ja co prawda nie miałam psa małej rasy,ale wszystkie szczeniaki odchowałam na rc.fakt-może jest i droga,może nie jest jakaś super-hiper dobra,ale mogę powiedziedzieć,że psy ładnie wyrosły,chetnie ja jadły i niczym nie musiałam suplementować,bo nie było potzreby