Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='belka123']dosyc monotematyczne ale chlopak zabral sie za jedzenie [IMG]http://images37.fotosik.pl/263/13654e8e8a52dfabmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/268/409ef7ed33d6cd39med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/263/bb5983bd0fda1575med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/268/6866ffbc40ecc79dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/268/c39495473480e047med.jpg[/IMG][/QUOTE] Pieknie!zdjecia sliczne!Dziekujemy:)
  2. Trzymaj sie kochane malenstwo:)
  3. Cerber , no po prostu wspaniale:) Bardzo Ci dziekujemy za wiadomosci :) Serdecznie pozdrawiam:)
  4. [quote name='Nutusia']Ewa Marta - kocham Cię miłościom wielkom za ostatni post, a Gusię trzymię za słowo :)[/QUOTE] OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I juz:cool3::cool3::cool3:
  5. [quote name='Dada M']Pomyślałam sobie, że gdyby ta Pani była konkretną osobą, to może pojechalibyśmy jutro z Lennonem do Łodzi - ale nie chcę zbyt wiele sobie obiecywać, zobaczymy, czy ta osoba jeszcze się odezwie i co będzie mieć do powiedzenia. ZBIERAM PŁYTY NA MEGABAZAR MUZYCZNY DLA LENNONA: http://www.dogomania.pl/threads/1779...-brakuje-160zA [SIZE=2]PROSZĘ O PRZESYŁANIE ZDJĘĆ PŁYT NA ADRES: [email protected]
  6. Nutusiu, nie moglam wczesniej odpowiedziec bo dogo........no wiesz. Lennon jutro rano jedzie do Mielca.Gdyby jednak zadzwonila Pani z Lodzi zainteresowana Lennonem wtedy Dada M , pojechala by w niedziele do Lodzi i skorzystala z Twojej "oferty". Laurka i tak Ci sie nalezy:)
  7. Piekna bajka!!!!!!!!!!!!!!!!Znalazl sie wlascieciel a psiak nadal jest na ulicy i grozi mu schronisko, trzeba sprawdzic kto adoptowal jamnika ze schroniska i porozmawiac z Ta osoba.
  8. [quote name='Wunia']mam PW od Niki ze zgodą na zmianę prowadzącego wątek, dziś piszę do moderatora :) Belka dzwoniła do mnie, relację i foty Gapcia wstawi :)[/QUOTE] W koncu cos sie ruszy w sprawie Gapcia:)
  9. Nutusia to bardzo konkretna i odpowiedzialna osoba ale dlaczego znowu zmiana planow? I dlaczego do Łodzi ma jechac Lennon?
  10. Idol po tej narkozie po prostu pomylil sie, nie wiedzialam ,ze on jeszcze siusia w domu....To dopiero Idol :)
  11. [quote name='Nutusia']Wszyscy nas opuścili, nikt nas nie kocha, i co my teraz zrobimy, Łosiu Wawelski?... :placz: Nutusia co TY ? Slonce swieci !:) Losiu wychodz na sloneczko :) :kiss_2::kiss_2::kiss_2:
  12. [quote name='majqa']Ku odświeżeniu Twojej pamięci Niko - bo na PW sądzę, że nie zareagujesz. Zerknij na nowy wątek psa, którego pilotowałaś, a jak nieumiejętnie to wiesz sama. Dla przypomnienia Niko, to był Spajki: [COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][URL]http://tiny.pl/hgmh3[/URL][/U][/FONT][/COLOR] Rzekomo znalazł dobry dom, obiecałaś wizytę podopcyjną. Jak to się wobec tego stało, że powtórnie wylądował na ulicy i ma nowy wątek? [URL="http://www.tinyurl.pl/?HDg0AhoD"]http://www.tinyurl.pl?HDg0AhoD[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/181159-FNiZ-Smutna-historia-Teosiowej-bezdomnoA-ci-JamniA-szuka-domu"] [/URL][/QUOTE] To jest nie wybaczalne i nie odpowiedzialne zeby tak skrzywdzic psa. Tym bardziej Nika28 pozwol dzialac osobom doswiadczonym , ktore Guciowi chca pomoc. Swoim nie odzywaniem sie blokujesz te pomoc !!!!
  13. [quote name='belka123']nika28 czy podjelas jakies decyzje?? cos tu sie pusto robi, pomoc dla psa jest, ale to nie rozwiazuje sprawy, on nadal jest na dworze, a wiosna idzie na nieszczescie w jego przypadku...[/QUOTE] nika28 obudz sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. [quote name='AniaGucio']Przystojniak z niego... i ten uśmiech !! :)[/QUOTE] To zdjecie Rufusa najbardziej lubie:)
  15. "Cieszę się, że Kubuś/Ruduś ma dom." Gdzie jestes Rudus? Pokaz sie nam prosze! Co u ciebie ? Jak sie czujesz w nowyn domku?
  16. Jak sie dzisiaj czujesz Punto?
  17. Czesc, no nie jest zle, najwazniejsze ,ze Marlej robi postepy:) Gusia chwala Ci za to!:)
  18. Witajcie! Hej Lennonku, juz niedlugo , juz za momencik pojedziesz po nowe radosne zycie. APSA bardzo, bardzo dziekuje za wszystko co robisz w tym tez za Lennona.Bylo mi bardzo milo poznac Cie i porozmawiac :) kosiek zajrze na watek:(
  19. Czesc, jestem....to jakis jeden wielki koszmar! To ,ze Teos jest caly i zywy to chyba jakis cud. To ,ze nie trafil z powrotem do schroniska to kolejny cud.....Az sie boje pomyslec co dzieje sie z Rudusiem:( Czekam na dyspozycje....Trzymaj sie dzielny chlopaku!!!!!!
  20. Nie wiem dlaczego przestalo sie wyswietlac? [IMG]http://images46.fotosik.pl/267/0149ac0158c9074bmed.jpg[/IMG]
  21. [quote name='AniaGucio']Coś się jedno skiepściło - jedno zdjęcie przestało się wyświetlać :([/QUOTE] u mnie wszystkie sie wyswietlaja:)
  22. :)kolejne zdjecia...... [IMG]http://images46.fotosik.pl/267/8004fe592e3f9ddcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/180/1ff64dc54f05dff0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/180/e070f4f02e8d8a2fmed.jpg[/IMG]
  23. Przepraszam ale zdjecia maja kiepska ostrosc....
×
×
  • Create New...