Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38346
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Cieszmy się tym,że Semik jest kochany i to czuje, że nie cierpi,że ma wspaniałe życie w domu pełnym miłości i troski . Semiątko cieszy się towarzystwem swoich przyjaciól, Barsy, Peruszki i teraz jeszcze Rockiego, trzymaj się słoneczko <3
  2. Smutne jest to ,że ludzie mający dach nad głową decydują sie na takie życie jakie prowadzi Gośka.....Jest tylko nadzieja ,że Kulka będzie miala lepiej...
  3. Mamy też oryginalne testery zapachów, prosto z Sephory i bardzo ładne sandały :)
  4. Oby mogli Rokuś i Semik byczyć się jak najdłużej! <3
  5. Serdecznie witamy i pozdrawiamy! :)
  6. Anica, wzruszająca jest Wasza pomoc i obecnośc tu z nami, z całego serca dziękujemy! <3
  7. Świetny wynik, dobrego dnia dla Wszystkich życzę! :)
  8. Beata G. zawsze pyta o Rokusia i nie zostawia Nas bez pomocy za co Jej całego serca dziękuję <3 Moja Przyjaciółka Kasia F. dzisiaj rano przelała na konto Rokusia 200 zł, Kasiu wiesz ,że Cię kocham i serdecznie dziękuję <3
  9. Witamy serdecznie, dzisiaj był pogrzeb Krzyśka....[*]. Ewunia Go pożegnała...:(
  10. Pomoc w wysokości 200 zł dla Maksia zostaje przyznana! Marysiu napisz proszę do Macia :) [email protected]
  11. Marysiu, jestem za udzieleniam pomocy na operację Maksia w wysokości 200 zł, Macia musi się wypowiedziec,czy dysponujemy taką kwotą. Jeżeli Zarząd udzieli poparcia dla Twojej prośby to prosze napisz do Macia. Życzę powodzenia i dużo zdrowia!
  12. Niestety nie znam żadnego Dt, który by chciał wziąc sunię, sama mmialam klopot z Sunia i szczeniakami wyrzuconymi do lasu, od konca kwietnia szukałam dla nich DT i DS. Robiłam ogłoszenia, na szczęście maluchy już są w DS, matka lada chwila powinna też pojechac do domu, jeszcze tylko muszę sfinalizowac sterylizację, już nawet wątku na dogo nie zakladalam, bo mamy z Ewa Marta i tak duzo podopiecznych w tym dwa bardzo chore..... Przykro mi ,ale cos żle się dzieje....
  13. Piękne zdjęcia i cudowny spacer! Psiaki miały raj :)
  14. Marta zaczęła robić ładne zdjęcia! :) Te ze spaceru są śliczne.
  15. Nie ma prostych odpowiedzi, a przemyślane samobójstwo, tak....Tak jak przemyslana eutanazja.... Wczoraj był w tv reportaż z Jastrunem, jak ktoś nie oglądał polecam.
×
×
  • Create New...