co do pieluch-są takowe i chyba nie masz w2yjścia,żeby mu je zakładać.
druga sprawa odnośnie stanu zdrowia-poniekąd wolf ma racje,jesli 'nawala fizjologia"+silne objawy padaczkowe nie ustepujace po zwiększonej dawce+nowotwór sluzówki odbytu....chyba można byłoby pomyśleć o humanitarnym odejściu.......ale nikt na forum, za ciebie nie podejmie tej decyzji i nikt niczego ci nie nakaże.