Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38351
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Szczesliwe chwile! Wisienka bardzo zadowolona!:)
  2. Wspaniala Wigilia i widac jaki ogrom pracy wlozyliscie po powodzi, ze wszystkie zwierzaki, stajnia wygladaja tak pieknie, sciskam serdecznie, zglosilam was do programu bo to Wy szczegolnie zaslugujecie na pomoc i psy na budy. Sciskam Swiatecznie!:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/194979-Projekt-quot-Psu-buda-na-zim%C3%A9%E2%80%9D-czyli-Po-powodzi-%E2%80%93-fala-opadla-odslaniaj%C3%A1c-nag%C3%A1-tragedi%C3%A9[/url]
  3. [quote name='ilon_n']Elu, bez obrazy dla Pauliny, w razie potrzeby poszkolimy Dudu w lepszym miejscu i bardziej fachowymi siłami ;)[/QUOTE] Nie znam Pauliny, szukalam kogos z Wesolej Lapki w Toruniu:)
  4. Martwie sie ,ze Saba jeszcze nie urodzila, na zdjeciu wyglada jakby to byla kwestia minut, maksymalnie godzin............
  5. Sarcia trzymaj sie, bedzie dobrze!:)
  6. Polecam:) [url]http://wesolalapka.pl/torun/torun-szkolenie-psow-lokalizacja-859.html[/url]
  7. [quote name='3 x']w koncu pies mysliwski[/QUOTE] Powiedz to papudze.....
  8. Panstwo z Łodzi, ktorzy wyrazili chec adopcji Zosi, przyjechali dzisiaj do Warszawy i postanowili dac dom obu suczkom, stwierdzili ,ze nie mozna ich rozdzielac skoro 5 lat zyly razem w jednym domu.Obie suczki pojechaly do Łodzi!!!!! Powodzenia dziewczyny!:)
  9. [quote name='Yv1958']A to jest normalne, ze ma taki czerwony brzuszek?[/QUOTE] Wyglada tak jakby juz rodzila....bidulka:(
  10. Gratulacje!!!!!!!!!!!!!wspaniale!!!!!!!!!!!!!!:) [img]http://www.pocztakwiatowa.pl/img/pic/1/5/2/5/5254_55425254_963.jpg[/img]
  11. Saba [img]http://images46.fotosik.pl/451/b6cc2136066d04a4gen.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/471/d50b683bd953651cgen.jpg[/img]
  12. Podobno sporo osob przeziebionych, Ty tez ronja?
  13. Ja tez wyslalam adresowke powinna dojsc listem poleconym priorytetowym:)
  14. [quote name='Ra_dunia']Domki potencjalne prześwietlić należy, sprawdzić co chowają pod łóżkiem a co w szafie ;) zrobić wywiad środowiskowy, pójść koniecznie z psem, co oślini kanapę i nasika na dywan :D Następnie należy zadać mnóstwo intymnych i upierdliwych pytań oczywiście z lampą wymierzoną prosto w oczy przepytywanych. Jeśli po takim potraktowaniu domki się nie zniechęcą i nadal będą chętne na adopcje, sądzę, że ewentualnie, w drodze wyjątku można im panienki wydać.[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='Yv1958']Mam zdjecia Saby, ale jeszcze nie nauczylam sie wstawiac, pipa jedna:oops:[/QUOTE] Moge wstawic:)
  16. [quote name='Ewa Marta']Cudo kochane dla mnie zawsze będzie Malutką:-)[/QUOTE] Dla mnie tez:)
  17. Biedne zwierzaki ja juz czasami nie wiem co robic bo tyle jest potrzeb............... Saba, trzymaj sie! Staruszku:(
  18. Przepraszam przyszlam tu za akucha:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198470-Dwie-buldo%C5%BCki-francuskie-szukaj%C4%85-nowego-domu-razem-lub-osobno.-Potrzebne-og%C5%82oszenia?p=15949553#post15949553"]http://www.dogomania.pl/threads/198470-Dwie-buldo%C5%BCki-francuskie-szukaj%C4%85-nowego-domu-razem-lub-osobno.-Potrzebne-og%C5%82oszenia?p=15949553#post15949553[/URL]
  19. [url]http://www.dogomania.pl/threads/198470-Dwie-buldo%C5%BCki-francuskie-szukaj%C4%85-nowego-domu-razem-lub-osobno.-Potrzebne-og%C5%82oszenia[/url] Kamil prosi o szukanie domu dla buldozek:)
  20. Nutusiu wklejone:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/198470-Dwie-buldo%C5%BCki-francuskie-szukaj%C4%85-nowego-domu-razem-lub-osobno.-Potrzebne-og%C5%82oszenia?p=15949421#post15949421[/url]
  21. Kafka [img]http://images39.fotosik.pl/466/8ee64db7791a47df.jpg[/img]
  22. Kafka .........Zosia [IMG]http://images39.fotosik.pl/466/9501ab45e0837c63.jpg[/IMG]
  23. Zosia [img]http://images35.fotosik.pl/306/4538afec56248adf.jpg[/img]
×
×
  • Create New...