Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. może dołącz smaczki jakie lubi i w momencie zblizania się drugiego psa pokaż mu smaka,jak minie psa obojętnie to mu go daj.ja tak robiłam i wszytsko teraz jest ok.chyba,że idzie z na przeciwka "wróg nr 1"
  2. może zacznij na pralce podawać mu jakieś smaczki,dopiero po jakimś czasie zacznij czesanie na pralce
  3. glukozaminę dodaje np.rc do kociej diety urinary(czyli właśnie przy zapaleniach pęcherza)
  4. moje psy są i na dworze i w domu kiltix jest bezzapachowy moim zdaniem,gdy raz na miesiąc rozciagam obroże to czuć delikatnie ten charakterystyczny zapaszek,ale jest on niczym w porównaniu do obroży np.pess
  5. albo na razie ryż gotowany z masłem(eliminacja alergenu)
  6. wołowina?jeden z najczęstszych alergenów!
  7. a sunie jest po sterylce?jeśli nie to może być też problem z jajnikami
  8. dziewczyny,czy mogłybyście w miare mozliwości zrobić rozliczenie co kto i ile zdeklarował?
  9. kurcze,ponieważ nie jestem zalogowana na "face"nie mogę otworzyć-założyłabym im wątki na niebieskim,jesli pozwolisz.
  10. kurcze-nie wiem na jaka głębokosć jest ta jama,w której przebywa ta dwójka.już tak kiedyś robiłam(tylko nie pod drzewem ,ale pod podkłady i dechy)-wczołgałam się pod i wyciagałam na siłe-a na głowie miałam latarkę-czołowkę.może w ten sposób?
  11. na wzdęcia ja dawałam szczeniorom espumisan dla niemowlat w syropie i herbate letnią z kopru włoskiego
  12. karsivan poprawia krążenie w naczyniach włosowatych,czyli na obwodzie i w obrębie mózgu(idealny dla starszych psów).niby ulotka mówi,że zaleca się go przy apatii,sztywnym chodzie,problemie przy wstawaniu,zapobieganie postępujacej ślepocie i głuchocie.,nic nie ma na temat "twojej"choroby. a psiak jest duży?
  13. to m.in.glukozamina,chondroityna-we flawitolu tego nie ma i w karmie też.niektóre preparaty z chondroprotektorami zxawieraja dodatkowo naturalne subst.p/zap i p/bólowe np. czarci pazur.poczytaj o tym
  14. jak tam kiciuś?
  15. zastrzyki ,serię trzeba zrobić zylexis,tablety-ja stosowałam w zimę immunodol firmy dolfos-dobre,tanie wydajne
  16. to dobrze.po skończeniu kuracji profilaktycznie można mu podawać glukozamione w tabletkach,30% to dużo,a;le zależy jakiego białka
  17. faktycznie chyba jest ich więcej,bo mi jak nigdy kociarnia przynosi na koty zastosowałam wobec tego fypryst-bo mnijsza il w pipecie, nie śmierdzi jak fiprex,nie zostawia tłustego włosa w miejscu zakroplenia(po fiprexie koty ode mnie uciekaly i nie chciały przyjść).psiury noszą kiltixy,choć gdy się zacznie sezon kleszczowo-meszkowy w użycie dodatkowo pójdzie bros.advantix na pita nie działa,tzn.nie działa p/komarowo,a szkoda.
  18. trzymam kciuki.a dostaje chondroprotektory jakiekolwiek?
  19. psi anioł nad nim czówał,że się w pore tam znależliście
  20. ładne te owczarki.zobaczycie domki bedą się ustawać do nich a ten białas z pierwszego zdjęcia to duży?troszkę jużakowy
  21. wiecie ,bo jest taki zaściankowy przesąd że guzów się nie rusza bo się zezłosliwią.sama widziałam sunię wielkości on,a guz -pewnie z cycucha-wisiał prawie do ziemi i był wielkosci grapefruita-nie przesadzam.koszmar w co ludzie wierzą.
  22. czasem też niektóre minerały podawane w nadmiarze powodują przebarwienie?dajesz jakis prep.wit-min.
×
×
  • Create New...