Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Czytałam i tylko mi szkoda, ze sunia nie ma materaca poprosze nr konta do wplaty.
  2. Basiu, zdrowiej szybciutko!
  3. Jestem. Jednorazowo postaram sie jakis grosz wpłacić.
  4. Staram sie myśleć pozytywnie , chociaz jest z tym coraz gorzej ale wierzę w to ,ze ten kochany pies znajdzie swojego człowieka.
  5. Na takie pytanie ręce opadają, cyt. Dzień dobry, jak u niej z motywacja na zabawę czy przez to ze jest lekowa póki co nie ma o tym mowy? I jaki jest jej stosunek do innych psow ? Rozglądam się za psem do agility,
  6. Słomka pozdrawia serdecznie z okazji swoich 10 adopcin.
×
×
  • Create New...