Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. gryf80

    Barf

    tusia doskonale cie rozumiem.ja jeżdżę co tydzień do leclerca po korpusy i kości wieprzowe.ludzie w kolejce patrza na mnie jak na wariatkę-po co jej taka fura mięsa.panie ekspedientki znaja mnie z widzenia i juz nic nie mówią.
  2. i odstaw dodatki typu kości wapienne(mój pies miał po nich uczulenie-odstawiłam i przeszło)
  3. to sie zgadza.arcik miewal humory,dobrze że u niego przy stole nie byłam.dziewczyny które trafiły do niego po kilka razy chodziły zaliczac ćwicz.
  4. agnes myslę,że potencjalny domek został poinformowany o stanie zdrowia psa,może nawet o potencjalnych kosztach.
  5. ok.postaram sie dac ci znać jutro po południu
  6. gdybys chciała to moge co najwyżej zapytac gdzie w lublinie wykonują.
  7. gdy psy gryzły moje rece krzyczałam głosno "aałłaa"i puszczały zdziwione.co do szczekania :przed wyjściem baaardzo długi spacer aż do zmordowania i baardzo duz rzecz do gryzienia(u mnie to było np.gnat wołowy udowy)
  8. no dokładnie.a weci prowadzący nie zalecili psu żadnej terapii?
  9. oczy to oczy a ucho to ucho......moim zdaniem kopiowanie i tak pozostanie(czyt,"podziemie")
  10. czekamy,czekamy na diagnozę,albo przynajmniej co dostaje......
  11. :oops:,sory pokićkałam z tymi zdjęciami.pytania napisałam,gdyż ls zaproponowała zebranie pytań "w jedno miejsce ".
  12. aguś dziewczyny pisały że to co na fotach to stan bardzo dawno temu,teraz ponoć tragicznie.czy on wogóle je suche?mogłabym mu ofiarować hypoalergiczną-ale kto dopilnuje czy on ja dostanie?
  13. o!ls ma świetna myśl.to może ja zacznę: 1.jakie leki dostawał i co zostało zdiagnozowane u niego 2.jakie badania zostały wykonane i jakie sa wyniki 3.czy potrzeba mu czegoś np.w postaci specjalistycznej karmy czy karmy jakiejkolwiek,czy potzreba leków
  14. no dokładnie.jestem ciekawa jakie leki dostał,może jakiś sterydzik by się przydał.
  15. czy mozna sie jakoś od schroniskowych dowiedzieć jakie leki dostaje i jakie badania miał robione tzn czy morfologię czy biochemie(jesli tak to co),jak wygladaja te rany-często u "tych"ras wystepuje mastocytoma
  16. ok kasiu założe . jeśli by trzeba by bylo jakis leków czy innej pomocy to piszcie najlepiej na [pw.w miare możliwości pomóc mogę. chita dzięki dziewczyny założyłam mu watek na forum amstaffowym.może jeszcze tam ktoś coś dopomoże p.s.jestem jutro w lublinie.jeśli trzeba jakiś medykamentów to piszcie coś sie skombinuje
  17. milusińska w którym on jest schronie-może być na pw kasiu-założysz mu na astach watek?
  18. niech będzie może ten bruno.ja mam na zbyciu advocate do 40 kg pipetę- dla niego byłaby idealna,karmę tez bym zorganizowała,tylko w którym on schronie.no i czy bedą pilnowali go w porze karmienia żeby dostał wiecej. ewentualnie jakby na tymczas poszedł to tez moge w/w rzeczy przekazać dla niego ma watek na amstafach?
  19. gryf80

    Chleb

    ja daję suszone buły
  20. co do pieluch-są takowe i chyba nie masz w2yjścia,żeby mu je zakładać. druga sprawa odnośnie stanu zdrowia-poniekąd wolf ma racje,jesli 'nawala fizjologia"+silne objawy padaczkowe nie ustepujace po zwiększonej dawce+nowotwór sluzówki odbytu....chyba można byłoby pomyśleć o humanitarnym odejściu.......ale nikt na forum, za ciebie nie podejmie tej decyzji i nikt niczego ci nie nakaże.
  21. a weci mówili,że istnieje zastrzyk aborcyjny? ewentualnie jesli pies nie jest rasowy i nie chcesz miec od niej więcej szczeniąt to możesz zaraz po cieczce wysterylizować ciężarną.
  22. w tabeli jest napisane-na 40 kg wagi docelowej 350g.
  23. dobrze będzie,nie bój się,na pewno weci się nim dobrze zaopiekuja.psy świetnie radzą sobie z jednym okiem.
  24. często po tridermie dochodzi do zniszczenia naskórka,więc nie szalej z tym tridermem-jak martens radziła
  25. pewnie przepisy będa dopiero od stycznia czyli na razie do końca tego roku "po staremu"
×
×
  • Create New...