-
Posts
38342 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Ja tez poprosze o przekazanie mojej wplaty na Gapcia:) Pozdrawiam serdecznie Pania Anie:)
-
Okaż SERCE psiakom z Radzymina i dorzuć parę groszy !
Ellig replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Cyt :[quote name='zoja.']Ewcia, rozmawiałam z p.Jolą i już wiem, ze nie chodzi o tajemnicę. Ja o karmie także wiedziałam ,ale nie wiedziałam ile jej jest i, że jest darem od Fundacji -choć do dziś nie wiem jakiej ;) Jak się okazało p.Jola tez nie wiedziała. :crazyeye:P.Jola podpisala pokwitowanie odbioru 300 kg karmy na druku Fundacji, po za tym wiedziala od kogo dostala karme, wczesniej miala rekomendacje od [B]lamia2[/B] i kontaktowala sie z nami telefonicznie. Nie zamierzam wiecej wypowiadac sie na ten temat mysle ,ze wszystko zostalo wyjasnione i dziekuje za wspaniale przyjecie na tym forum....................:shake: -
Okaż SERCE psiakom z Radzymina i dorzuć parę groszy !
Ellig replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Dziekuje [B]lamia2[/B], jestem wolontariuszem wielu organizacji charytatywnych i nie widze potrzeby identyfikowania mnie tylko z jedna z nich.Szkoda, ze bez mojej wiedzy i zgody udzielasz na moj temat informacji na forum publicznym. wydawalo mi sie ,ze tak duza pomoc dla Przytuliska Pani Joli ucieszy Wolontariuszy, jak widac z powyzszych wypowiedzi, jednak nie wszycy o tej pomocy wiedzieli.:) Jezeli ktos zadalby mi pytanie na pw to bym chetnie na nie odpowiedziala.Pomoc nie polega na afiszowaniu sie tylko na konkretnym dzialaniu. Nie jestem w stanie codziennie przjrzec okolo 100 tematow i odpowiadac na wszystkie pytania. Teraz okazuje sie ,ze najwazniejsza informacja jest kto pomogl a nie w jaki sposob. Milo mi Cie poznac [B]lamia2[/B]:) -
[quote name='Dada M']Długo wyczekiwany bazarek dla Lennona ;) http://www.dogomania.pl/threads/181978-MEGABAZAR-MUZYCZNY-na-hotel-Lennona-do-31-III-w-budowie?p=14309065#post14309065 Jeszcze w budowie, ale już można ostrzyć pazury na rarytasy ;) No fantastycznie tylko, jeszcze w podpisie odnosnik do bazarku by sie przydal:)
-
[quote name='Wunia']poczekaj, napiszę mail do Ellig ...[/QUOTE] Proponuje napisac do [B]APSA[/B] lub [B]Dada M[/B] i jeszcze [B]mru[/B].....Tyle na razie przyszlo mi do glowy:)
-
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Ellig replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lulka']to sie plan rypnal, ale moge odebrac innego dnia, bede jechac w weekend znow do hotelu;-) chyba ze Iza woli wczesniej wpasc;-) papryka - dzieki za zaproszenie na watek;-) Iza na pewno zrobi rozliczenie ;-)[/QUOTE] Jutro uzgodnimy ok ? Do zobaczenia:) -
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Ellig replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lulka']tak sie sklada, ze Lutek jest w tym hoteliku gdzie reszta "naszych" psiaków i gdzie czesto jezdze, a bede jutro u Ellig wiec moge zabrac karme i od razu zawiezc do hotelu ;-) dajcie znac czy Wam pasuje taki myk :)[/QUOTE] Karma dla Lutka bedzie mysle, ze nie wczesniej niz o 13-15 :) -
[quote name='Nemko']juz sie robi:)[/QUOTE] Dziekuje Nemko, teraz jest szansa ,ze sprawa Punto ruszy z kopyta:)
-
[quote name='AlfaLS'][B]carolinascotties [/B]możesz przysłać mi na PW swój numer telefonu?[/QUOTE] Napisalam na pw do Nemko jest aktywna na dogo, podobno ma namiary do [B]carolinascotties[/B]
-
