-
Posts
38348 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Jak dane psa nie sa bazie identyfikacja.pl to mozna sobie czipowac do woli.... -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']czy już umówicie się z Bambino, żeby jutro nie czekała? pieniążki wysłane wczoraj powinny wejść pierwszą sesją jutro, dziś było wolne.[/QUOTE] Ja przelalam w srode juz powinny byc bo z mBanku tylko chyba zapomnialam dopisac nicku.... -
[quote name='mysza 1']Bardzo, bardzo serdecznie proszę o reklamowanie allegra cegiełkowego Emi a Lilce dziękuję za jego przygotowanie:loveu: Zagłodzona prawie na śmierć - pomóż jej teraz żyć Wstawilam do wszystkich mozliwych grup na Fb i do wydarzenia Emi, widze ,ze cos drgnelo... Jestem ciekawa jaka sunie wieziesz do Megii? W czym trzeba bedzie pomoc?
-
[quote name='ronja']Elu, wysłałam im plakaty jak tylko mi je przysłałaś, prosiłam też o sprawdzenie Palucha i Józefowa, oplakatowane lecznic i całej okolicy. Pan nie odpowiedział do tej pory.[/QUOTE] Rozumiem....tak bardzo sie martwie:(
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Ty weź nie podpuszczaj... Ja Cię na wylot rozpracowałam - mam niby przyjechać psa odebrać ze złych warunków? Jakby nie można wprost napisać, że brakuje trzeciego do flaszki... :diabloti: Ares-Mendzioch-Baryła chyba jest fajniejszy niż się spodziewałaś Gusiu? Wyobrażałam sobie jakiegoś mega przerażonego psa, a on taki skołowany był i miałam nadzieję, że dzisiaj będzie tak jak jest. I jeszcze w tym schronie mówili, że do ludzi się przyplątał... Chyba sporo mu się odblokowało w łepetynie. No cóż, urodę ma taką... psią, ale brak problemów z zachowaniem to bardzo fajna wiadomość.[/QUOTE] Mendzioch to bedzie przboj roku 2011:evil_lol: mmd, jeszcze raz wielkie dzieki i pozdrow "Dziewczyny" z Lodzi, ktore szukaly Aresa od rana na mrozie :Rose: gusia, wiadomosci cudowne!Oby tak dalej!:multi: -
[quote name='esperanza']Dałam znać właścicielowi o tym schronisku.[/QUOTE] Dziekujemy, wazne zeby tam pojechac i sprawdzic bo same telefony nie odnosza skutku, wczoraj dostalam informacje od wolontariusza z tego schroniska ,ze nie widzial Roana i ze zwroci wieksza uwage ale uwazam ,ze najbardziej potrzebne sa plakaty, czy ktos jest z Bialoleki i moze powiesic plakaty, czy wlasciciele psa maja internet, przesle plakaty do wydrukowania na maila.....
-
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana']Hehe, co chwile ją biorę na ręce i jest spoko. Caluje, pieszczę i ściskam :) Musiała być strasznie zestresowana, teraz już nie dziabie. Ale nadal jest przerażona i przymiera klapkiem do ziemi. Bierzemy się ostro za socjalkę :lol: Pierwsze spotkanie Amstaffy vs pyyytbull zakończone pozytywnie 8)[/QUOTE] Wspaniale!!!!!!!!!!!!!:) -
[quote name='salo']Dziękuję. Co do schroniska - najbliższe jest w Kruszewie, ale podobno mają tam z 400 piesków i nie potrzebują nowych bidulków :( . Kurde, kurde, kurde, jaka ja głupia jestem !!! Piotrek pojechałby ze mną do Józefowa nawet o 5-6 rano, bo potem musi wracać do pracy. A ja po 13-stej mam pociąg do Poznania z Centralnego. Kurde, nie wiem, nie wiem, co robić. Wracam około 17 stycznia, może wtedy spróbuję ją złapać, może ktoś by pomógł... ale gdzie ją wtedy umieścić, skoro u Tattoi pokoiki są zajęte?! :([/QUOTE] Jestem pelna podziwu dla Ciebie Solo ,ze sama wszystko robisz moze to ten Twoj nick ma cos z tym wspolnego....
