[quote name='Greven']Ela, a gdzie obszerna relacja z wizyty, gdzie zdjęcia?? ;)[/QUOTE]
Przepraszam ale bylo tyle do opowiadania, ze nie sposob to wszystko napisac, po za tym nie mam takich zdolnosci powiesciopisarskich jak Opuncja i urwisek:shake:.
Widzialam filmik jak ratowali Viki, poplakalam sie , tego nie da sie ogladac spokojnie.Viki byla tak wyglodniala ,ze po prostu rzucila sie na torbe z suchym chlebem, wszystko wygladalo jakby bylo nagrane w przyspieszonym tempie.Matko jaka ona byla zaglodzona:-(
Moge w kolko powtarzac ,ze mamuska i szczeniaki trafily do wyjatkowych ludzi.......Dziekuje!