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Ellig replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='izabellah-aldonda']Ten nr konta inteligo jest ok,wysyłam na pw, bo mam niemiłe doświadczenia.... Poprzednie konto jakie podawałam także na pw było bezpośrednio do hotelu z którego wczoraj Lutka zabrałam, więc konto już nieaktualne. Teraz muszę na raty płacić stary dług , a na bieżąco płacić nowy hotel. Zaraz postaram sie sprawdzić przelewy i je opublikować w pierwszym poście. Przepraszam kolejny raz, bo mam kiepsko działający internet i nie zawsze mogę sie odezwać na czas.[/QUOTE] Prosze o kontakt w sprawie odbioru karmy napisalam e-maila..... -
[quote name='AlfaLS']Jestem wstępnie umówiona z Panem zainteresowanym Punciakiem na sobotę między 11 a 12;). Pan ma to jeszcze przegadać z żoną i potwierdzić. Czy jest chętny ktoś pojechać??????? Jak opisałam wcześniej jestem strasznie teraz zarobiona więc nie ukrywam, że jakby się znalazł chętny to byłoby super ale jak nie będzie to w końcu sama pojadę bo nie można tego odkładać w nieskończoność:shake:. Punciak to super pies i musi wiedzieć na czym stoi:roll:.[/QUOTE] [B]carolinascotties[/B] napisala: zjzjezdzam na weekend do Szczecina. mogę w sobotę - caly dzien lub niedzielę - do 15tej. Prosze zapytajcie Pana, czy te dni wchodza w gre - jesli tak - prosze o PW - a jesli dogo nie zadziala...(dmucham na zimne) - Nemko ma moj numer telefonu. lub mail - tak jak nick @yahoo.com ezdzam na weekend do Szczecina. mogę w sobotę - caly dzien lub niedzielę - do 15t
-
[quote name='mmd']Nawet z zaświatów będzie psom patronować.[/QUOTE] Masz racje i moze po raz kolejny [B]Talcott[/B] [*] pomoze.......
-
Karinka- już całkowicie zdrowa. DT okazał się DS ;) ***
Ellig replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
Bardzo sie ciesze ,ze Karinka zdrowieje. A jak z jedzeniem, moze juz jesc sucha karme a raczej czy bedzie jesc sucha karme, bo moze bede miala szanse cos dla Karinki zalatwic. Prosze o kontakt na pw.:) -
Okaż SERCE psiakom z Radzymina i dorzuć parę groszy !
Ellig replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Abrakadabra']Ellig - przyłączam się do podziękowań moich przedmówczyń. Bardzo, bardzo dziękujemy![/QUOTE] Bardzo prosze , to co robicie dla Przytuliska i jak dzialacie ,zeby wyadoptowc psy do dobrych domow jest godne pochwaly, mysle,ze Wszystkie Osoby , ktore pomagaja Pprzytulisku P.Joli ucieszyly sie z takiej informacji:) -
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Ellig replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Usuniete na prosbe [B]Papryka[/B].......... -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak to piekny gest, bardzo dziekujemy:) -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Ellig replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wspaniale !:loveu: -
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Ellig replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='NusiaiJa']dostałam takie dane do wpłaty na LUTKA Ostatnio wpłacałam na inne. [I]50 PKO BP,[/I] [B]MARIZ, <-- CO EWENTUALNIE KTO TO JEST[/B] [I]UL. AKACJOWA 92, NICK Z DOPISEM DLA LUTKA[/I][/QUOTE] znalezine w internecie [URL="http://zakupy.eserwis.info/sklep-katalog/DBBS-Herbs-&-Sport-Nutrition-3.html"]" DBBS " Herbs & Sport Nutrition[/URL] .............................................. ............................................... .............................................. Usuniete na prosbe [B]Papryka[/B]........... -
No tak juz wiem ,ze zdrowie Gapcia jest ok. To bardzo mnie cieszy:)