. Byłam wczoraj z Misiem,zanieśliśmy też mocz do analizy. Wyniki będą dzisiaj wieczorem może. Sprawdzili mu gruczoły i jest wszystko w porządku,wieczorem podałam mu tabletkę przeciw pasożytom.
U Misiaczka na razie wszystko jest w porządku, Ewa K. może dzisiaj pójdzie z Misiem na wizytę kontrolną po miesięcznej kuracji. :)
" Blanka bardzo dba o psy, nawet umie dać im karmę. Jak daje im buziaki,to o żadnego nie pominie :- "
Cudownie jest rozmawiac codziennie z Ewunią i słyszeć tyle dobrego o Rokusiu i oty jak Kulka czuje sie lepiej...Te psiaki mam bardzo głęboko w sercu, często o nich myślę i nie śpię...
Serdecznie dziekuję Wszystkim za pomoc i obecność tu na wątku :)
Dobrego dnia!