Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38346
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs615.ash2/156710_125740130821566_100001567393023_184813_5531891_n.jpg[/img]
  2. [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs022.snc6/165284_175929859096735_100000391670128_434806_6899534_n.jpg[/img]
  3. [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs022.snc6/165284_175929859096735_100000391670128_434806_6899534_n.jpg[/img]
  4. [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs013.snc6/166315_175929659096755_100000391670128_434805_2742584_n.jpg[/img]
  5. Trzeba chwile poczekac i posluchac.... [url]http://chomikuj.pl/jacaba?fid=221951344[/url]
  6. Soniu! Jestes szczesliwa i niech tak bedzie dalej!Dziekuje dzisiaj Ronji i Bartkowi za to ,ze na codzien daja tyle dobroci zwierzakom. I tak, jak gwiazda wskazywała królom miejsce cudu bożonarodzeniowego, niech i nam świeci przez cały, oświetlając codzienną drogę i pokazując właściwe drogowskazy. Wesołych Świąt!
  7. Wisienka cudowny Mikolaj!Duzo dobroci dla Was Kochani!Ronja i Bartek. [url]http://www.youtube.com/watch?v=BgTokg9GtLQ&feature=related[/url]
  8. Cudowne zyczenia z niespodzianka siedze i placze jak jakis gamon ale to ze wzruszenia, bardzo Wam dziekuje Kochani:Ronju i Bartek:)
  9. Ronja, Bartek, brak mi slow.....Jestescie kochani, dziekuje z calego serca! :tree1::x-mas:
  10. Z okazji Swiat Bozego Narodzenia zycze Wam: [B][B][FONT=Monotype Corsiva][SIZE=5][COLOR=#ff6600][COLOR=#FF6600][FONT=Monotype Corsiva]Radości, która dostrzega piękno małych rzeczy... Nadziei, która nie gaśnie, kiedy marzenia wydają się zbyt dalekie. Pokoju, który koi kiedy wszystko wyprowadza z równowagi. Wiary, która dodaje oparcie kiedy bezradność przerasta.. Wszystkiego... co najpiękniejsze .[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/B]
  11. [quote name='ronja']dzięki, doszło doszedł równiez identyfikator dla Dudu od Ellig - dziękujemy:)[/QUOTE] Dziekuje Ronju, przynajmniej identyfikator dotarl:)
  12. Cudowny Kaluchny, madal dla Bartka to oczywista oczywistosc:) Sciskam Wszystkich Swiatecznie.....
  13. Ja je widze i jak klikam na link tez widze, czy korzystacie z adresu fb.com?
  14. Szkodnik?szkodnik? to ja sie do Ciebie nie odzywam......
  15. Wisienka na jednym zdjeciu, pokazuje nowy krok taneczny:)
  16. [quote name='mysza 1'][FONT=Verdana]Pusto u Gieniutka:shake:[/FONT][/QUOTE] Nie ma czasu pisac:) Eugeniusz grzeczny?
  17. Ronju Twoja umowa na pewno bedzie dobra, ja poprzednio dawalam J. wzory umow.:)
  18. [img]http://images49.fotosik.pl/480/ccc3c445f87927c4.jpg[/img]
  19. [quote name='ronja']akucha, czy Ty masz jakiś konkretny wzór umowy do podpisania dla p. Wojtka?[/QUOTE] Ja mam jakies wzory moze wystarczy tyko przerobic, zadzwonie do akuchy,zeby sie wypowiedziala jak Ona chce. Jak tam Duderko, poprosimy o zdjecia jak Dudu bedzie odjezdzal jezeli to nie jest problem, bo w koncu Swieta beda:)
  20. [quote name='crazy horse']To może chwilowe problemy z FB,cieszę się,że troszkę lepiej:)Beza masz spać:)Trzymam kciuki za psiaka wszystko jest w porzadku:) https://login.facebook.com/event.php?eid=157793534266406&index=1
  21. Pelno szczescia, alez one sie wspaniale bawia:)Miod na serducho!:)
  22. Poprosze jakis numer tel. do kontaktu, ktory bede mogla umiescic na FB.
×
×
  • Create New...