-
Posts
38351 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']No, dobrze te kciuki były trzymane i to lumbago też całkiem, całkiem :diabloti: Aresik-Mendzioch pojechał do Warszawy, Gusia szczęśliwa - widziałam i zaświadczam:) Przy okazji poznałam osobiście super dziewczyny, a teraz idę się odmrozić :razz:[/QUOTE] Dziekujemy!!!!!!!!!!!Hura!!!!!!!!!!! -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Matko, Mysza gdzie Miodek ma to DT? -
Max zamieszkał w nowym domu, trzymamy kciuki, żeby się pilnował ;))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Powodzenia Gieniu! -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Nutusia, bierzesz?[/QUOTE] to byl zart, bo znam Twoje WIELKIE serducho:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Jezu, doczytałam, że Miodek już bezpieczny. Pewnie, że bym wzięła Ellig... gdyby mi rozum kompletnie odebrało albo gdyby było... lato :) W każdym razie zawsze na parę dni coś by się wykombinowało, jakby już dramat pukał do drzwi... :)[/QUOTE] Jak to bezpieczny, Nutusia czy ja czegos nie widze? -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Jest ogromnym przelepą, stąd jego imię. Bardzo pojętny, szybko się uczy. Grzecznie chodzi na smyczy, jest posłuszny. Zachowuje czystość, nie niszczy, nie wyje. Bez protestów pozwala na wszelkie zabiegi pielęgnacyjne. Miodek jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Mysza - a one się załatwiają w domu? I Miodek i ta lalka?[/QUOTE] Miodek nie! -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[url]https://login.facebook.com/event.php?eid=191285677551879&index=1[/url] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Już piszę, dziękuję :loveu: Właśnie mu allegro robię.[/QUOTE] Swietnie wstawie tez Allegro:) Moze uda sie pomoc... -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mysza pisz na maila co z Miodkiem jakies info....poprosze. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Mysza, no i jak tu Cię nie kochać?... :-([/QUOTE] Nutusia, bierzesz? -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Kto chce Miodka na tymczas? Ma 10 miesięcy, jest grzeczny i kastrowany, w niedzielę czeka go giełda :( [URL=http://img341.imageshack.us/i/miodek.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/486/miodek.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] co to za psiak wiecej info poprosze wstawie na FB -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']O to to.... ;)[/QUOTE] No nie :shake: nie wierze...:shake:;) -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Nie wiemy na kiedy... własnie tutaj jest problem....najpierw musimy wiedziec na kiedy i czy w ogole uda sie umowic osobe z palmerem.[/QUOTE] Tak, tak, wiem szkoda ,ze na sedalin sie nie da, mru i Pawel lapia na sedalin...No ale Oni maja doswiadczenie. -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Każda pomoc jest bardzo wazna. Ludzie którzy nie udzielaja sie na dogo nie znaja naszych "obyczajów". Nie wiedzą, że np w takim przypadku musimy mieć transport na dany dzien itd :) Transport w tamte rejony wyniesie bardzo bardzo dużo :( UWazam, ze jak sie zlapie suke to trzeba miec miejsce awaryjne, aby Ja gdzieś przetrzymac. Przeciez nikt po zlapaniu suki nie wsiądzie do auta i nie pojedzie taki kawał drogi. To musi być ustalony transport.. ale ustalic termin możemy dopiero po złapaniu suki... chyba że użycie palmera daje 100% pewności, że suka w takim a takim dniu będzie "nasza" to wtedy co innego.[/QUOTE] Tak trzeba znac dokladnie dzien ,zeby pytac... -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']racja, nie wyobrażam sobie dziewczyn biegających z jakąś siatką czy kocem za psem, który będzie wskakiwał w każdą możliwą dziurę. Ellig pewnie, że ważne!!! Szukamy pilnie transportu za Poznań! tak liczyłam, że może długi weekend to ludzie będą jechać np do domu do Poznania.[/QUOTE]To na kiedy ten transport i co napisac na FB? -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']do Pani Hanny z FB napisała Malvaa, ja też napisałam na adres na hotmailu, ale odpowiedź dostała tylko Malwina jak narazie, sprawa wygląda tak, że serwis z firmy będzie jechał do jakiś maszyn w Poznaniu jeszcze pewnie w styczniu, ale NIEWIADOMO KIEDY :( wtedy to już 100 km w tą czy w tą nie ma dla nich różnicy, ale nie znamy terminu, jeszcze w styczniu to może być za 2 czy 3 tygodnie.[/QUOTE] Wazne,ze chca pomoc, pieniadze tez wplacila P.Hanna , to nic trzeba szukac.... -
