Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38346
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='nadee']jest zamieszanie to fakt... ;) najlepiej chyba jak nutusia czy ilon_n zadzwoni do niego... kamil dzisiaj telefonicznie mi powiedzial, ze na dogo jest kamilr ale nie korzysta z forum...[/QUOTE] No to mamy odpowiedz:)
  2. Na razie sa trzy chetne osoby do poznania i wziecia Dudusia jeszcze nic nie jest przesadzone.
  3. Na niedziele to bedzie trudno kogos zorganizowac do sprawdzenia DT, Nutusia jest tylko w tygodniu w Warszawie.....Tyle tu zamieszania ,ze naprawde mozna sie pogubic kto jest kto, przeciez mozna wprost zapytac jaki nick na Dogo ma Kamil i nie beda potrzebne spekulacje....Pozdrawiam:)
  4. [quote name='andegawenka']Nadee uważaj, bo łobuzeria grasuje po dogo i podpuszczają adopcjami...Dostał bana to założył nowy p[rofil. Na jednym wypisuje mordercze życzenia na innym proponuje adopcje...a teraz napisał że już adoptował i wkleił foty szczeniaka:shake:...[/QUOTE] Przepraszam gdzie to napisal bo moze szkoda czasu Nutusi i Waszego i trzeba szukac dalej.....
  5. [quote name='Nutusia']Jestem! Internet i telefonia komórkowa to jednak niekwestionowane potęgi! Wygląda na to, że mam jutro... randkę! :) Rozumiem, że Kamil będzie jedynie DT dla maluszka-puszka? Dogadam szczegóły z Ilo - rozumiem, że teraz jest w pracy i... pracuje! :)[/QUOTE] Dziekuje Nutusiu:)
  6. [quote name='Neigh']Mail doszedł dzisiaj.......coś się moze z onetem dzieje. A teksty są Nutusi a nie Lilki:-) Lilki jest cała piękna oprawa graficzna. Doła ciąg dalszy nastąpił.......[/QUOTE] To ukradlam zdjecia...... Tekst Nutusi i co jeszcze nie wiem:)
  7. [url]http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=137970146258587&index=1[/url]
  8. [quote name='woohoo']:multi::multi::multi:my się cieszymy bardzo!!!!!:D i czekamy co dalej zwarci i gotowi:)[/QUOTE] Serdecznie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!:)
  9. [quote name='Nutusia']Duderko do Piernikowa pojedzie i będzie jeszcze słodszy! :) Poproszę o wątek tego szczęśliwca, co mu się domek w pięknej dzielnicy Wwy kroi...[/QUOTE] Nutusia juz wyslalam na pw:)
  10. [quote name='nadee']:crazyeye: grazie dzień doberek. na pw wysyłam dane, które wysłala mi Yv kilka dni temu...tylko pls..zweryfikuj adres... tak na wszelki :p[/QUOTE] Kto moze zweryfikowac ten adres i podac mi na 100% wlasciwy,,,,,?
  11. [quote name='Yv1958']Podaje linka Lidzi na N.K [URL]http://nk.pl/profile/27021414[/URL] Ten Maluch i ta szczenna suczka, to sprawy najpilniesze! OTOZ - w Gdynii dostal moj apel o przeslanie karmy. Przeslali moje pismo do oddzialu w Bydgoszczy.:shake: Jutro bede tam dzwonila. Cioteczki! Lidzia ma w sumie 20 zwierzakow! Zarabia 1200.-zl. To moze ja juz sobie pojde.....;), bo jak tak sie rozpisze o tym, ile tych zwierzat, to dostane w doope:mad: NIKT DO TEJ PORY NIE POMOGL! Nie macie pojecia, jak ja sie ciesze, ze JESTESCIE!![/QUOTE] Witam , przeslijcie namiary na Pania Lidke z adresem i nr telefonu postaram sie wyslac chociaz 1 worek karmy:) pozdrawiam
  12. Jestem za- "myslę, że tych ludzi z dwoma owczarkami odpuścić.":)
  13. [quote name='Neigh']SUPER !!!!!!! Dzięki:-)[/QUOTE] Agnieszko mam niedobry adres mailowy albo masz zapchana skrzynke, wszystkie wiedomosci wracaja.Wstawiam allegro na FB, skorzystam z tekstow Lilki:)
  14. [quote name='ilon_n']zaglądam do Dudu :) muszę zapoznać się z maluchem przed spotkaniem z jego potencjalnym nowym opiekunem. Ronja, poproszę jeszcze o Twój nr tel. Mój numer znajdziesz u mnie w sygnaturze. Jeśli Dudu miałby jechać do Torunia w najbliższym czasie, to akurat my z tych okolic wysyłamy innego malucha do Wawy, można by połączyć transporty :)[/QUOTE] Ilo bardzo Ci dziekuje:)
  15. Mam nadzieje,ze Pani z Warszawy tez sie jeszcze odezwie i wtedy bedziemy podejmowac decyzje?:)
  16. [quote name='ilon_n']zaglądam do Dudu :) muszę zapoznać się z maluchem przed spotkaniem z jego potencjalnym nowym opiekunem. Ronja, poproszę jeszcze o Twój nr tel. Mój numer znajdziesz u mnie w sygnaturze. Jeśli Dudu miałby jechać do Torunia w najbliższym czasie, to akurat my z tych okolic wysyłamy innego malucha do Wawy, można by połączyć transporty :)[/QUOTE] Domek dla malucha od Ilo sprawdzi............Nutusia!!!!!!!!!!:)
  17. [quote name='ronja']wyslij, Elu, jak możesz. pan generalnie zdecydowany, ale chciałam mu wysłać więcej zdjęć i prosiłam, by dał odpowiedź, będę wtedy szukać kogoś na przedadopcyjną.[/QUOTE]w Toruniu mamy wspaniala ilon_n :)
  18. [quote name='ronja']był fajny telefon (z FB - wielkie dzięki Elu:)) - młody pan weterynarz z Torunia. wieczorem wyślę mu więcej zdjęć Dudu[/QUOTE] Trzymam kciuki!:)Moze wysle tez Ronju Tobie kilka zdjec, ktore mam....O matulu ,zeby sie udalo.....
  19. Trzymam kciuki i czekam na dobre wiesci:)
  20. Trzymam kciuki za domek oby znalazl sie jak najszybciej, zdjecia cudne:)
  21. [quote name='idusiek']DOWIEDZIAŁAM SIĘ :) pIES MA NA IMIĘ RUDY I MIESZKA NA MEANDER.[/QUOTE] Bardzo dziekuje Wszystkim moim Przyjaciolom, ktorzy rozwieszali plakaty na Ursynowie,zamiscili ogloszenie w gazecie, szczegolnie Malgosi K.:)
  22. Szczescie :):):) [img]http://img252.imageshack.us/img252/7337/s116.jpg[/img]
×
×
  • Create New...