Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Za ka(Wunie) dziekuje:) Moja juz trzecia dzisiaj.....Renia a Ty to nie masz nic lepszego do roboty tylko za chlopem oczy wyplakiwac? A pomalowalas jaja, poswiecilas?
  2. [quote name='mmd']Takiego Wunia nie ma na stanie... to jakiś pozadomowy musi być [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE] Rodzina nabyta:)
  3. [quote name='mmd']Jak Wunia ma być to zrywka:) Czymże podpadłas?[/QUOTE] Wykorzystalam Jarka :evil_lol: zmiatam......
  4. [quote name='RenW']Super Ciotka. Brawo!!:klacz::klacz: Ciotka dobrym przykładem świeci w odróżnieniu od księdza proboszcza co odciął Wujaszka od interneta.:mad::angryy:[/QUOTE] fantastycznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dziekujemy, zapisujcie wplaty i deklaracje....plis....:)
  5. Juz za chwileczke juz za momencik....Wunia wpadnie pogadac:) Dziewczyny zmykam....Dziekuje!:) Pa....
  6. [quote name='RenW']Ciotka, co żeś taka czołobitna..?:evil_lol: Księdzu będziemy oddawać pokłony, jak internet odda..:diabloti:[/QUOTE] No nie ksiedzu to ja moge co najwyzej "palme" oddac :razz:
  7. Dziekuje bardzo Wszystkim Cioteczkom i Wujkom, ktorzy przybyli na pomoc :modla:
  8. [quote name='RenW']Świetny pomysł!!:p Trza mu konfiskatę tacy zrobić, i niech zamieni wypasioną brykę na malucha, albo niech zapierdziela na osiołku.:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] A my Go powachlujemy palmami :evil_lol::evil_lol:
  9. Teraz musze isc i jeszcze dom ogarnac, postaram sie jeszcze zajrzec jak nie:mdleje:
  10. Hej Dziewczyny dziekuje!Wy juz wiecie za co:modla:
  11. Ksiedzu trzeba tace odebrac i znajdzie sie internet...
  12. [quote name='mmd']Wunia odsypia jeszcze Vici... słaba ta ciotka jest jak ... a nie powiem co, nie będę pierwsza świntuszyć:) Widzę, że [B]mysza1[/B] ma drugi post, dałaby radę tam deklaracje i informacje? Zanim te aparatki 100 ston nawalą lepiej coś ustalić...[/QUOTE] dokladnie [B]mysza1[/B] do rozliczen!:)
  13. [quote name='Wunia']Jestem, zapisuję ...[/QUOTE] Wuniu , dziekuje, dziekuje, dziekuje:)
  14. [quote name='RenW']I ja jestem...tekst na pierwszej stronie jest powalający.:-( Taaa czyn iście chrześcijański...:shake::angryy: Później wgłębię się bardziej..[/QUOTE] Och zawsze mozna na Ciebie liczyc , dziekuje:)
  15. [quote name='Greven']Oczywiście, że wiem :diabloti: Proponuję jeszcze jakąś delegację rozpustnych cioteczek do księdza proboszcza, żeby oddał Andrzejowi internet! Bo bez tego trudno mu będzie prowadzić wątek. Pytanie natury technicznej - mysza, donacja - ustaliłyście, czy kasa ma być bezpośrednio na konto Andrzeja, konto którejś z Was, czy na fundacyjne (jeśli trzeba, to nie ma problemu)?[/QUOTE] Proponuje na konto osoby prywatnej...:)
  16. [quote name='belka123']jestem Ellig podnosze maluchy, taki jeden by sie wuni przydal :)[/QUOTE] Tak jeden by sie przydal, dziekuje za to ,ze jestes:)
  17. Jestem juz umowiona z [B]donacja[/B] i karma na razie na okolo miesiac bedzie zabezpieczona....
  18. Cioteczki kofane Wszystkim bardzo dziekuje ,za to ,ze jestescie:)
  19. [quote name='furciaczek']Jestem Elig, teraz na chwilke potem poczytam dokladnie.[/QUOTE] Dziekuje bardzo:)
  20. [quote name='mmd']Ellig mnie ściągnęła. Witajcie:) Coś ogłoszeniowo podziałam. I zobaczę, jak jeszcze moge pomóc.[/QUOTE] dziekuje mmd:)
  21. Jestem, oczywiscie karme dam w kazdej potrzebnej ilosci, zaraz przeczytam watek. Mozna tez odebrac karme ode mnie prosze tylko o info na pw, jezeli sie na to zdecydujecie....Warszawa-Żoliborz. Nie mozna wyslac wiadomosci do Mysza 1, z kim sie kontaktowac jakis tel do p.Andrzeja, gdzie pod Warszawa sa psy? Czy ktos moze zawiesc karme, miski, obroze przeciwpchelne itp.?
  22. [quote name='mmd']No, cisza na dogo, aż dzwoni:) Nie lubię kolejek, to sobie zamówiłam przez internet i jutro przyjedzie do domciu:) Ciotka, "nasza" suczynka miała odzew po naszej nocnej pracy, DS już się sprawdza:) Żeby było śmieszniej, w bardzo dogomaniackim bloku:)[/QUOTE] mmd, powiedz cos wiecej bo jakos wypadlam z rytmu przez to pieczenie ciast:)
  23. Wzajemnie wszystkiego najlepszego:krolik:Cioteczki i Wujkowie badzcie szczesliwi.:p [IMG]http://images41.fotosik.pl/274/5e8dfe3a3db48616.jpg[/IMG]
  24. [quote name='izabellah-aldonda']Qrcze pisałam, pisałam i gdzies mi uciekło....więc jeszcze raz Byłam we wtorek u Jagusi w odwiedzinach. Kiedy patrzysz na szczęśliwą psią mordkę , merdający ogon ,jej własny kąt, a do tego wspaniałą rodzinę....ciężko nie uronić łzy wzruszenia. O takim domu dla Jagi marzyłam - ludzie , którzy ją kochają i podziwiają, codziennie mimo ludzkich spraw mają czas tylko dla niej. Spacery ,zabawy,szaleństwa z napotkanymi czworonogami . W domu piękne posłanko, wiele zabawek, pełna miska i głaski bez umiaru. Widziałam w jej oczach wdzięczność. Dla takich chwil warto to robić, choć nie zawsze się udaje,często tracimy chęć i nadzieje, pamiętajcie dla takich chwil warto :)[/QUOTE] Ta wspanialy prezent na Swieta:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/274/5e8dfe3a3db48616.jpg[/IMG]
  25. Dla Was Kociabando i dla Wszystkich zagladajacych do Stefana... [IMG]http://images41.fotosik.pl/274/5e8dfe3a3db48616.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...