Koty z HELU a może hell'u? czyli wakacyjne horrory
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Ewa Marta']Mam nadzieję, że jednak transporter zostanie zakupiony i wszystko się ułoży, bo właśnie dowiedziałam się, że wczoraj wieczorem Yumi pojechała do nowego domu... Przyznam, że jest mi przykro, że dowiedziałam się dopiero dzisiaj, ale prawdą równiez jest, że powiedziałyśmy Pani Dorocie, że Pani może się do niej zgłosić i po podpisaniu umowy adopcyjnej, zabrać ją do domu. Mam bardzo mieszane uczucia, ale ufam Pani Dorocie, która z Panią po naszej wizycie przegadała wiele godzin. Wyjaśniała jej nasze oczekiwania i w rezultacie powiedziała, że ten dom jej sie podoba, a na niczym jej tak nie zależy, jak na szczęściu Yumi. Dzisiaj wieczorem będą wiadomości. Wczoraj po przyjeździe do domu Yumi wyszła spokojnie z kontenerka i usiadła pod choinką. Nie uciekała rozpaczliwie, ale też nie chciała podejść do ludzi. Nie pytajcie mnie co myślę, bo narazie jestem koszmarnie zestresowana i na dzisiaj wiem, że żadnego więcej kociaka nie wezmę pod opiekę. Za mało się znam na kotach, żeby szukać im domów, za mało wiem o opiece nad nimi, żeby wiedzieć czy dom jest dobry, czy nie:-( Trzymam mocno kciuki za to, żeby Yumi było dobrze...[/QUOTE] Ewa nie stresuj sie tak, bedzie dobrze,Yumi zawsze moze wrocic do Pani Doroty,nie mysl negatywnie.Ja tez trzymam kciuki za Yumi i jej dom! -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Mnie też linki podane przez Ellig w ogole nie wchodza... Ellig jesli mozesz to zapros mnie na wydarzenie na FB, moze tak będzie łatwiej. Na miejscu we czwartyek beda: Malvaaa, Kinia, Aga z córką, Malvy TZ. Czy będzie Mona?? Musicie sie zaopatrzyc w obroze, szelki i smycze. Inaczej bedzie ciezko je przytrzymac... Mam nadzieje ze w tym przypadku Sedalin podziała... na mojego psa nie działa w ogóle.. ale On jest dziwny :) Jesli chodzi o transporty: --> transport do Kany - jedzie MALVAAA. MAlvaaa podaj nam koszty - ile Ty mozesz zaplacic sama, a ile mamy dozbierac. --> transport do KAsi - czy p.Hanna dala odpowiedz?? Jesli pojedzie, to czy za zwrotem kosztów paliwa? I ile mniej wiecej będzie kosztowac paliwo na takiej trasie? Czy Kasia jest gotowa na przyjęcie szczeniaka i matki? --> transport do Tattoi - jedzie Kinia. Kinia czy Ty bedziesz juz sama kontaktowac się z Tattoi? Trzeba by Ja uprzedzic, że jak sie uda złapac szczyle i matke, to szczeniak przyjedzie do Niej we czwartek. Acha, Malvaaa czy kontaktowalas sie z psim Aniolem? Moga pomoc w łapance?? Czy pozycza klatke łapkę?[/QUOTE] Malvaaa miala pisac do Pani Hanny z FB, podalam dwa adresy mailowe. -
Dziewczyny zapiszcie sie do grup, ktore podalam u Was na tablicach, potem szukajcie wydarzenia, sa jakies zmiany na FB moze to pomoze...
-
Ronju sprawdz wiadomosc na tablicy i zapisz sie do grupy, ktorej link podalam , Lila zrob to samo...
-
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Dzieki! :) To w takim razie trzeba skontaktowac się z Psim Aniołem i poprosic o pomoc w łapaniu....[/QUOTE] dokladnie sa juz na wydarzeniu na FB -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiga138']1. Poprosze nr konta 2, Miałam doczynienia z dziką matką i jej szczeniakami. Przy łapaniu zastoswałam lek sedalin. Na efekty czeka sie od 30u min do 3ch , 4ch godzin.... 3. Dzika mama ( a raczej dwie ) mają dziś cudowne domki. Socjalizacja trwała od trzech miesiecy do pól roku. To naprawdę się udaje !!! Dzieciaki zreszta tez udało się umieścić w b.b.b. fajnych domkach ( łącznie z moim :) ) Zrobie rozeznanie i dowiem sie czy mogę pomóc w łapaniu i zwerbować jeszcze jedna doświadczoną osobę. Gdzie dokładnie znajdują sie psiaki ? i jaki jest to teren ( ze szczegółami )[/QUOTE] na filmach powyzej troche widac, sporo zakamarkow..... -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kinia1984']Ellig mi tez nie działa ta strona na FB...[/QUOTE] Napisalam pw. Prosze sprawdzcie swoje ustawienia prywatnosci , podobno byly zmiany i Fb cos blokuje na wydarzeniu w tej chwili jest 29 osob, jezeli dalej bedzie klopot to trzeba napisac do FB w czym masz problem.