Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Frycia robi sie jakaś wilkowata. Na tym zdjeciu wyglada na dużą sunie z długimi nogami gdzeis tam w mleczach i koniczynce
  2. [quote name='BIANKA1']I to tylko w dwóch :shake:[/quote] Na przednie dostanie rękawiczki:evil_lol:
  3. [quote name='Romek-Zamość']Wreszcie Tolcia dostała od Was prezencik! :cool3: [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/7829/dscn4785mg7.jpg[/IMG][/quote] Tak. Męskie wyjsciowe buty:evil_lol:
  4. [quote name='supergoga'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img472.imageshack.us/img472/3550/63ne3.jpg[/IMG][/URL] Żeby nie była Wam smutno - oto jedno z ostatnich fotek Bianki z nowego domku, jakie dostałam. Rozmawiałam z Justyna - tak jak sądziłam, Natalia wybrała dla niej super domek. Wycałowana i wypieszczona Bianeczka - królewna będzie rozpaskudzona jak nic. Ale przecież sobie na to zasłuzyła. Justyna ma problem z zalogowaniem się. mam jednak nadzieję, że kiedys do nas zawita. Bianeczka - ciocia szczęścia życzy. Czyzby obie biedy już na zawsze były bezpieczne - i Bianeczka i Masza? A ja wciąż mam w oczach te nędze które jechały z nami autem. Wychodziły tylko w lasach, bo jeszcze by na nas TOZ nasłali, za znęcanie sie nad zwierzyna. Nie chce się wierzyć, co miłość człowieka i jego troska mogą zrobić z psa.[/quote] Tak sie cieszę. Bianeczka wyglada tu faktycznie jak królewna. Pysio taki radosny i szczęsliwy:loveu: I jak na nas patrzy; jakby mówiła; widzicie, udało się! Dolączam sie do podziękowan:Rose: . Supergoga, Natalia i Justyna - to Wasza zasługa. Jutro zmieniam tytuł
  5. A to do tematu upychania:evil_lol: [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4411/dscn4784di8.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/7829/dscn4785mg7.jpg[/IMG] I Zulcia wczoraj rano [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/710/dscn4787jb8.jpg[/IMG]
  6. [quote name='hesia']Romku, czy Myszka jest szczenna?[/quote] Nie moge juz tego czytac:shake: Kobiety - Myszka jest śmiertelnie chora. Przestancie juz ranić. Chyba wystarczy jak na jeden wątek.
  7. [quote name='Romek-Zamość']A ja powklejałam, za to mam inny problem, ale oby tylko takie w życiu były. ;)[/quote] O to chodzi, o to chodzi;) Ale mamy chyba dobry sposób;) Fajnie napisała u Bianki Dorothy, że nie dla ludzi tu jestesmy , ale dla zwierzat. I trzeba o tym pamietac a wtedy jest lzej
  8. :mad: :mad: Nie moge wrzucic zdjęc
  9. [IMG]http://img484.imageshack.us/img484/4227/img2807ja3.jpg[/IMG] To Zadra pozwala Myszce zblizac sie do małych? Jeszcze niedawno warczała i złościła się:crazyeye:
  10. Kibicuje Bulince. Oby wszystko udało się. Trzymaj sie sunia.
  11. Dopiero weszłam. Smutno mi z powodu ptaszka.Trzymaj sie Bianeczko. Nie ma go, ale miał dobre zycie. Pamietaj teraz o tym.
  12. [quote name='Romek-Zamość']Oj widzę, że dzisiaj Zuleńka zaspała. :diabloti:[/quote] Zulka wita wszystkich radosna jak zawsze. Był spacerek, było sniadanko a przy tym wszystkim mnóstwo podskoków, kółeczek, szczekania:lol: To bardzo radosna psinka.:lol: A ja ide do szkoły Pa, pa. Do wieczora.
  13. [quote name='agusiazet'] Ale tu cóż stało się jak się stało i szkoda sobie nawzajem dokuczać, bo to nic dobrego. Poza tym obrażanie ludzi jest takie niskie, że nawet szkoda się tym przejmować. My chcemy pomóc Zadziorce i jej dzieciom i jestem pewna, że na 100 % nam się uda!!! Czy będziesz tu ziajać ogniem, czy nie![/quote] Masz rację Aga. Teraz najwazniejsze jest znalezienie domów dla maluchów i wirtualne wspieranie Asi i Romka, bo nie jest im łatwo.
  14. Również witam z rana.Szkoda sroczki:-( A co z Frycińską i resztą zwierzyńca? Towarzystwo chyba na spacerku:lol:
  15. [quote name='asiamm']ale z Zulki kangur :evil_lol: to inny pies niż tego którego Wam przywiozłyśmy taka radosna, pełna życia :)[/quote] Zupełnie inny:lol: Czasami az za energiczna;) A jeszcze niedwno bała sie wszystkiego, co przypminało kij
  16. Kto podaruje temu staremu psu odrobine radosci? Bibo szuka domu i miłosci!
  17. Podnosze Szamana na dzien dobry!
  18. Smutne to ze tak trudno teraz o dobre domy dla psów. Ale czekamy. Moze to juz jutro ktos wypatrzy te biedne psy i wzruszy sie, i zadzwoni...
  19. Witam wszystkich cieplutko w mokry i chłodny dzien w Zamosciu. Frytusi i jej tymczasowej rodzince życze spokojnego dnia:lol:
  20. Witam z rana mamuske Zadrę i wszystkie maluchy i życze spokojnego dnia:cool3:
  21. Zulkowe zabawy:lol: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=LqxWYeJogrg[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=LAB6JrTK-zU[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=eDeOBL8aeds[/URL]
  22. Przepraszam wszystkie cioteczki i mysle ze mi wybaczycie ze rzadziej zagladam, ale koniec roku w szkole to nie jest dla mnie czas przyjazny:roll: Przyjechał tez syn i musiałam zając sie trochę studentem:eating: Dzisiaj wyjezdza do Krakowa i nie moze jechac z pustym plecakiem:cool3: Zulka ma sie bardzo dobrze, tylko domku nie widać... Zrobiła się z niej prawdziwa stróżująca suka - nie chce mi wpuszczac syna do domu:mad:
  23. Romek - mnie zniknął banerek Sama:mad: , Tobie pojawiły sie 2 banerki z maluszkami. Cos sie dzieje ....Moze to te upały
  24. Klusie cudne:loveu: Nieustanie trzymam kciuki za równie cudne i kochające domki. Przepraszam Zadre i maluchy ze na tym watku ale czy ktos wie, jak wstawić film? Uciekam na bardzo długą radę:roll:
  25. :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: bardzo mocno zacisnięte. Ty tez trzymaj sie Bianka.
×
×
  • Create New...