Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Bardzo podobny do Gapcia.....
  2. Bardzo podobny wyglada praktycznie tak samo .Ja oczywiscie tylko moge porownac zdjecia:)
  3. [FONT=Arial Narrow]BUMELKU !!!! Badz szczesliwy[/FONT] :(:(:(
  4. BUMELKU !!!! Badz szczesliwy :(:(:(
  5. BUMELKU !!!! Badz szczesliwy :(:(:(
  6. BUMELKU !!!! Badz szczesliwy :(:(:(
  7. To jest swietny pomysl, trzeba jeszcze odpowiedziec Pani z Lodzi, mamy tam kilka zaprzyjaznionych kochanych Cioteczek, moze zgodza sie pojsc na wizyte przedadopcyjna....plis :)
  8. Pani z Łodzi dzisiaj zadzwonila, kedy dada M z Lennonem byli juz w drodze. Ale to nic straconego , Lennon bardzo potrzebuje domu, dobrego domu:) I moim zdaniem jest na to szansa :)
  9. Zawsze jest szansa ,ze wezmie Lennona do siebie:)Coz najwyzej Lennon jeszcze raz wyruszy w droge:) To musi byc jakas bardzo mila osoba:)Dziekujemy za zainteresowanie Lennonem , ten psiak jest tego wart:)
  10. [quote name='Nikus']dzięki Elig za info...hotelik bez karmy to 300 zł.:) Co do bazarku to już o jednym który będzie zorganizowany wiem,ale powie o nim ta osoba ,która się go podjmie zrobić;) chyba wiesz o kim myślę?;) Co do karmy już zaglądam i cioteczkom też radzę to zrobić i szybko podejmować decyzje:)[/QUOTE] To swietnie ,ze ......zrobi bazarek, karme bez problemu , bez oplaty do hoteliku moze dostarczac kurier.... Moge jednorazowo wplacic 30 zl, poprosze dane do wplaty i przelewu na pw. Niestety wiecej nie moge ciagne ostatkiem sil , mam juz pod opieka 37 psow :)
  11. Na samej karmie mozna zaoszczedzic prawie 50 zl, ta krma swietnie sie sprawdza i psy bardza ja lubia [url]http://allegro.pl/item913144752_josera_economy_20kg_0_5kg_pasztecik_kurier.html[/url] Nie wiem tylko jaki to ma wplyw na cene hoteliku?czy hotelik z karma kosztuje 300 zl czy bez karmy? Moze , ktos moglby zorganizowac "bazarek".....
  12. Nikus, jestem....na razie nie przebrne przez caly watek za duzo innych obowiazkow , co na dzisiaj jest najpilniejsze, jaka pomoc? Czy od tego jaka karma bedzie karmiony Pilot zalezy cena hoteliku?
  13. [quote name='Wunia']Dziękuję Ellig Aniele :D[/QUOTE] Bardzo prosze Aniele :p
  14. [quote name='agata51']Rok z góry :-o Toż to cudo w miesiąc domek znajdzie ;) Jak on nie kaukaz to kto? Po prostu misior? Wszystko jedno, piękny, skubany, jest![/QUOTE] Dlatego z gory bo to jest deklaracja stala:)Zeby nie zapomniec wplacam z gory . A jak znajdzie domek czego Gabciowi serdecznie zycze to pieniadze na pewno sie nie zmarnuja:) Juz Wunia o to zadba :)
  15. [quote name='Wunia']Dziękuję Ellig Aniele :D[/QUOTE] Dla takiego pluszaka.....Bidaka to nie wiele....ale jaki on bedzie wspanialy , wychowany po pobycie u Jamora :loveu: Ludziska beda sie o niego bic :mad: [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8675/ociaknaurodziny6318.jpg[/IMG]
  16. Deklaruje 5 zl miesiecznie, platne na rok z gory plus na razie karma na 2 miesiace:)
  17. Gdyby sie odezwala to Dada M, pojechalaby na wizyte przedadopcyjna .....
  18. [quote name='Isadora7']o świstakach co zawijają sreberka[/QUOTE] Teraz rozumiem, nareszcie rozumiem. Jeszcze tylko jedno pytanie do kogo na pw nasza "bohaterka" wyslala nr telefonu do wlasciciela jamnisia?
  19. [quote name='Wunia']zobaczymy, na razie "podskoczyłam" ze szczęścia, że miejsce dla Gapcia się "znalazło" :razz: negocjacje będę prowadziła, chyba bym sobą nie była :cool3:[/QUOTE] Wunia miejsce ...CUDOWNE!!!!!:multi: I to jeszcze pod Warszawa :cool3:
  20. Szerokiej drogi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) W Warszawie sypie snieg.....Wracajcie bezpiecznie do domu! POWODZENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. Wunia, jestem i bylam:) Ja moge wesprzec Gapcia jeszcze raz karma, chyba ,ze Jamor ma swoje zwyczaje:)
  22. Dziekujemy:) Lennon co tam u ciebie? Dada M, jedziecie dzisiaj do Mielca?
  23. Ja najprawdopodobniej glupia jestem, bo w zaden spsob nie jestem w stanie zrozumiec tych bardzo zawilych tlumaczen :shake:
  24. Lennonku do zobaczenia, jezeli jutro pojedziesz do nowego DT- hoteliku, koniecznie popros Dada M o zrobienie zdjec! POWODZENIA !!!!!
  25. [quote name='Wunia']Dziękuję Ellig za wiarę :)[/QUOTE] Wunia z Toba mozna "gory przenosic":)
×
×
  • Create New...