Jump to content
Dogomania

ILoveSpringers

Members
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About ILoveSpringers

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Tarnów
 • Interests
  zwierzęta, taniec towarzyski, malarstwo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobrze, ale moja uwaga nie dotyczyła wartości merytorycznej tych porad, jeżeli ktoś udziela szkodliwych informacji należy go poprawić lub zgłosić to adminowi (btw. czytając porady z forum internetowego należy liczyć się z tym, że spora część z nich nie będzie się nadawała do zastosowania), ale na litość boską nie zgłaszajmy nikogo do admina dlatego, że odpowiedział na stary post - w ten sposób to forum umrze śmiercią naturalną - tylko o to mi chodzi :)
 2. U nas problem jest podobny - zjada odchody innych psów i kotów (podejrzewam, że nie tylko). Jest to niestety niezależne od diety (3 lata był na BARFIE, teraz je Essential Nautical Living - generalnie w naszej historii żywieniowej były same dobre karmy bo jest alergikiem), próbowaliśmy podawania dodatkowo żwaczy (w tabletkach) - niestety nie pomogło. Jeżeli jest tu ktoś kto ma na to jakiś złoty środek to będę wdzięczna za podzielenie się informacjami :) Słyszałam, że u ras myśliwskich częstym zachowaniem jest jedzenie odchodów innych zwierząt tak aby zamaskować swój zapach, niestety nie w
 3. @bou Trochę chyba przesadzasz - nie ma w regulaminie żadnego zapisu stanowiącego, że nie można komentować starych postów, co więcej odpowiedź @Wiola2339 może być przydatna osobom, które mają podobny problem i szukają odpowiedzi na tym forum ale nie są jego regularnymi użytkownikami, więc nawet po dwóch latach może się komuś przydać. A jeżeli chodzi o zabieranie przestrzeni na forum to niestety jest to totalny absurd - jestem przekonana, że "w internetach" wszyscy się pomieścimy.
 4. a na bluzarek PLASKATYCH idzie się tak...11b33947ba4a0610294f8f51a383f063.gifprosimy o hoopsanie:smile:

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...-31-maja-d0-24

 5. Właśnie wybieramy wspólnego kandydata miau i dogo do głosowania na wrzesień na Krakvecie!

  PROSZĘ ZAGŁOSUJ NA Przytulisko ZNAJDKI czyli przytulisko JoliB - brzuszki czworonogów przytuliska czekają na Twój głos. Pani Jola teraz BARDZO POTRZEBUJE pomocy, w nocy 7/8 września pożar zabrał cały dobytek zgromadzony w garażu, przygotowany do przeprowadzki.

  link do wątku głosowania http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień

  Dla kogoś to dwa kliknięcia, dla tych psów to nieoceniona ogromna pomoc...

×
×
 • Create New...