-
Posts
38346 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Saszka zamarzała w dziurawej budzie - teraz grzeje się w swoim domu! :)
Ellig replied to mru's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki za Saszke:) -
[quote name='vena&vivi']Dziekuje wszystkim którzy chcą dorzucic się do opony - łącznie wiozłam 3 psy i chciałam razem uzbierać 150zł, reszta to już z mojej kieszeni. Niestety drogo kosztował transport tym razem :([/QUOTE] Bardzo dziekujemy, czy ktos ogarnie te wplaty, zebysmy wiedzieli na czym stoimy i ile jeszcze pieniedzy brakuje. Kamil tez bedzie mial wydatki, zaraz beda szczepienia , juz byl u wet. Na razie szczeniak jest zabezpieczony w 3 kg karmy Hill'sa dla szczeniakow.... Bardzo prosze tez o informacje kto bedzie prowadzil cala kwestie adopcji, rozliczen, zbiorki pieniedzy................
-
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
Ellig replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Jestem:) Historie znam teraz chetnie zobacze dziewczyny:) -
[quote name='Nooks']Cajus powiedzial, ze dorzuci 5zl, wiec brakuje 25 zl! :D[/QUOTE] Ja wplacilam 30 to juz transport powinien byc zaplacony i zostaje 5 zl na opone, chyba ,ze byly tylko deklaracje a nie bylo wplat....
-
[quote name='Nutusia']Dzięki! Tak sobie patrzę na Twój avatar i poczekam co powiesz gdy zobaczysz co przywiozłam z Częstochowy :) Właśnie dostałam mms'a. Na zdjęciu widać uśmiechniętą panią, która trzyma na kolanach dziewczynkę i Gogusia i Goguś daje dziewczynce buziaka :) Kciuki mi tu zacisnąć do białości proszę na ten tychmiast!!!!![/QUOTE] Na ten tychmiast to ja ide do lozka:) Kciuki bede przez sen trzymala, buzka dobra kobieto:)
-
[quote name='paulina02'] .DZIĘKUJE OSOBIE KTÓRA MI PRZYSŁAŁA KARMĘ DLA PSA , WŁAŚNIE TERAZ DOSZŁA .DZIĘKUJE BARDZO .[/QUOTE] Nie ma za co za jakis czas jak tylko bede miala troche grosza wysle jeszcze:) Pozdrawiam:)
-
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
Ellig replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']strachajło ;)[/QUOTE] Ale jakie piekne:) -
Kamil idzie dzisiaj z psiakiem do weterynarza. wplace 30 zl
-
Ilo[quote name='ilon_n']witaj vena&vivi u Gogusia :) teraz mogę oficjalnie podziękować Tobie bezpośrednio za przewóz psinki. THX alot. Rozmawiałam właśnie z veną przez tel i prosiła o pomoc finansową z wątku, bo cały ciężar zakupu opon spadł na nią, a przecież pożyczyła pechowe auto, by rozwieźć psiaki. Dowiedziałam się o tym, że złapała gumę także z innego forum. Proszę pomóżmy Ani uregulować koszty wynikłe z tak niefortunnego zdarzenia, na które przecież nikt nie miał wpływu (zużycie opon, trudne warunki, pech). A przecież całe szczęście, że ten pech nie spowodował większego nieszczęścia na trasie i wszyscy dojechali do swojego celu cali i zdrowi. Zróbmy proszę zbiórkę na ten dodatkowy cel.[/QUOTE] Ilo porosze o nr konta, Nutusia nie wezmie grosza i juz wiem ,ze kontakt do adopcji Gogusia ma byc podawany do Kamila, ktory wyrazil na to zgode, niestety szczeniak dzisiaj po zostaniu w domu , wyje i Kamil ma problem......:shake:
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wisienka z zabawkami jak szczeniaczek:) -
[quote name='Yv1958']Ilonka poradz, z kim w takim przypadku ma sie kontaktowac osoba, ktora chcialaby ew.adoptowac Puszka? Mialam juz kilka pytan.[/QUOTE] To jest teraz priorytetowa sprawa, kontakt do osoby, ktora bedzie odpowiedzialna za adopcje Gugusia i bedzie udzielala info....
-
[quote name='Cajus JB']Edytowałem post bo moi forumowi "przyjaciele" lubią takie wstawki przycytować mi na innych wątkach. Mam śliczną trójeczkę i kotka ciepłoluba.[/QUOTE] Ja Cie lubie:)
-
[quote name='Cajus JB']Yv zasady są jasno wypracowane. Najpierw sprawdzamy potem wozimy. Jakby okazało się, że coś jest nie tak to co wtedy? Rozmowa telefoniczna nie jest żadną podstawą do oceny w przypadku DT czy DS. Skąd to wiem? Bo przez telefon mam miły głos i umiem podobno wciskać kit. Ale wiele osób ma o mnie złe zdanie. Tak więc powinniśmy trzymać się zasad. Zbyt wiele psów wraca z DT czy DS. Szanujmy swoje doświadczenie i wiedzę. Szybkie decyzje nie zawsze są najlepsze. Cieszę się, że jest ktoś zainteresowany adopcją.[/QUOTE] I tak bylo najpierw Nutusia sprawdzila dom na miejscu, potem przekazala szczeniaka.Wczesniej byly rozmowy telefoniczne i umawianie sie na wizyte w domu Kamila.
-
[quote name='nadee']to jest ten wątek, a w nim nadal widnieje nr tel do p. Lidii... to czekam na dalsze wieści... bo ten chłopak, który napisał jest zainteresowany ewentualną adopcją... i chce wiedzieć z kim rozmawiać. chyba z nutusia..ale czekam na info..[/QUOTE] Nutusia przekazala szczeniaka Kamilowi, telefon musi byc podany do osoby odpowiedzialnej za adopcje szczeniaka a nie do osoby, ktora pomagala w "dostarczeniu" szczeniaka do DT. O zdjecia psiaka prosi rowniez Pani Paulin D. z FB
-
[quote name='nadee']kochane... na fb skontaktowała się ze mną osoba, pyta jakiej wielkości będzie Gogus..:>>> z kim mają się kontaktować osoby zainteresowany psinką? możecie mi podać na pw nr telefonu? :loveu:[/QUOTE] Tez prosilam o to ,zeby tam zagladac i odpowiadac na pytania..... Jezeli chodzi o wizyte przedadopcyjna w domu Kamila to odbyla sie dzisiaj rano. Nutusia byla u Kamila i stwierdzila ,ze to dobry DT. U Kamila jest sunia buldozka francuskiego i kotka. Dom byl przygotowany na przyjecie szczeniaka, Kamil caly dzien bedzie dzisiaj w domu, specjalnie przyjechal wczesniej od rodzicow....Wiecej napisze Nutusia jak wroci z Czestochowy.
-
Emi ze zmarszczkami....piekne!:)
-
Nie ma o czym mowic to ja bardzo dziekuje z tego co wiem karma juz dotarla:) A teraz kilka slow o Puszku....Puszek bedac u Nutusi dzieki Jej opiece i troskliwosci juz bardzo sie otworzyl, rano wyszedl do ogrodu na smyczy i zrobil siusiu!:) Dom Kamila sprawdzony....Same plusy.Kamil bedzie dzisiaj caly dzien w domu, Nutusia juz odwiozla Puszka do Kamila / moze zmienic imie psa bo jaki z niego puszek?/.Teraz tylko kontakt do adopcji, bardo potrzebny, wizyta u wet, ksiazeczka itd. pozdrawiam:)