[quote name='salo']Ja się zajmuję pieskami. Numer tel do mnie: 880-380-175 . Potrzebujemy karmy, kasy na wizytę u weta, a to, co zostanie idzie na hotelik.[/QUOTE]
Wstawilam link do Allegro na FB, ale przydaloby sie zrobic wydarzenie dlatego potrzebny jest krotki tekst ze szczrgolami niestety na Fb nie mozna zbierac pieniedzy ale moze ktos zasponsoruje karme,albo przygarnie psy.Na pw podam swoj adres mailowy...