Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='Greven']Ela, a gdzie obszerna relacja z wizyty, gdzie zdjęcia?? ;)[/QUOTE] Przepraszam ale bylo tyle do opowiadania, ze nie sposob to wszystko napisac, po za tym nie mam takich zdolnosci powiesciopisarskich jak Opuncja i urwisek:shake:. Widzialam filmik jak ratowali Viki, poplakalam sie , tego nie da sie ogladac spokojnie.Viki byla tak wyglodniala ,ze po prostu rzucila sie na torbe z suchym chlebem, wszystko wygladalo jakby bylo nagrane w przyspieszonym tempie.Matko jaka ona byla zaglodzona:-( Moge w kolko powtarzac ,ze mamuska i szczeniaki trafily do wyjatkowych ludzi.......Dziekuje!
  2. [url]http://www.dogomania.pl/threads/20791-Spis-Dom%C3%B3w-Tymczasowych-!/page17[/url] czarodziejka ma jakies wolne miejsce....
  3. Czesc Lucky:)dobry wieczor Pani Aniu:)
  4. Dobry wieczor i dobranoc Cioteczki:)
  5. Dzisiaj poznalam osobiscie Opuncje i urwiska i jestem bardzo szczesliwa ,ze psia rodzinka trafila wlasnie do Nich, bardzo cieplych, wrazliwych, opiekunczych ludzi.Dziekuje Im za wszystko, za to jacy sa i za to co robia:)
  6. [quote name='Sylwia M.']Ja mam identycznie jak Ty, również po bokach jest duży szary pas,cała góra wolna, a wszystkie zakładki małe i po bokach - myślę, że jutro w tych wolnych miejscach pojawią się reklamy.[/QUOTE] Dokladnie mam tak samo,,,,,beeeeeeeeeeeeeeee!
  7. Dogo jakos mi sie rozlazlo , czy Wy macie tak samo?
  8. [quote name='Ewa Marta']Po awarii forum, ja też podrzucam pięknotę:-)[/QUOTE] Matulu co oni porobili z portalem.....
  9. [quote name='mortikia']Dziewczyny w jakim wieku sa te maluchy?[/QUOTE] Mają,około 5 tygodni...:)
  10. Zajrzyjcie na bazarek Mysza 1 [url]http://www.dogomania.pl/threads/183657-KsiAE-A-ki-nowe-bestsellery-w-bardzo-atrakcyjnych-cenach-na-Paxa-do-22-04-do-20-00[/url]
  11. Nes 2009 Mysle o Twoim synku i polecam Go opiece Tych najwazniejszych .....Musi byc dobrze:)
  12. Zapraszam na [url]http://www.dogomania.pl/threads/183657-KsiAE-A-ki-nowe-bestsellery-w-bardzo-atrakcyjnych-cenach-na-Paxa-do-22-04-do-20-00[/url]
  13. Dobranoc Cioteczki a przed snem nie ma to jak dobra ksziazka:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/183657-KsiAE-A-ki-nowe-bestsellery-w-bardzo-atrakcyjnych-cenach-na-Paxa-do-22-04-do-20-00[/url]
  14. Zajrzyjcie , bazarek ekstra! [url]http://www.dogomania.pl/threads/183657-KsiAE-A-ki-nowe-bestsellery-w-bardzo-atrakcyjnych-cenach-na-Paxa-do-22-04-do-20-00[/url]
  15. Bedzie jeszcze wplada od Anny M. z Londynu i od Krzysztofa K. z Facebooka:)
  16. Trzymaj sie Lucky:)
  17. Malo ,ze pada do z tego Waszego "calowania"....Burza jest!
  18. [quote name='Szarotka']No widze, ze trzeba sie upominac, zeby buziaki dostac.:):) Ciotki mam prosbe i prosze mnie nie lekcewazyc, bo bede wysyslac pw do kazdej z watku. Potrzebuje pomocy na watku. Wczoraj wyslalam chyba z 50 pw i odzew marny :(:( wiec przyjdzcie na watek troche pojeczec i podrzucic, wtedy jest szansa, ze inni tez przyjda, tak to dziala. W zamian obiecuje przyjsc i pojeczec na dowolnie wybranym watku :):) Tu jest watek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182992-A-YSA-zaniedbana-w-depresji-co-jeszcze-zniesie-BRAKUJE-140ZA-NA-hotelik[/url] [B]Jeczenie i ubolewnanie potrzebne !!!!!!!!![/B][/QUOTE] ....mam zapisane , odwiedzam i kupilam roslinki na bazarku...
  19. [quote name='RenW']O kawie zapomniałam:kaffee_2: i przywitać też:oops: :scared:[/QUOTE] Gapa z Ciebie:lol:
  20. ....ka(Wunia) , pyszna dziekuje, od rana mnostwo spraw....Witam Wszystkich serdecznie:)
  21. Dzien dobry, wroce do Was pozniej teraz trzeba uporzadkowac rozniaste sprawy.... kolejne osoby z GoldenLine , ktore wplaca pieniadze dla psiej rodzinki: Piotr M., Ilona F....:) i jeszcze synus Mateusz G.
  22. Kolejne osoby z GoldenLine wplaca pieniadze na psia rodzinke: Krzysztof B. , Klaudie T., Anna W-M. :)
  23. Rozmawialam z urwisem, wlasnie przyszla Pani Wet. i bedzie odrobaczanie maluchow:)
  24. [quote name='Ewa Marta']No nie, Wunia proponowała Glorię. To moja jest Victoria;-)[/QUOTE] Siedzialam wczoraj do 1 nad ranem i szykowalam bazarek...i oto sa wyniki:)
×
×
  • Create New...