Z okazji Swiat Bozego Narodzenia zycze Wam:
[B][B][FONT=Monotype Corsiva][SIZE=5][COLOR=#ff6600][COLOR=#FF6600][FONT=Monotype Corsiva]Radości, która dostrzega piękno małych rzeczy...
Nadziei, która nie gaśnie, kiedy marzenia wydają się zbyt dalekie.
Pokoju, który koi kiedy wszystko wyprowadza z równowagi.
Wiary, która dodaje oparcie kiedy bezradność przerasta..
Wszystkiego... co najpiękniejsze .[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/B]