-
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Cudnie Malinka sie otworzyla:) -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']naprawdę piękna!!! i widać teraz, że malutka, bo jakoś nie mogłam uwierzyć Kini:) ale fajnie się zachowuje jak to na jaki dziś szok przeżyła, znała tylko życie w drewutni na podwórku ze swoimi psami, a tu coś nowego, że nawet panele mogą zaskoczyć ;) Ellig a jaki piesek zaginął?[/QUOTE] Zaginal Roan kiedys Grzybek....... -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
O matko!!!!!!!!!!!!!!!!Cudne!!!!!!!!!!!!!! -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kinia1984']czemu? i przestan bo jak na nia teraz patrze śpiącą to tez mi sie wyc chce... mam dosyc takiego świata!:([/QUOTE] No wlasnie , tak nie wiele tym psiakom do szczescia potrzeba a tyle jest zla,zeby chociaz nie przeszkadzali....niektorzy, to juz by bylo lepiej ale to tak dzisiaj mam a i tak od rana siedze i pisze wszedzie gdzie sie da bo zaginal kolejny biedak..... -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kinia1984']strasznie martwie sie o tą sukę...naparwde trzeba uwazac zeby nie zwiala...Malinke wyprowadzilam to zaczela sie wic jak wegorz zeby uciekac...ale ja wyprowadzilam ja na obrozy benka i jego szelkach i na dwoch smyczach hehe w domu juz sie osmiela...boi sie chodzic po panelach... Jak sobie pomysle ze te psiaki pierwszy raz widza dom i czuja ze im cieplo to strasznie mi smutno... Malinka wystawia brzuch do drapania i pod dupka merda ogonkiem, troche przysypia, dalam jej jesc, ma jaja pchel na karku, brzuch nie jest spuchniety od robakow, ale nie wyklucza to oczywiscie ze je ma.[/QUOTE] Kurcze, Kinia poplakalam sie! -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87'] Pisalam juz ze wplaty beda aktualizowane z konta Fundacji w piatek! [/QUOTE] Sa takie dni kiedy jestem po prostu "bardzo zmeczona" i nie zawsze jestem w stanie ogarnac wszystkie wydarzenia i wszystkie wpisy na dogo. -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Na Gusiowe, tak będzie najprościej. Majqa czy możesz darować sobie wypisywanie tych przydługich postów, których i tak nikt nie jest w stanie doczytać do końca? Czemu to ma służyć? Pies jest u Gusi i koniec tematu. Możecie mu zawsze pomóc zamiast bezproduktywnie klepać w klawisze.[/QUOTE] Mysza wyslij mi prosze nr konta, dziekuje:) -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Witaj Ares!Hej dobre Kobiety! Ewa, nie ma co pisac wystarczy zajrzec post 507 i 508 w sumie dalam dla Aresa 2 wory specjalistycznej karmy Hill,sa....Dla mnie wazny jest pies ale wazni sa tez ludzie ,wlasnie tacy jak Wy, osoby, ktore wczoraj pomagaly w kazdy mozliwy sposob.I to nie jest wazne skad jestesmy, tylko jacy jestesmy.Zagladalam tu po to by pomagac, wstawiac ogloszenia na inne portale teraz chcialam dowiedziec sie jak czuje sie Ares i Dziewczyny po akcji....... a co widze?:shake: Szkoda slow, trzeba robic dalej swoje.....Pozdrawiam serdecznie!!!!!!!!!! -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
OK, dziekuje. Nr. tel. ajlii wyslalam na pw. -
[quote name='Majaa'][B]Owszem głosujcie! Głosujcie!!!![/B] Pewne rzeczy są do wyprostowania!!!!! Ale dla mnie po przeczytaniu regulaminu, to ta promocja jest z rzędu tych "o kant d..y potłuc", bo: (tylko z zakresu naszego województwa) 1. jakie "schronisko" jest w Sędziszowie"? Może??????????? Azyl???????????? schroniska tam nie ma! 2. jaka jest różnica między Dyminami, a Kiecami, ul. Ściegiennego? 3. Sandomierz działa jako schronisko? bo z tego co wiem, to nie! Ponadto, przeglądając pobieżnie tylko regulamin i równocześnie głosując co rzuciło mi się w oczy, to kwestia ochrony danych osobowych i ich wykorzystywania Paragraf 6 Regulaminu całkowicie dyskredytuje zbieranie danych osobowych, ale aby jednak zagłosować musisz zaznaczyć opcję zgody na wykorzystanie Twojej poczty i co więcej: nawet jak wyrazicie zgodę, a nie wiem, czy wszyscy to doczytali Twój glos będzie tylko ważny wówczas, kiedy odpowiesz na link! Mam nadzieję, że znawcy prawa, a kilku tu jest się wypowiedzą w tej kwestii i jeśli się mylę wyprowadzą mnie z błędu Po poprzedniej akcji mamy jak mamy na wątku. Lepiej zapobiegać niż leczyć![/QUOTE] W taki sam sposob podpisujesz petycje tez Twoj podpis musi byc zweryfikowany, to nie moj sklep"Tesco" a szkoda, ja tylko podalam link do akcji gdzie mozna zdobyc karme dla schroniska a kazdy zrobi co chce.Pozdrawiam
-
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Ellig replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiga138']...czego się nie robi dla zwierzaków....ale dla takich chwil WARTO żyć. [B]Nie chcę być namolna ale ponawiam swoje pytanie :)[/B][/QUOTE] Dziewczyny odezwa sie tylko teraz musza jeszcze porozwozic psiaki a to ciezki dla nich Wszystkich dzien.