Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. cieżko nie jest aż tak bardzo-jest czas i na przyjemności;),ale na naukę trzeba poświęcić dużo czasu-na pewno wiecej niz np.z łąkarstwa czy ogrodnictwa.co prawda kończyłam dawno,ale jeszcze cos pamiętam z pierwszego roku-koszmarna anatomia.
  2. jeśli psu smakowała w/w karma i było ok to spróbuj "chudszej"jej wersji
  3. gryf80

    Barf

    ls-jeszcze papryka i gruszki-bo sezon teraz. co do kości-moje uwielbiaja łopatki wieprzowe
  4. czyzby grzybek "rozlizany"?
  5. do stycznia 2012 r.niby "można"to wykonywać....ale tak na prawde to kopiowanie jest zabronione:niewiem:
  6. ja mam sukę(7 lat)mixa-po matce bulince,ojciec nn-uparta jak koza,ale do opanowania.najwiekszy uparciuch "ze stada"to azjata
  7. wystarczy jak bedziesz dawała te 200g karmy,ewentualnie jeśli pies jest przyzwyczajony do "namolnosci"to wsyp w miskę 100g a drugie 100 g schowaj do kieszeni i traktuj jak ciastka
  8. płytkę można zawsze usunąć,jeśli dotyka(ja swego czasu posiadając podobny to zrobiłam)
  9. bardzo ładne pity ma hodowla [URL="http://maximuskennel.prv.pl/;kolor"]http://maximuskennel.prv.pl/[/URL] kolor nosa i pazurów jest nie czerwony a bursztynowy;)
  10. estowa-trzymam kciuki.ja jestem po lublinie
  11. gryf80

    nasze staruszki

    jamniki tak maja...:p
  12. moim zdaniem:jeśli ma apetyt,pragnienie,potzreby fizjologiczne kontroluje to po co usypiać?
  13. amstaffa nigdy nie miałam-cięzko mi osobiscie wskazac różnice w charakterze.wiem tylko tyle co wyczytam.....
  14. gerta dobrze radzi kup kamerkę(a najlepiej dwie druga na zew.żebyś widziała kto ci podkłada kartki)ja tez tak robiłam -wszytko pod kontrolą
  15. kasiu czy ten astus jest leciwy?oby tylko wytrwał do niedzieli bo w nocy było -1,a on chudzina
  16. może z tych wiśni jesli miały jeszcze liście.ja 2 lata temu w listopadzie(!) miałam wbitego w noge,byłam w lesie juz bezlistnym,bezrunowym na spacerze z psem.no i skąd ten kleszczor się wziął?
  17. i dlatego jest jak jest.schrony sa tego przykładem. p.s.42 kg w kłebie 52 cm;)
  18. gryf80

    Barf

    betty-ja daję łyżkę stołową codziennie od 2 lat
  19. moze kup juz dziś eukanuby trochę i zacznij dziś miszać z 1st.natomiast jeśli przyzwyczajony także do gotowania to zostań przy gotowanym aż karma przyjdzie sorki toyota-pisałam posta jak ty wysłałaś(mamy takie same pomysły:p)
  20. dokładnia.zgadzam się z jarą
  21. pewnie do tego czasu agusia swojemu psu coś wynalazła..
  22. martens-w lesie byłaś?
  23. ale czego?usunięcia gruczołu?
  24. to podawaj mu ten can-vit,dobry jest też salwikal ale jeśli twój pies nie ma problmów kostnych(np.stan po złamaniach)to nie polecam(stosunek wapnia do fosforu 3:1)
×
×
  • Create New...