Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38348
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Nie ma o czym mowic to ja bardzo dziekuje z tego co wiem karma juz dotarla:) A teraz kilka slow o Puszku....Puszek bedac u Nutusi dzieki Jej opiece i troskliwosci juz bardzo sie otworzyl, rano wyszedl do ogrodu na smyczy i zrobil siusiu!:) Dom Kamila sprawdzony....Same plusy.Kamil bedzie dzisiaj caly dzien w domu, Nutusia juz odwiozla Puszka do Kamila / moze zmienic imie psa bo jaki z niego puszek?/.Teraz tylko kontakt do adopcji, bardo potrzebny, wizyta u wet, ksiazeczka itd. pozdrawiam:)
  2. Dzisiaj wizyta u Pana z Torunia zobaczymy co z tego bedzie....slyszalam ,ze Malutka pojechala do domu, miala byc u Was tez w piatek Karolina M.?
  3. Podajcie jakis kontakt mailowy i tel. z kim maja rozmawiac osoby z FB, sa pytania rowniez prosby o zdjecia.....
  4. [quote name='Cajus JB']Wybaczacie dopiero myślenie mi się włączyło. Wina choroby. Trzeba Mu zrobić ogłoszenia. Do tego jest potrzebna metryczka i dobre zdjęcia. Popracować nad nim może też nowy dom. Myślę, że idealny byłby dom z dorosłą niezbyt dużą suczką lub dom gdzie ciągle jest człowiek.[/QUOTE] Szczeniak nie ma ksiazeczki zdrowia a wiec pewnie tez nie ma szczepien, nie wiadomo czy byl odrobaczany?????????????
  5. [quote name='ilon_n']Już wczoraj prosiłam Nutusię, by w miarę możliwości obfociła Puszka jak będzie u niej, bo te fotki, które mamy na wątku są do niczego. Z uwagi na to, że już jutro rano ma spotkanie z Kamilem a nie można Puszka zbytnio stresować, zrobienie fotek może się Nutusi nie udać. Jak Puszek zamieszka u Kamila, to poproszę go o zdjęcia do ogłoszeń. edit super wieści!! Cieszę się, że malec wraca do normalności .. psia terapia kumpeli na pewno pomaga :) buldożka Kamila też pewnie ucieszy się z towarzystwa i oboje z Gogusiem będą wesoło spędzać wspólnie czas ..[/QUOTE] Nutusiu bardzo Ci dziekuje za to w jaki sposob/ zreszta robisz to zawsze/ opiekujesz sie maluchem i za to ,ze go wzielas do siebie w najtrudniejszym momencie, teraz moze byc tylko lepiej:)
  6. Cudne zdjecia:) trzymaj sie Maluszku:)
  7. [quote name='Ellig']Nutusia pojechala do Czosnowa po szczeniaka bedzie w domu za 15 min.[/QUOTE] Szczeniak bardzo wylekniony, powoli poznaje ,ze nic mu nie grozi :shake:
  8. Wisienek portretowy ...Cudny:)
  9. Nutusia pojechala do Czosnowa po szczeniaka bedzie w domu za 15 min.
  10. [quote name='ilon_n']Iwonko, di niente ;) Puszkowi należy się lepsze życie. Ehh .. u nas tak codziennie po trochu śnieguje .. A teraz wybaczcie mi OFF, ale mam pilny apel do wszystkich. [B][COLOR=darkred]Potrzeba zmobilizować ludzi z Katowic - dzielnica Piotrowice - zaginął tam świeżo adoptowany Dog Niemiecki, błękitny duży samiec [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197885-Zagin%C4%85%C5%82-dog-niemiecki-Katowice-Piotrowice"]IBO[/URL]. Minęło już kilka dni od zaginięcia i pies musi być już wycieńczony. Potrzebne wsparcie w poszukiwaniach!! [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]Wszystkich, którzy mają znajomych w Katowicach i okolicach proszę gorąco o wysłanie powiadomień i próśb o pomoc w poszukiwaniu psiaka. To może być krytyczny czas dla Niego!! Od naszego wysiłku zależy Jego życie![/COLOR][/B] szczegóły i kontakt na wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197885-Zagin%C4%85%C5%82-dog-niemiecki-Katowice-Piotrowice"]IBO[/URL][/QUOTE] wstawilam na Fb....
  11. [quote name='mysza 1']Nikt nie zagląda to nie wiem czy warto to ogłaszać;) ale wczoraj wieczorem Melba pojechała do domu. Zamieszkała w Piasecznie,w mieszkaniu. Na razie wszystko jest dobrze. Nie wolno się cieszyć ;) bo Melba to psiak po przejściach i miewa różne wyskoki. Państwo wiedzą i radzą sobie. Trzymamy kciuki.[/QUOTE] to zamykam wydarzenie.....Szkoda ,ze nie wiedzialam, ciesze sie i trzymam kciuki....
