Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38351
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Wklejam kolejne paragony z leki i badania.
  2. Witaj słodki Rocky, jak dobrze słyszeć i czytać o tym, że mimo wszystko masz się lepiej. Ewuniu, piękne zdjęcia :) Dobrego dnia dla Wszystkich. :)
  3. Są już wyniki .........Krew lepsza, ale ALP i mocznik wyższe :(
  4. Dziękujemy Gusiaczku i nawzajem :) Ewunia, napisze później relacje z dzisiajeszj wizyty i wet.
  5. Historia choroby Rokusia
  6. Dziękujemy bardzo za podpowiedź. :)
  7. Serdecznie dziękujemy!
  8. Tak wygląda pól jednostki krwi.
  9. "Kończymy pól jednostki za pól godziny. Potem przerwa na siusiu i leci druga połówka. Rokus zwalil mnie z poslania tak sie przytula do moich nog."
  10. Krew leci...Ewa czuwa przy Rockim...
  11. Ewunia, czeka z Rockim w lecznicy na transfuzję...Biedak przytył 0,8 kg.
  12. Ewunia sie spieszy, ale oczywiście chodziło o 700 zł.
  13. Serdecznie dziekujemy Wszystkim za każdą pomoc dla Rockiego. :) Dzisiaj moja przyjaciółka Kasia F. przeleje pieniądze na kolejną transfuzję dla Rockiego.
  14. Pilnie potrzebujemy pomocy dla Rockiego. Wszystkie pomysły mile widziane.
  15. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy nas i Rockiego wspierają, są z nami. Pomimo wykonania wielu telefonów, rozmow, nie możemy znaleźć nawet odpłatnej opieki dla psiaka, to jest przerażające, spędza mi sen z powiek... Wciąż szukamy, Rocky nie może wrócić pod opiekę Gośki, tym bardziej w tak ciężkim stanie zdrowia. .. Jeżeli ktoś z Was ma kontakty, zna kogoś kto może tymczasowo pomóc, bardzo prosimy o kontakt. Najlepiej telefoniczny do Ewy. Semik, nie najlepiej znosi obecność drugiego samca w domu i sam też jak wiecie jest chory. Co zrobić? ??
  16. Ewunia jest teraz w lecznicy u Rokusia, niestety Roki ma się gorzej. Nie ma z nim kontaktu. Ewa go głaszcze, chce, żeby wiedział o tym, że nie jest sam. Roki musi zostać w lecznicy...
  17. Rokuś przeżył noc, stan jest nadal ciężki, nie ma siły nawet sie podnieśc, wciąz ma płukane nerki. Rozpaczliwie szukamy DT !!!!! Teraz musi dostawać kroplówki.... "Jeśli Rokuś przeżyje, chciałybyśmy znaleźć mu jakiś DT. 10-letni pies ma małe szanse na adopcję, ale teraz najważniejsze jest, żeby przeżył. Prawdopodobnie zabiorę go jutro po pracy do siebie do niedzieli. Będzie intensywnie leczony. Gdyby nie udało się do mnie, trzeba szukać jakiejś lecznicy, która go przyjmie do szpitaliku. Macie jakieś pomysły? Znajomości w szpitaliku? "
  18. Z powodu zaostrzenia ciężkiej choroby o której moi Przyjaciele i znajomi wiedzą bywam tylko sporadycznie na forum. Dziękuję Gusi za bazarek, serdecznie Wszystkich pozdrawiam.
×
×
  • Create New...