Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Zgodnie z zaleceniem behawiorystki kupiliśmy dzisiaj 30 / 2x15/ m linki plus dodatki dla Luki i Baloo. Na spacery do lasu mają chodzić na takiej lince . Kwota z paragonu zostaje podzielona na pół i wpisana do rozliczenia Luki.
  2. "Mamy ostrą burzę. Zdążyliśmy przed największym deszczem wyjść na krótki spacer i pędziliśmy do domu już w deszczu. Wszystkie psiaki pędziły z nami do domu, ale Baluś zamiast do przyczepy wczołgał się pod nią i za nic nie chciał wyjść. Nie pomagały smaczki. W końcu Jacuś prawie się położył i wyciągnął go stamtąd."
  3. Postaramy się nie martwić na zapas... Rano psiaki jak zawsze w dobrym humorze, bawią się z Figuszką. Ewunia musi je powstrzymywać, żeby przynajmniej strawiły sniadanie.
  4. Nadziejko jesteś niesamowitą Osoba z wielkim sercem, pomagasz tylu zwierzakom , serdecznie dziękujemy
  5. Proszę i powodzenia Remiku. https://www.olx.pl/d/oferta/cudowny-remik-prosi-o-dom-CID103-IDKlnUk.html
×
×
  • Create New...