Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. Rija uwazam ze spokojnie moglby mieszac caly rok na waszym pdworzu .jak piszesz-nie byloby problemu z karmienem na co dzien.obok mnie buduja sie juz 2 lata domy,mieszkaja tam psy,same widze jak codziennoe osoby (chyba sasziedzi)przychodza i daja psom jesc a psy biegaja swobodnie po dzialkac.
  2. Skrawki dla grubasa to najgorsza z mozliwych rzeczy do zarcia.moze schudnac bez intensywnego ruchu lecz bedzie to trwalo.jak przypadku mojej starszej suki.zainwestuj a sucha karme dla grubasow typu light z duza iloscia bialka(zakladam ze nerki psa zdrowe).watek dotyczacy odchudzania przy pomocy diet jest w dziale diety. Kocie miski mozna ustawi cgdzies na stoliku czy parapecie,a tego drugiego psa mozna karmic w miare czesto
  3. Nie piszesz nic jak tam wyszla morfologia krwi u psa,jak poziom plytek,moze to yc przyczyna kruchosci naczyn,a moze w tej okolicy mial jakies injekcie?
  4. Mozna nacl kupic bez recepty,ale powiedz o tym wetowi.p.wymiotne np.torecan wystepuje w forme czopkow ale jak jet wenflon to mozna tez kupic torecan w ampulkach do podawania dozylnego
  5. dlatego uważam że chip ma te wyzszosc nad tatooo....
  6. a to chyba że....masz wiele pozycji do wyboru,jest watek o dietach odchudzajacych,może tam znajdziesz cos dla swojego psa
  7. domyślam sie że dzwoniłas do potencjalnych związków kynologicznych....sprawdzałaś czy ma chip?
  8. sprawdz dobrze skład,bo wystepuje tłuszcz drobiowy,zebys się nie nacięła. zobacz sobie jeszcze boscha z serii soft&plus czy jakos tak
  9. znalzałam cos takiego,moze ci coś pomoze: [url]http://www.swiatczarnegoteriera.republika.pl/wizytowki/hodowla_hodowla_kody.html[/url]
  10. przy ringerze ważnay jest takze stan watroby....musi byc wydolna
  11. gryf80

    Suszenie

    można zawsze kupić "podrzędna"suszarke dla ludzi i sprawdzić.....na jak długo posłuży
  12. patrzyłaś na którąś z acany?
  13. czy podawać jakiekolwiek leki w tym p/wymiotne musisz pogadac z wetem,jeśli wymioty sa sporadyczne po wodzie moze udałoby ci sie podac strzykawka do pyska cokolwiek,jeśli sie nie uda to nie męcz jej.pragnienie moze miec małe ze względu na ilośc płynów podawanych dozylnie.kurcze,kreatynina 18(zakładam że mg/dl)to strasznie dużo...
  14. Olej rybi nie kazdy pies lubi,moje dwa uwielbiaja trzeci moj pies nie cierpi.z tranem uwazaj,ma duzo wit rozpuszcz. W tluszczach i mozna latwo przedawkowac. Jesli pies nie polubi suchego zawsze zostaje pkkarm puszkowy
  15. Zacznij z dosmaczaniem
  16. [B]yuki[/B] butchers jest "kolorową"karmą (mam na myśli suche jedzenie),czytaj barwioną sztucznie
  17. oczywiście,że może
  18. Idz znow do weta.to nie jest normalne ze wydrapuje sobie siersc.moze zarazil sie innym pasozytem skornym ,mozewypadalby zaugerowac pobranie zeskrobiny ze zmienionych miejsc
  19. Byl odrobaczany albo badany stolec na kokcydia?
  20. Byc moze ze po tym bschu,moze rozwinely sie w nim jakies plesnie?ja bym go odstawila ,przynajmniej ten worek.albo....jak sie nie boisz to mozesz podac psu tego boscha i zobaczysz czy reakcja sie powtorzy...
  21. gryf80

    Winogrona

    Moja suka wazy powiedzmy 30kg jak ma mozliwosc to potrafi i pol duzej kisci(mam nadzieje ze dobrze odmieniam wyraz)winogrona pozrec w sezonie nawet czesto,do tego jest milosniczka suszu,wiec rodzynki po kilka sztuk raz na jakis czas tez laduja w misce.poki co zyje i ma sie dobrze. Robili psu np.badanie krwi zeby stwierdzic uszkodzenie watroby czy zalozyli od razu.moze zle samopoczucie jest zwiazane z czym innym?
  22. Sa do kupienia np.w aptekach takie male worki wypelnioe masa zelowa.w zaleznosci jaki oklad chcesz zrobic taki worek wkladasz do zamrazarki lub do goracej wody. Sory ale sprzet na ktorym obecnie pisze nie ma polskich znakow(stad-napisze co prawda z bledem chodzi mi o worek "rzelowy")
  23. Pamietaj ze pies rosnie,wiec bez paniki
  24. Niestety enroxil moze dawac takie odczyny.spokojnie.sprobuj jesli sie da stosowac oklady rozgrzewajace w tych miejscach np.woreczki zlowe gorace
  25. obejżałam w końcu.uwazam że dyszy z powodu temp.no i myslę że pies jest troszkę gruby.to także wpływa na utrudnioną wentylację
×
×
  • Create New...