-
Posts
52040 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
376
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tola
-
[quote name='BIANKA1']I to tylko w dwóch :shake:[/quote] Na przednie dostanie rękawiczki:evil_lol:
-
[quote name='Romek-Zamość']Wreszcie Tolcia dostała od Was prezencik! :cool3: [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/7829/dscn4785mg7.jpg[/IMG][/quote] Tak. Męskie wyjsciowe buty:evil_lol:
-
[quote name='supergoga'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img472.imageshack.us/img472/3550/63ne3.jpg[/IMG][/URL] Żeby nie była Wam smutno - oto jedno z ostatnich fotek Bianki z nowego domku, jakie dostałam. Rozmawiałam z Justyna - tak jak sądziłam, Natalia wybrała dla niej super domek. Wycałowana i wypieszczona Bianeczka - królewna będzie rozpaskudzona jak nic. Ale przecież sobie na to zasłuzyła. Justyna ma problem z zalogowaniem się. mam jednak nadzieję, że kiedys do nas zawita. Bianeczka - ciocia szczęścia życzy. Czyzby obie biedy już na zawsze były bezpieczne - i Bianeczka i Masza? A ja wciąż mam w oczach te nędze które jechały z nami autem. Wychodziły tylko w lasach, bo jeszcze by na nas TOZ nasłali, za znęcanie sie nad zwierzyna. Nie chce się wierzyć, co miłość człowieka i jego troska mogą zrobić z psa.[/quote] Tak sie cieszę. Bianeczka wyglada tu faktycznie jak królewna. Pysio taki radosny i szczęsliwy:loveu: I jak na nas patrzy; jakby mówiła; widzicie, udało się! Dolączam sie do podziękowan:Rose: . Supergoga, Natalia i Justyna - to Wasza zasługa. Jutro zmieniam tytuł
-
A to do tematu upychania:evil_lol: [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4411/dscn4784di8.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/7829/dscn4785mg7.jpg[/IMG] I Zulcia wczoraj rano [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/710/dscn4787jb8.jpg[/IMG]
-
[quote name='hesia']Romku, czy Myszka jest szczenna?[/quote] Nie moge juz tego czytac:shake: Kobiety - Myszka jest śmiertelnie chora. Przestancie juz ranić. Chyba wystarczy jak na jeden wątek.
-
[quote name='Romek-Zamość']A ja powklejałam, za to mam inny problem, ale oby tylko takie w życiu były. ;)[/quote] O to chodzi, o to chodzi;) Ale mamy chyba dobry sposób;) Fajnie napisała u Bianki Dorothy, że nie dla ludzi tu jestesmy , ale dla zwierzat. I trzeba o tym pamietac a wtedy jest lzej
-
:mad: :mad: Nie moge wrzucic zdjęc
-
[IMG]http://img484.imageshack.us/img484/4227/img2807ja3.jpg[/IMG] To Zadra pozwala Myszce zblizac sie do małych? Jeszcze niedawno warczała i złościła się:crazyeye:
-
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
Tola replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Kibicuje Bulince. Oby wszystko udało się. Trzymaj sie sunia. -
[quote name='Romek-Zamość']Oj widzę, że dzisiaj Zuleńka zaspała. :diabloti:[/quote] Zulka wita wszystkich radosna jak zawsze. Był spacerek, było sniadanko a przy tym wszystkim mnóstwo podskoków, kółeczek, szczekania:lol: To bardzo radosna psinka.:lol: A ja ide do szkoły Pa, pa. Do wieczora.
-
[quote name='agusiazet'] Ale tu cóż stało się jak się stało i szkoda sobie nawzajem dokuczać, bo to nic dobrego. Poza tym obrażanie ludzi jest takie niskie, że nawet szkoda się tym przejmować. My chcemy pomóc Zadziorce i jej dzieciom i jestem pewna, że na 100 % nam się uda!!! Czy będziesz tu ziajać ogniem, czy nie![/quote] Masz rację Aga. Teraz najwazniejsze jest znalezienie domów dla maluchów i wirtualne wspieranie Asi i Romka, bo nie jest im łatwo.
-
[quote name='asiamm']ale z Zulki kangur :evil_lol: to inny pies niż tego którego Wam przywiozłyśmy taka radosna, pełna życia :)[/quote] Zupełnie inny:lol: Czasami az za energiczna;) A jeszcze niedwno bała sie wszystkiego, co przypminało kij
-
Szaman skrzywdzony przez człowieka. Znalazł DOM!!
Tola replied to azzie5's topic in Już w nowym domu
Podnosze Szamana na dzien dobry! -
Są a jakby ich nie było-Pomózcie może wspólnymi siłami zmienimy ich los
Tola replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Smutne to ze tak trudno teraz o dobre domy dla psów. Ale czekamy. Moze to juz jutro ktos wypatrzy te biedne psy i wzruszy sie, i zadzwoni... -
Witam z rana mamuske Zadrę i wszystkie maluchy i życze spokojnego dnia:cool3:
-
Zulkowe zabawy:lol: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=LqxWYeJogrg[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=LAB6JrTK-zU[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=eDeOBL8aeds[/URL]
-
Przepraszam wszystkie cioteczki i mysle ze mi wybaczycie ze rzadziej zagladam, ale koniec roku w szkole to nie jest dla mnie czas przyjazny:roll: Przyjechał tez syn i musiałam zając sie trochę studentem:eating: Dzisiaj wyjezdza do Krakowa i nie moze jechac z pustym plecakiem:cool3: Zulka ma sie bardzo dobrze, tylko domku nie widać... Zrobiła się z niej prawdziwa stróżująca suka - nie chce mi wpuszczac syna do domu:mad:
-
Romek - mnie zniknął banerek Sama:mad: , Tobie pojawiły sie 2 banerki z maluszkami. Cos sie dzieje ....Moze to te upały
-
Klusie cudne:loveu: Nieustanie trzymam kciuki za równie cudne i kochające domki. Przepraszam Zadre i maluchy ze na tym watku ale czy ktos wie, jak wstawić film? Uciekam na bardzo długą radę:roll: