyczę samych dobrych chwil. Dziekujemy:Rose:
  12. A ja Moje Drogie sklonowałabym Was wszystkie i to po wiele razy, zeby tak przynajmniej do kazdego miasta po kazdej, albo jeszcze lepiej na kazde osiedle. Byłby raj:loveu: Jestem pewna.
  13. Frycia w chwilach rozkoszy, o których wspomniała Amiga __________________
  14. I jak w Kosiorkowie po burzy?
  15. [quote name='Romek-Zamość'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Świeczek nie było, ale mamuśka maluchów wymyśliła, że trzeba ograniczać cysie i przynosi im do gniazda swoje jedzonko. Wychodzi jej to różnie, bo czasami połowę wygubi po drodze. Dzieciaki nie potrafią jeszcze jeść tego , co ona im przynosi , więc z obłędem biegają za cycorkami. [/SIZE][/FONT] [/quote] Bo maluszki najlepiej wiedzą, co jest dobre.
  16. U Zulci wszystko dobrze, jest radosna od rana do wieczora:lol: Cieszy się rano jak nas widzi, skacze z radosci jak idzie na spacerek, kreci sie dookoła swojego ogonka, gdy wsiada do samochodu no i oczywiscie gdy napełniana jest jej miseczka. Zulcia boi się tylko burzy. Własnie w Zamosciu grzmi i leje:shake: Zulcia siedzi w szafie [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/9180/dscn4938pb6.jpg[/IMG]
  17. Mam przerwe i wpadłam na chwilkę. Cudnie Fryci w zielonym:loveu: __________________
  18. [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/8373/dscn4920po3.jpg[/IMG] [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/9605/dscn4928tb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/8076/dscn4933dz4.jpg[/IMG]
  19. W Zamosciu ciemno, grzmi, idzie burza. Zulka juz w szafie. Dzien dla suk zapowiada sie mało atrakcyjnie:roll:
  20. Sterylka musi byc! W poniedziałek Zulka jedzie na szczepieie no i ustalimy datę operacji.
×
×
  • Create New...