Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38348
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='nutusia'][COLOR=purple]dziewuszki kochane! Spadam do domu co bym zdążyła choinkę spionizować i bałaganik ogarnąć do północy... :) wszystkim życzę całkiem niewybuchowego sylwestra oraz wszelkiej szczęśliwości w nadchodzącym roku! I przy okazji jeszcze raz dziękuję za towarzyszenie nam i na wątku naszego łosia ukochanego i teraz tu, za kibicowanie szalonym boksiołkom i spółce! Wszystkiego dobrego! [/COLOR][/quote] Wszystkiego najlepszego :BIG::BIG::BIG::tree1::drink1:
  2. [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs762.ash1/165333_1261471714584_1763442030_471178_7435947_n.jpg[/img]
  3. [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs762.ash1/165333_1261471714584_1763442030_471178_7435947_n.jpg[/img]
  4. :BIG::tree1::x-mas: Samych dobrych domkow, dobrych ludzi!!!!!!!!!!!
  5. [quote name='salo']Suka dziś za mną przyszła pod sam dom. Aktualnie jest na podwórku, dostała tabletkę uspokajającą z godzinę temu. Dobra, idę, bo trzeba ją jeszcze złapać na tym podwórku. Papa.[/QUOTE] Wspaniale najlepiej na jakies mocno pachnace jedzenie np. pasztet, kielbasa, spokojnie bez nerwowych ruchow, ona szuka dzeci.....
  6. [quote name='ronja']zapomniałam - w nocy Kaluchny i Pan Imciuła chyba wyżerali karmę Kuli z worka z przedpokoju. Budziłam się jak latali w pokoju do przedpokoju. Pan Imciuła narobił kup w nocy w przedpokoju, a Kaluchny nie:)[/QUOTE] Kaluchny nie winny !:)
  7. [img]http://images50.fotosik.pl/497/ad313b257393599fgen.jpg[/img]
  8. Mono w nowym domu u Pani Pauliny:) [img]http://images37.fotosik.pl/471/fd2b35da9bbfd14cgen.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/497/7b82a94ff58efe30.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/477/d4f682bbc1b89adcgen.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/497/d72ec5ab5c93d823gen.jpg[/img]
  9. [quote name='_Goldenek2']Ludzie czasem tracą głowę gdy zginie Im pies. Nie raz podpowiadałam gdzie zadzwonić czy gdzie jechać. I zaznaczam, że byli to ludzie, którym zależało na zwierzaku....[/QUOTE] To prawda i dlatego moim zdaniem najlepiej sprawdzaja sie plakaty, porozwieszane w okolicy i w Metrze....
  10. [quote name='ronja']ja też nie widzę, zniknęło też wydarzenie Petitek sa Pepitki, nie rozumiem co sie dzieje.... http://www.facebook.com/profile.php?id=1112357096#!/event.php?eid=171964226171503
  11. Pan Wojtek przyslal zdjecia Little Du :) Napisal,ze Dudu zaczepia wszystkie psy :) [img]http://images37.fotosik.pl/470/2a455bdd73fdbe07gen.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/496/e872089310d87cc5gen.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/476/ff8492a009c643d0gen.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/491/a694fde798e02d78gen.jpg[/img]
  12. [quote name='mala_czarna']Ellig, dziękuję, że jesteś, ale ja nie mam zdjęć :( Do mnie po prostu zadzwoniła wczoraj Jambi z Dogo i zapytała, czy mam jakieś znajomości wśród goldenowych ciotek z Dogo. Sunia została znaleziona wczoraj, po godzinie 21, w okolicach ul. Kolberga. To znaczy z tej ulicy zabrała sunię SM (Apsa mi napisała), bo ja myslałam, że jeśli okolice budynku TVP to Woronicza.[/QUOTE] Tak rozumiem to znaczy , ze mamy czekac czy wykorzystac to malutkie zdjecie , ktore jest? tylko jaki kontakt na plakacie podawac, oprocz Palucha.Poczekam do jutra na decyzje.
  13. Wleilam na Twoj profil, nie rozumiem ja wszystko widze? http://www.facebook.com/event.php?eid=180361525321286&index=1
  14. Jestem, bede oglaszac, poprosze znajoma o zrobienie plakatu tylko potrzebne zdjecie, kontakt tel, i dokladnie gdzie i kiedy znalezino sunie... [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs006.snc6/165652_1479899769780_1602377320_1017181_4519302_n.jpg[/IMG]
  15. Ania K. napisala cyt." Parę groszy poszło, w nowym roku postaram się więcej... Kciuki za Bajeczkę, szczęśliwego Nowego Roku, oby przyniósł zdrowie, dużo nadziei i wszystko, co dobre :)"
  16. No to sa klopoty....Oj Beza, zycie Ci ratuja a ty takie rzeczy wyprawiasz......
  17. [quote name='ilon_n']:) bomba wieści .. Marcelino Ty cwaniaczku - wszystkie chwyty dozwolone ;) Dzięki [B]werenn[/B]!! [/QUOTE] Wspaniale!!!!!!!!!!!!
  18. [quote name='mysza 1']Od Beki, z lecznicy w Konstancinie, trafiają tam psy zgarnięte z ulic, właściciel się nie odnalazł więc pies by trafił na giełdę w Słomczynie...[/QUOTE] No to ma szczescie chlopak!:)
  19. Prosze, wydarzenie.... http://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?eid=180361525321286&index=1
  20. [quote name='salo']A kiedy mogą przyjechać i ją złapać? My jutro możemy ze szczeniakami przyjechać do tego Józefowa.[/QUOTE] Trzba zadzwonic, poprosic o pomoc, ja nie napisalam ,ze przyjada.Zadzwoncie opiszcie sytuacje to ,ze macie dla suki miejsce itd.(22) 828 43 29 [email][email protected][/email] [B]w każdej sprawie[/B] – 790 102 268
  21. Wisienka ma piekne zdjecia:)
  22. Mysza skad Ty tego psa wykombinowalas?:) Nie uzywam jego imienia dopoki nie zostanie ....Zatwierdzone:):)
×
×
  • Create New...