-
Posts
38342 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
[quote name='RenW']Oj Ciotka, ale Ty się wysublimowana robisz..!!:razz: Chcesz mieć zapach kobiety, bo Ci nalesniki nie pasują, to "śmierdnij se" flakonem Dior Hypnotic Poison albo jak wolisz Salwador Dali Eau de Rubylips ! :cool3:[/QUOTE] Oj jak Ty film ogladasz?Wystarczy dobre mydlo!:-o Zaraz zobacze co zes Ty sobie Cioteczko nabyla:evil_lol:
-
[quote name='evita.']Jest już gotowy tekst pisma do wójta. Ciotki kochane- wielka prośba- wysyłajmy takie pisma mailem i pocztą. Niech wiedzą, że Pipi nie jest sama, ale stoi za nią masa osób. Chętnym mogę wysłać gotowe pismo na maila [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Aha i przypominam jeszcze namiary: [B]Wójt Gminy Wyszki[/B] [B]Ryszard Perkowski[/B] 17-132 Wyszki ul Piórkowska 2 tel. (85) 730 78 90 fax (85) 730 78 99 e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Poprosze o pismo w sprawie Pipi na e-miala.
-
[quote name='agada']Ale dzięki za troskę, nie ma to jak wątkowy anioł:p[/QUOTE] Jezeli to o mnie to zawsze do uslug;)
-
:siara:[quote name='RenW']Cicho !! Bo siedzę i oglądam [I][FONT=Verdana][SIZE=2]Scent of a Woman..Zapach kobiety.....:kaffee_2:..:smokin:[/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Verdana][SIZE=2][B]A zaraz rozejdzie sie zapach naleśnikow..:p[/B][/SIZE][/FONT][/I][/QUOTE] Cudo nie film i ta muzyka...... I te nalesniki.....
-
[quote name='RenW']O ile mi wiadomo :-? to Ty [B]Ellig[/B] jesteś tym...:lilangel:[/QUOTE] Nic z tego.......Wunia, Twoje skrzydla przebijaja mi monitor :lol::lilangel::lilangel::lilangel:
-
[quote name='agada']Wunia ujmij w sprawozdaniu dnia, ze cała 136 strona jest moja:oops:, bo tak mi dogo chodzi:lmaa:, że do wieczora z tym porządku nie zrobię :motz:, oż zawsze coś się tu musi knocić :comp26:[/QUOTE] Matulu no fakt, wypij juz te kawe:kaffee_2::modla:
-
[quote name='RenW']Mówisz, masz !! Dla Aniola Wuni wszystko ! :evil_lol: Sama takie lubię.:p[/QUOTE] Wunia, przeslij ciut....:placz:
-
[quote name='Wunia']A jaki film sobie przy tym zaserwujesz? Bo dziś dzień filmowy :D[/QUOTE] [B] [URL="http://zapach.kobiety.filmweb.pl/"] Zapach kobiety[/URL][/B] [B] Scent of a Woman:) [url]http://www.youtube.com/watch?v=D2y3UOZ5MM4&feature=related[/url] [/B]
-
[quote name='RenW']Naleśniki będą z dżemem truskawkowym i wiśniowym, i jak kto woli.. z bitą śmietanką lub cukrem pudrem do wyboru.:p A co ?! Przy filmie nie można o jedzeniu..?! :roll:[/QUOTE] Moge poprosic z duszonymi jablkami? Plis............................wiem ,ze sie wpycham ale co tam, najwyzej nie dostane:)
-
[quote name='Wunia']Ellig a co dla Ciebie?[/QUOTE] Kawe :drinka: :cool3:poprosze i ide do lozka zmoglo mnie dzisiaj a jeszcze musze przeczytac 200 stron:czytaj:
-
[quote name='Wunia']:kaffee_2: Jaśnie Pani - miętka przybyła :loveu:[/QUOTE] Wunia , Ty jestes niesamowita koci.:kociak:...mietke "Jasnie Pani " podalas :crazyeye:
-
[quote name='Wunia']:kaffee_2: Jaśnie Pani - miętka przybyła :loveu:[/QUOTE] Wunia , Ty jestes niesamowita koci....mietke "Jasnie Pani " podalas :)
-
[quote name='RenW']No wlaśnie, tu na wątku mieli być jacyś Wujkowie..:roll: Wunia o tym zapewniala..:pGdzie są, bo nie widzę?! :razz:..Bidulki, zakrzyczeni przez kobitki ! :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Ubocze bylo i sie zmylo:cool3: Wszystkiego dobrego!:lol:
-
[quote name='Nikus']wujkom też nie jest łatwo to czytać:)zwłaszcza w pracy[/QUOTE] Wujkowi Nikusowi skladamy zyczenia wszystkiego najlepszego z okazji dnia Mezczyzny:)
-
W koncu to powazny watek .....no nie!:cool3: Dobrze,ze Gapcio tego nie czyta, zjadlby nas razem z komputerami:evil_lol:
-
[quote name='Wunia']tymbaliki to tak w skrócie drobiowe przekąski :)[/QUOTE] Tymbaliki- nazwa pochodzi od od francuskiego słowa "timbale" oznaczającego kocioł – instrument muzyczny. W słownictwie kulinarnym timbale to głębokie naczynie żaroodporne, w którym przyrządza się i podaje potrawy. Takim słowem określa się również formę z ciasta francuskiego lub kruchego w którym piecze się pasztety. W starych książkach kucharskich tymbalikami nazywano pasztety pieczone w cieście. Dziś tymbalikami nazywa się najczęściej potrawy, które po ugotowaniu są przekładane do foremek, zalewane galaretką a przed spożyciem wyjmowane na talerz.
-
Wunia, prosila / sms/ ,zeby napisac ,ze ma klopoty z internetem.....