Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. ajeczka-ja dla swojego pita kupiłam w zoologicznym tzw.golf-czyli z otworami na przednie łapy i dodatkowo na allegro "kurtkę"czyli na polarze ortalion zapinane na rzepy-obie rzeczy wycięte oczywiście na "interes"samczy,no i gołe tylne łapy
  2. gryf80

    Ziemniaki

    dzis moja sucz przeszła na diete trovet intestinal,składającą się z ziemniaków i kaczki
  3. gryf80

    Barf

    pan bazyl-gdzie zaopatrujesz sie w miecho?jeśli mozna wiedziec?
  4. raczej nie jest to sprawa różnicy temperatur
  5. jeny,ja tez tak chcę....
  6. dokładnie.wez ze soba trochę moczun do badania
  7. anias kiedy odrobaczałas zwierzynę
  8. norma lnie obcina w narkozie,hodowca się zgrywał,ale jak zapewne wiesz od stycznia wchodzi zakaz obcina nia wszystkiego co odstaje
  9. anett-może zrób jej na razie zastrzyk antykoncepcyjny,a jak sie uzbioera kasa to sterylka będzie.co ty na to?
  10. napisz tytuły i autorów
  11. gryf80

    Sanivir

    no na pasożyty to moge polecić ektopar koncentrat firmy vet-agro-generalnnie jest dla hodowców bydła(obory,stajnie)ale ja mam go w celach antyowadowych w domu i na domu-pryskam ty wszystko,dobry jest jeszcze(także do rozcieńczania)k-othrine firmy bayer.na grzyba może zastosuj preparaty dostępne w sklepach
  12. omry,uważaj -ty piszesz z ironią na temat yorków i my o tym wiemy-ale ktoś może to wiziąć na poważnie...a potem dzieja się różne rzeczy...
  13. super.czyli wszystkie w potzrebie w dt
  14. gryf80

    Sanivir

    jakiś problem z pasożytami,czy z grzybami?
  15. zobaczcie wprowadzili nowa dietę pomagajacą przy cushingu [url]http://www.dechra.fi/Topmenu/Specific-Diet-and-Nutrition/Products.aspx?pcatid=PRIMARY3&catid=PROPGRP15&fid=PROPFIELD771&ProductID=PROD908[/url]
  16. stan skóry dużo lepszy niz na pierwszych fotach,może ta wątroba to na skutek leków?przeziębić pecherz przy takiej temp.to prosta sprawa
  17. racja,każdy pies powinien mieć możliwośc swobodnego wybiegania się-choć moim zdaniem liczy się jakość spaceru nie długość,zmęczony to szczęśliwy.moim zdaniem pies w bloku ma "lepiej"niż taki który siedzi na podwórku bez możliwożci spacerów
  18. ja stosowałam veto skin bardzo długo(niestety musiałam kapsułki wciskać do dzioba na siłę)efekt marny-lepsze efekty uzyskałam stosując olej lniany
  19. no ja tam nie wiem,moje jedza tylko firmy as babuni"karma makaronowa",innego nie chcą....
  20. jaka to rasa?
  21. jakieś pieski zostały w schronie lub bez pomocy?
  22. kurcze -mam nadzieję,że te psy które są w schronisku w gaju,mają dobre warunki-bo jest zimno a one nawet jeśli mają ciepłe budy,są bez tkanki podskórnej(raczej bym powiedziała w w stanie kacheksji),obawiam się że na skutek streu+zimno-może jakieś choróbsko wypakować.jeśli taka możliwosc istnieje:jakie psy zostały w schronie?
×
×
  • Create New...