-
Posts
38346 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
[quote name='AlfaLS']No to wizyta się odbyła;). Pojechałam wraz z moją Tarcią bo zawsze co dwie głowy to nie jedna - nawet jeśli ta druga głowa to głowa psa:evil_lol:. I mogę szczerze polecić ten domek dla Punciaka. Chłopie trafiło Ci się że chyba lepiej nie mogło:lol:. Państwo decyzję o przyjęciu do domu psa gruntownie przemyśleli, to nie jest chwilowy kaprys. Dojrzewali do tego 3 lata, czekając m.in. żeby dzieci były starsze. Oni nie chcą w tej chwili psa - oni chcą Punto:lol:. Nie przeszkadza im że ma trzy łapki, zresztą wśród znajomych zwierzaków są już takie więc i oswoić się z tą myślą było łatwiej. Chłopcy, w wieku 11 i 8 lat już chodząc po sklepach planują co kupią Punciakowi jak do nich przyjedzie. Zresztą piłeczki to już kupili przecież mogą chwilę poczekać, nie? Pies prawie cały czas będzie pod opieką. Państwo tak pracują że w ciągu dnia może się trafić 2-3 godzinna przerwa że nie ma ich w domu ale to w tym czasie chłopcy już są po powrocie ze szkoły. Mieszkanie jest na parterze a to ważne dla naszego malucha;). Za budynkiem duży bezpieczny teren do biegania. Ruchliwa droga jest stosunkowo niedaleko ale dostanie się do niej jak dla psa - skomplikowane. Nie sądzę, żeby poszedł na tą drogę mając naprawdę fajny teren pod ręką a właściwie łapką:evil_lol:. Państwo są za kastracją psiaka, czytali na ten temat sporo i wiedzą że to dla zdrowia psa. Jak wyjazd na wakacje czy inne krótkie wojaże - to z psem. Jakby stało się już total nieszczęście że muszą wyjechać sami /aczkolwiek nie chcą nawet tej opcji rozważać/ to pies będzie miał opiekę ze strony rodziny;). Reasumując - jakby to był mój tymczas - do tej rodziny bym oddała:lol:. Państwo zgadzają się na wizytę poadopcyjną a jak Panu się uda wreszcie dostać na dogo to i relacje ze zdjęciami będą:lol:. W razie jak o czymś nie napisałam pytajcie - tutaj albo na PW. [B]I CHCĄ PSIAKA JAK NAJSZYBCIEJ BO SIĘ NIE MOGĄ GO DOCZEKAĆ. WSZYSCY!!!!!!!!! [/B][/QUOTE] Wspaniale i wspaniali ludzie!To teraz trzeba Punto przygotowac do drogi:)Co jeszcze pilnego trzeba zalatwic, kiedy moze Punto jechac do nowego wspanialego domu?:)
-
Fusse bardzo mi przykro ale jestes wyjatkowo dzielna i pomoz przejsc Tuni na druga strone niech juz odpocznie:(
-
Jagusia bezdomna młodziutka w typie wyżła....Już w domu.
Ellig replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Iza, jezeli udaloby sie zalatwic kastracje to kto bedzie odpowiedzialny za Jagusie, kto ja zawiezie, odbierze i gdzie bedzie po zabiegu kastracji, musze to wiedziec ,zeby cokolwiek zalatwic?[/QUOTE] Ponawiam pytanie i zycze milego weekendu:) -
[quote name='Nikus']bo w dobrym towarzystwie walczyć jest i łatwiej i przyjemniej:)[/QUOTE] dokladnie tak, serdecznie pozdrawiam:)
-
[quote name='Temida']Dziękuję Wam za przybycie. I znów walczymy RAZEM o lepszy świat. :)[/QUOTE] pieniadze przelane na podane konto, 50 zl....:)
-
[quote name='AlfaLS']Jak wszystko dobrze pójdzie pojedzie że mną katarzyna kuczewska ;).[/QUOTE] Powodzenia Cioteczki :thumbs::thumbs::thumbs:
-
[quote name='Temida']Dziękuję wszystkim za przybycie. Za karmę Ellig podziękuję, bo ja będę Frodusiowi gotować. Przyda się bardziej potrzebującym zwierzakom. Koszty hotelu są duże dlatego proszę o pomoc. Dzisiaj wykonaliśmy już badania. Za parę dni szczepienia, odrobaczenie i odpchlenie. Musimy jednak zabezpieczyć psinkę i jutro ruszyć z ogłoszeniami.[/QUOTE] w takim razie porosze dane do przelewu, jakis grosik musze wysuplac....:)
-
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Ellig replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Lutek potrzebuje czasu, zeby znalezc sie w nowej sytuacji, miejscu, ale miny robi takie ,ze serducho sie sciska...... -
Łódź - Julek ze złamanym kręgosłupem - kiedy dom znaczy życie. Ma dom
Ellig replied to Sis's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Hm... nie pozostaje nic innego niż cieszyć się.[/QUOTE] niesamowita historia:)nie dopuszczam zadnej innej wersji:) -
Jagusia bezdomna młodziutka w typie wyżła....Już w domu.
Ellig replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Iza, jezeli udaloby sie zalatwic kastracje to kto bedzie odpowiedzialny za Jagusie, kto ja zawiezie, odbierze i gdzie bedzie po zabiegu kastracji, musze to wiedziec ,zeby cokolwiek zalatwic? -
Trzymam kciuki i zycze powodzenia.Oby Punto mial swoj kochany dom:)
-
Witaj jestem.....Na razie nie ma szansy na pieniadze......porozmawiam z [B]Wunia[/B], moze ma jeszcze troche nie rozdysponowanej karmy , ktora przeslalam dla bidakow do Lodzi, jezeli to jest jakies rozwiazanie?
-
Jagusia bezdomna młodziutka w typie wyżła....Już w domu.
Ellig replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lulka']zaraz jade robic malej foty i trzeba brac sie za ogloszenia sluchajcie kochani potrzebna jest zbiorka na sterylizacje malej, kazdy grosik sie przyda :modla:[/QUOTE] Czy Jagusia jest u Izy? Moze jeszcze potrzeba karmy? Zadzwonie jutro w sprawie kstracji, moze cos wymyslimy..... -
Tattoi, trzymam kciuki za Twoja psine.....musi byc dobrze:)
-
fru..........................................:kciuki::B-fly:
-
[quote name='Kociabanda2']Sesja zdjęciowa Stefanka ;) [IMG]http://images38.fotosik.pl/268/c71b2ebec09b5028med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/268/1610d00bd0d1b6cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/268/1a24ee1701b84bb0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/273/eca7b2dffd629879med.jpg[/IMG][/QUOTE] Stefan jest cudowny! Piekne zdjecia:)
-
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Ellig replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lulka']wielkie dzieki dla Ellig za jedzonko dla Lutka i innych psaikow pod opieką izabellah-aldonda :)[/QUOTE] Bardzo prosze, na zdrowie dla psiakow:)