Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38351
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='salo']Ja się zajmuję pieskami. Numer tel do mnie: 880-380-175 . Potrzebujemy karmy, kasy na wizytę u weta, a to, co zostanie idzie na hotelik.[/QUOTE] Wstawilam link do Allegro na FB, ale przydaloby sie zrobic wydarzenie dlatego potrzebny jest krotki tekst ze szczrgolami niestety na Fb nie mozna zbierac pieniedzy ale moze ktos zasponsoruje karme,albo przygarnie psy.Na pw podam swoj adres mailowy...
  2. Ilo, dziekuje..... Przykro mi potwornie.............
  3. Dajcie prosze jakies konkretne namiary i tel do kontaktu, krotki tekst co jest potrzebne, moze warto zrobic wydarzenie tylko koniecznie poprosze tekst i te wazne dane , czy w tych okolicach dziala jakas organizacja, mozna tez zglosic sprawe do Vivy .
  4. [quote name='ilon_n']Pamięci Krecika: "[COLOR=darkred][B]You cannot do a kindness too soon .. because you never know how soon it will be too late[/B][/COLOR]" I ku pamięci dla nas!![/QUOTE] Trzeba miec nadzieje,ze nie zawsze bedzie za pozno........Do zobaczenia Kreciku,badz szczesliwy.................
  5. Dostepna tylko u wet. lub hurtowniach wet.
  6. Gusia, mozesz zaznaczyc na zdjeciu jego poszczegolne czesci ciala?:):)
  7. [quote name='Nutusia']Cudnie! Bardzo smakowicie, pachnąco i... pasuje! :)[/QUOTE] Nutusia ja zartowalam:)
  8. Tak musi jest specjalistyczna karme weterynaryjna [FONT=Times New Roman][FONT=Verdana]Royal Canin Early Cardiac.[/FONT][/FONT]
  9. [quote name='Nutusia'][COLOR=purple]O rety - brzmi baaardzo zagranicznie :) A gdzie się takie cudo kupuje i za ile?... I dlaczego... czarny?!?!?! :)[/COLOR] [COLOR=purple]Ponieważ Kapsel gdzieś zaginął świątecznie, tradycyjnie wyślę fotki do Ewci, może się zlituje nad głąbem kapuścianym?...[/COLOR][/QUOTE] Czarny jest najmocniejszy dla psow ze szczekosciskiem.....Mozesz wyslac tez do mnie....Fotki:) [URL]http://www.zabawkikong.pl/[/URL]
  10. Dorci trzeba kupic prawdziwy amerykanski kong i to czarny:)
  11. Ronja trzymaj sie zdrowo i cieplo, sciskam:)
  12. [quote name='Nutusia']Czy ja się wreszcie dowiem jak Duderko ma teraz na imię po toruńsku?... :)[/QUOTE] Piernik!:):):)
  13. [quote name='ilon_n']Odwodnienie na pewno ma wpływ na produkcję pokarmu .. poza tym potrzebuje dużo wapnia do produkcji mleka .. stan odżywienia suni sprzed ciąży na pewno nie był rewelacyjny, 7 maluchów wyssało z niej większość minerałów .. Jutro około południa odbieram klatkę z lecznicy i ruszam z wetem do Strzelna .. obejrzy sunię i malucha, mam nadzieję, że coś poradzi.[/QUOTE] Ilo daj znac jak bedzie potrzebna pomoc.Dobrze,ze bedziesz na miejscu, dziekuje tez wet.:)
  14. [quote name='ilon_n']Eluś, szukaliśmy pomysłu na alternatywną trasę powrotną :) żeby nie jechać tą samą drogą .. ehhh .. szkoda, że nie wiem gdzie to jest .. ale kolejnym razem postaram się zahaczyć na ściskacze dla Ciebie ;)[/QUOTE] Juz sie ciesze:)
  15. [quote name='Yv1958']Saba jak na razie nie sra, ale wymiotowala i Lidzia pisala, ze ma coraz mniej pokarmu. Mozliwe to?:-([/QUOTE] Jezeli byla nie dozywiona to mozliwe i martwie sie ,ze moze byc badzo zarobaczona....Co dalej....
  16. [quote name='ronja']mój ulubiony Wiśnia Wisienkowy wersja z uszami [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2416/m237.jpg[/IMG] i wersja bez uszu [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/9192/m236.jpg[/IMG][/QUOTE] Bombowe, po prostu cudna Wisienka!:)
  17. Zanosi sie na to,ze Emisia zrobi kariere w "sporcie"!:) cudowne zdjecia:)
  18. Ilo , ze tez ja Was nie moglam usciskac.....................Kolejnym razem, koniecznie przez Jolie Bord prosze jechac!:)
  19. Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, bo ja placze od rana......Pan Wojtek napisal ,ze wszystko na razie w porzadku, Dudu aklimatyzuje sie!:)
  20. Powodzenia Duderko!Bardzo serdecznie dziekuje, Wszystkim, ktorzy kochaja i pomagaja Dudusiowi:) Badz szczesliwy piesku!
  21. Musi byc dobrze.....:)
  22. "Obzarty i zmeczony" Kaluchny jest cudny:)
×
×
  • Create New...