Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. no to jeśli lepiej to masz problem chyba rozwiązany
  2. odstaw na 2 dni to się przekonasz
  3. a w kagańcach to czy on jest kaukaski czy duży mieszaniec powinien chodzić-wg policji i większości ludzi
  4. zbadać mocz nie zaszkodzi...
  5. moim zdaniem to jest ta lista o kant d***y roztłuc.w polsce i tak większość kupuje bez rodowodu,czyli kundelki,czyli bez rejestrowania.właściciel zawsze może się wyprzeć,że ma asta a nie pita i tyle
  6. poproszę o nr konta-40 zł jutro jednorazowej poleci ode mnie
  7. badał kregosłup?piszesz że psiak ma swoje lata.co to za rasa.niektóre są do pewnych chorób predysponowane
  8. gryf80

    Rak płuc

    a przynajmniej było rtg robione-diagnoza na jakiej podstawie stwierdzona?
  9. bardzo ładnie te psiaki ci powychodziły
  10. gryf80

    Barf

    no, generalnie suchej paszy9jak mawiała moja babunia)nie powinno się mieszać w jednym posiłku-odstęp czasowy min.6 h
  11. barf to moim zdaniem-jedna z lepszych diet dla zwierząt.gdyby moje wszystkie psy chciały surowiznę to na pewno bym wdrożyła takie właśnie menu,niestety jeden się wyłamuje,a ja nie będę każdemu z osobna robić do żarcia co innego. myślę-już chyba nawet o tym pisałam wcześniej-że jeśli suni minako posmakuje-śmiało może na to przechodzić.
  12. karina może jeszcze wypróbuj płyn który dolewa się do wody firmy virbac vetaqadent.
  13. mam nadzieję,że także ci kazali odrobaczyc powtórnie za 2 tyg
  14. w momencie spożywania mokrego pokarmu przez zwierzę-ogranicza się automatycznie spozywanie wody.jeden z moich psów może praktycznie wcale nie pić(głównym jego menu są gotowane korpusy+makaron+wywar).gdy będzie jadła suche to na pewno zacznie pić wodę.nnie wlewaj nic na siłę,bo jeśli zrobisz to nieumiejętnie możesz płuca zalać.co do wieku-w lecznicy weci powinni określić wiek po zębach.
  15. racja-"tak pięknie podbudowują image"-nikt nie bierze pod uwage,że to przyjacielskie,malo szczekliwe,wpatrzone w człowieka psiaki
  16. albo sleddog gang?(gang psów pociągowych)
  17. martens-dokładnie-ja znam sama(nie na własnej skórze na szczęście)szereg pogryzień przez husky i malamuty.
  18. karina-ja miała swego czasu kilkanaście próbek t/d -sucz moja wpierdzielała aż jej się uszy trzęsły,ale nie jest to pies wybredny,jesli twój wybrzydza to nie kupuj,bo ta karma może i skład super ale kiepsko pachnie kilkanaście dni temu widziałam psa,który od 2 lat je rc dental mini-pies zaczął to jeśc po wyczyszczeniu zębów pod narkozą przez weta.efekt-kiepskie rezultaty.lepiej myć zęby
  19. dokładnie.na razie trzeba "kiszki"wyciszyć. minako czy lilka ma tendencję do zjadania rózności z ziemi-pytam bo nie wiem czy ona wychodzi na dwór czy nie.
  20. dobra jest z loreal'a-prostująca włosy,dla piesków typu york,choć i dla berneńczyka także super
  21. no niestety,ttby maja złą renomę,jak kiedyś rotki czy dobermany,inna sprawa to ta,że niektóre rasy psów nie są dla każdego...
  22. tak zgodzę się z martens,że ludzie widząc bullowatego dostają jakiś "umysłowej sraczki"-gdy wychodziłam z 2 psami w typie ttb mieszkając jeszcze w mieście ludzie mijali mnie szerokim łukiem mimo iż oba w kagańcach i na smyczy
  23. nie wiem czy pisałaś,ale zapytam czy twój kot jest wychodzący?
×
×
  • Create New...