-
Posts
38346 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
:BIG::tree1::x-mas: Samych dobrych domkow, dobrych ludzi!!!!!!!!!!!
-
[quote name='salo']Suka dziś za mną przyszła pod sam dom. Aktualnie jest na podwórku, dostała tabletkę uspokajającą z godzinę temu. Dobra, idę, bo trzeba ją jeszcze złapać na tym podwórku. Papa.[/QUOTE] Wspaniale najlepiej na jakies mocno pachnace jedzenie np. pasztet, kielbasa, spokojnie bez nerwowych ruchow, ona szuka dzeci.....
-
Piękny młody DONek zwany Kulą już w swoim domku :)
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']zapomniałam - w nocy Kaluchny i Pan Imciuła chyba wyżerali karmę Kuli z worka z przedpokoju. Budziłam się jak latali w pokoju do przedpokoju. Pan Imciuła narobił kup w nocy w przedpokoju, a Kaluchny nie:)[/QUOTE] Kaluchny nie winny !:) -
[img]http://images50.fotosik.pl/497/ad313b257393599fgen.jpg[/img]
-
Mono w nowym domu u Pani Pauliny:) [img]http://images37.fotosik.pl/471/fd2b35da9bbfd14cgen.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/497/7b82a94ff58efe30.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/477/d4f682bbc1b89adcgen.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/497/d72ec5ab5c93d823gen.jpg[/img]
-
[quote name='_Goldenek2']Ludzie czasem tracą głowę gdy zginie Im pies. Nie raz podpowiadałam gdzie zadzwonić czy gdzie jechać. I zaznaczam, że byli to ludzie, którym zależało na zwierzaku....[/QUOTE] To prawda i dlatego moim zdaniem najlepiej sprawdzaja sie plakaty, porozwieszane w okolicy i w Metrze....
-
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
Ellig replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Hej ,Magda przeczytaj pw:) -
[quote name='ronja']ja też nie widzę, zniknęło też wydarzenie Petitek sa Pepitki, nie rozumiem co sie dzieje.... http://www.facebook.com/profile.php?id=1112357096#!/event.php?eid=171964226171503
-
Pan Wojtek przyslal zdjecia Little Du :) Napisal,ze Dudu zaczepia wszystkie psy :) [img]http://images37.fotosik.pl/470/2a455bdd73fdbe07gen.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/496/e872089310d87cc5gen.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/476/ff8492a009c643d0gen.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/491/a694fde798e02d78gen.jpg[/img]
-
[quote name='mala_czarna']Ellig, dziękuję, że jesteś, ale ja nie mam zdjęć :( Do mnie po prostu zadzwoniła wczoraj Jambi z Dogo i zapytała, czy mam jakieś znajomości wśród goldenowych ciotek z Dogo. Sunia została znaleziona wczoraj, po godzinie 21, w okolicach ul. Kolberga. To znaczy z tej ulicy zabrała sunię SM (Apsa mi napisała), bo ja myslałam, że jeśli okolice budynku TVP to Woronicza.[/QUOTE] Tak rozumiem to znaczy , ze mamy czekac czy wykorzystac to malutkie zdjecie , ktore jest? tylko jaki kontakt na plakacie podawac, oprocz Palucha.Poczekam do jutra na decyzje.
-
Wleilam na Twoj profil, nie rozumiem ja wszystko widze? http://www.facebook.com/event.php?eid=180361525321286&index=1
-
Ania K. napisala cyt." Parę groszy poszło, w nowym roku postaram się więcej... Kciuki za Bajeczkę, szczęśliwego Nowego Roku, oby przyniósł zdrowie, dużo nadziei i wszystko, co dobre :)"
-
No to sa klopoty....Oj Beza, zycie Ci ratuja a ty takie rzeczy wyprawiasz......
-
[quote name='ilon_n']:) bomba wieści .. Marcelino Ty cwaniaczku - wszystkie chwyty dozwolone ;) Dzięki [B]werenn[/B]!! [/QUOTE] Wspaniale!!!!!!!!!!!!
-
Piękny młody DONek zwany Kulą już w swoim domku :)
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Od Beki, z lecznicy w Konstancinie, trafiają tam psy zgarnięte z ulic, właściciel się nie odnalazł więc pies by trafił na giełdę w Słomczynie...[/QUOTE] No to ma szczescie chlopak!:) -
Prosze, wydarzenie.... http://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?eid=180361525321286&index=1
-
[quote name='salo']A kiedy mogą przyjechać i ją złapać? My jutro możemy ze szczeniakami przyjechać do tego Józefowa.[/QUOTE] Trzba zadzwonic, poprosic o pomoc, ja nie napisalam ,ze przyjada.Zadzwoncie opiszcie sytuacje to ,ze macie dla suki miejsce itd.(22) 828 43 29 [email][email protected][/email] [B]w każdej sprawie[/B] – 790 102 268
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wisienka ma piekne zdjecia:) -
Piękny młody DONek zwany Kulą już w swoim domku :)
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mysza skad Ty tego psa wykombinowalas?:) Nie uzywam jego imienia dopoki nie zostanie ....Zatwierdzone:):) -
Jedyna szansa do poprosic Vive oni maja osoby do interwencji i potrafia lapac psy, jej tam teraz nie mozna zostawic.
-
[quote name='mysza 1']Zrobiłam Emi allegro- nie mogę sobie poradzić z tytułem, chciałabym, żeby był chwytliwy. Proszę o uwagi ;) **Emi przeżyła piekło, ocalała i prosi na dom** Moim zdaniem dobry, moze zrobimy wydarzenie dla Emitki na FB, na wszelki wypadek poprosze tekst i zdjecia na maila...Mam teraz sporo pracy ale jak bede miala tekst i reszte to zawsze latwiej w jakiejs wolnej chwili zrobic...:)