  12. Kaluchny, wstyd. To po tych "Delicjach" mial za duzy poziom cukru i energii:)
  13. [quote name='Yv1958']Mysle, ze opcja 1 jest dobra!:-)[/QUOTE] Jestem tez za opcja nr 1:)
  14. [quote name='ilon_n']Mamy cały transport już dopięty :) Pani Lidka namówiła znajomego na wyjazd do Ciechocinka, wyjeżdżają około 8.30, więc dotrą na miejsce przed 11. Puszek przeczeka u mojej znajomej i wyjedzie około 12 w stronę Nutusi :) Oby pogoda i warunki na drodze jutro dopisały.[/QUOTE] Trzymamy kciuki!:)
  15. [quote name='Yv1958']Ilonka telefon Lidzi wyslalam na priv.! Dziekuje!!![/QUOTE] Rzeczy dla Puszka w tym karma Hill'sa dla szczeniakow przekazane Nutusi:)
  16. [quote name='ewab']Samochód - Peugeot Partner postanowił użyczyć nieodpłatnie Prezes Rita Motors Pan Rafał Jaskulski:loveu:. Wczoraj byłam niesamowicie zaskoczona. Na spotkaniu aż mi mowę odjęło. Samochód po oklejeniu (wg naszego projektu) zostanie przekazany do schroniska. Autko jest białe, ma dwa miejsca dla ludzi, kratkę i spory przedział bagażowy.[/QUOTE] Ekstra wiadomosc!:)
  17. [quote name='Nutusia']To już wiadomo dlaczego zostawił na stole Delicje! :)[/QUOTE] Swiadomosc przestepswa:):):)
  18. [quote name='ronja']fajny pan:)[/QUOTE] Bardzo fajny Pan:)
  19. [quote name='nadee']dziewczyny... ale nie było mowy, żeby wysłać szczeniora do schroniska !...[/QUOTE]Ale suke tak :-( Wybacz cyt."suni mogłaby znaleźć miejsce w schronie Józefowie i zajęłaby się sprawą zabiegu (to jest bbb. pilne!!!) a następnie szukaniem domku...! nie może jej wziąć do siebie, bo ma wiele zwierzaków." Wlasnie po to chce te sunie zeby miec szczeniaki............i tylko tyle, nikt jej w Jozefowie nie zrobi sterylizacji!!!!!!!!!!!!!:shake: i to juz wszystko wiecej sie nie wypowiadam na ten temat. Czekam na decyzje w sprawie szczeniaka i tu pomoge tak jak wczesniej pisalam.
  20. [quote name='Nutusia'] Tyle z mojej strony - pozostawiam decyzję osobom odpowiedzialnym za Puszka. Magda[/QUOTE] Tez tak uwazam i dziekuje Nutusiu ,ze tak sie starasz pomoc.Wiadomo,ze Puszek nie moze zostac u Ciebie na czas szukania DS, poniewaz masz juz inne zobowiazania. Jak zapadna jakies konkretne decyzje to tak jak rozmawialysmy zalatwie karme dla szczeniaka, kocyk i jescze jakies drobiazgi:) Dobrego dnia:)
  21. [quote name='ilon_n']Zaczęliśmy weryfikację DT Kamila i uwazam, że nie należy z tego rezygnować .. taki DT po wyadoptowaniu Puszka może być cenny również w przyszłości. A pozostałe domki tu rozważane jako awaryjne też na pewno szybko znajdą lokatorów ..[/QUOTE] Zgadzam sie z Ilo:)
  22. [quote name='nadee']cioteczki, na fb skontaktowałam się z dziewczyną, która bardzo aktywnie zajmuje się pomocą zwierzakom i adopcjami. zaoferowała pomoc!! tylko i Saba, i Puszek muszą być w Wwie, jak najszybciej.. czyli można by je razem wysłać w sobotę!!?? suni mogłaby znaleźć miejsce w schronie Józefowie i zajęłaby się sprawą zabiegu (to jest bbb. pilne!!!) a następnie szukaniem domku...! nie może jej wziąć do siebie, bo ma wiele zwierzaków. małemu możliwe, że znajdzie DT, ewentualnie weźmie do siebie jak tylko odda swojego tymczasowicza. Yv.. musisz pogadać z Lidzią... Niech nam daje 2 psiaki :-P Nutus mogłaby małego wziąć na kilka dni, ew. ja też..a może i wypali ten DT z Kamilem?[/QUOTE] Tylko nie do schroniska i nie do Jozefowa tam rozmnazaja suki!!!!!!!!!!!Matko szukajcie DT a nie do schroniska kto to wam zaproponowal ?
  23. [quote name='ilon_n']Ja też mam wizytę umówioną na niedzielę :) Muszę przyznać, że mogę przedreptać się spacerkiem, bo to 2 przecznice ode mnie :) tak się fajnie trafiło.[/QUOTE] Ilo bardzo Ci serdecznie dziekuje i czekamy na wiesci:)
  24. [quote name='Nutusia']Dudek, ogłoszenie na portalu randkowym dałeś, czy jak??!?! :)[/QUOTE] Dokladnie tak Nutusiu:):):)
×
×
  • Create New...