Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Trzeba miec nadzieję. Czasami jest tak, ze długo, długo nic i raptem jest ten jeden jedyny człowiek i dom. Przeciez w przypadku tej parki musi tak byc:loveu:
  2. [SIZE=3][COLOR=royalblue]Majeńka szuka domu![/COLOR][/SIZE]
  3. A ja wczoraj nie zajrzałam, dopiero na watku Fryci przeczytałam co sie stało:oops: Halu - tak mi przykro:-( Trzymaj sie:glaszcze: Trudno zauwazyc takie rzeczy, malenstwo wtulone miedzy takie duze mamki. Nie rób sobie wyrzutów, robiłaś co mogłaś.
  4. Witam; cos chyba wisi w powietrzu bo u mnie spią obie:shake:
  5. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Jestem i ciesze sie ogromnie Zosiu ze Ty anioł to ja wiedziałam juz wczesniej:loveu:
  6. Wstawać, niedziela :lol:
  7. Zulka spi, Tolka spi, a my z TZ na spacer:evil_lol:
  8. Gina - mam nadzieje ze nie zginiesz w tłumie:-(
  9. Kto ma propozycje imienia dla malutkiej? Nie bedzie taka bezimienna...
  10. Mnie sie podoba:lol: Dzieki Malagos:lol: Zmieniam tytuł; sunia juz nie jest bezimienna.
  11. Zulcia dzisiaj zaniedbana:shake: Krótki poranny spacerek, bo padało. W południe świeciło slońce, ale bylismy u małych zadziorek. Wieczór Zula spędziła w szafie, bo wiało i zbierało się na burzę. Ale jutro nadrabiamy spacerowe zaległości.
  12. [quote name='Romek-Zamość']Ma w sobie coś z mojego Ciapusia! :loveu:[/quote] Dlatego napisałam do Ciebie:loveu:
  13. Tyle ich tam jest:-( Jeden pisk i błagalne szczekanie:-( Nie wiadomo którym zakładac wątki... Mam jeszcze takiego psiaka, ale mam nadzieję, ze chłopcy mają więcej szcześcia w schroniskach... Piesek jest cudny, taki bystry. Jak nie znajdzie domu - załoze mu tez wątek. Na razie dam go na stronę schroiska. [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/550/obraz012do8.jpg[/IMG]
  14. Ona spała z Jetką w budzie!
  15. Tak bardzo się cieszę. Siedze i ryczę. Oby wszystko udało sie. Dołączam kwiaty dla Zosi:Rose:
  16. Czyli mamy 2 mamki. Zeby wojny z tego nie było;)
  17. [quote name='agusiazet']Ludziska, macie jakieś imię dla tej przyszłej mamusi? Mnie jakoś nic nie przychodzi do głowy! Niechby miała coś swojego!!! Chociaż imię!!![/quote] Masz rację Aga; moze od tego imienia usmiechnie sie do suni szczescie..
  18. [quote name='agusiazet']Tak patrzę na te małe czarne kulki i myślę, że tak musiała wyglądać mała Jetka, Zadra, Zulka i Gina! Czy czasem te sunie nie rozmnażają się w schronisku, podobieństwo jest zdumiewające![/quote] Jetka i Gina od szczeniaka były i sa w schronisku, Zadra nie wiadomo a Zula trafiła do schronu z ulicy. Ale byc moze ktos rozmnaza takie psy u siebie, a potem konczą na ulicy. Pare dni temu byłam na rowerku i spotkałam dziewczyne z identyczna sunią jak Zula. I wiecie co? W rozmowie dowiedziałam się ze znalazła ją jako szczeniaka ok 5 lat temu!!! A Zula tez ma ok 5 lat:shake:
×
×
  • Create New...