Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. tak,zgadza się.
  2. jeśli wirusówki to chyba raczej surowica odpornoścviowa
  3. gryf80

    Barf

    ja ko9ści wędzonych nie kupuję wcale (1x się wyłamałam)drogie to,a qpal taki sam suchy jak po zwykłym gnacie.
  4. po pierwsze współczuję sąsiadki-ja na szczęście miałam baaardzo wyrozumiałych sąsiadów(odchowane 3 szczeniory w bloku)a na pewno nie obyło się bez pisków.co do niszczenia rzeczy-przechodziłam podobne-wartościowe ksiązki,kable od neta,progi drewniane,wykładziny,szczotki do włosów-klatka kennelowa jest ok,ale sprawdziła się tylko (w moim przypadku oczywiście)u jednego pierwszego psa,drugi był zamknięty tylko raz-walił prawdopodobnie glowa o klatkę i rozdarł skurę na nosie,po tym incydencie nnie był zamykany,stąd te zniszczenia,trzeci był "pod opieką"dwóch pozostałych.zaba daje dobre propozycje-przed wyjściem do pracy zmęczyc zwierzę i zostawić dodatkowo cos do gryzienia,cos dobrego.myślę że kamera internetowa tez się przyda.sprubój także zakupić psie feromony(ja stosowałam,niestety trochę pózno)d.a.p.wersja dyfuzor. i tak jak pisze zaba-nie celebruj wyjścia z domu-nie mów do niego nic,a najlepiej do nikogo nic nie mów ,zero rozmów,po prostu bez słów się ubiez i wyjdż.i nie wracaj się po zamknięciu drzwi.z własnego doświadczenia to piszę. wszystkie wartościowe rzeczy(najlepiej przejdz się na czworaka po domu)bardzo wysoko pochowaj.
  5. ja mam podobny problem z suką-tyle że moja jak dorwie to zabija i zjada.już zapłaciłam za kilka kokoszek,mijam te miejsca gdzie drób przebywa a psa trzymam na smyczy
  6. ciężko powiedzieć co mieli na myśli mówiąc o super preparatach.może o zylexis w inj-ale żeby był efekt to potzreba serii inj z tego preparatu,może o preparaty doustne z b-glukanem np.immunodol,czy scanomune(droższy) no i na co odchodza,wśrOd jakich objawów-bo jeśli to np.nosówka czy parwo to nawet najlepszy prep.stymulujacu odporność nie pomoże
  7. fauka-gryfonik?ta mini bestyjka wredota?jak oddycha to mi jest duszno przez ten skrucony nos
  8. ja nie polecam cao dla osób mających bzika na punkcie swojego ogrodu!!!chyba że ogród otoczony jest siatka 3m i to pod napięciem
  9. z mojej strony rada jedna-można w nic nie ubierać psa.może mu się nic nie stanie,ale jeśli się przeziebi lub nabawi zap.pęcherza to nie pisz potem,że najeżdżaja na dogo i głupoty wypisują
  10. w lublinie nic się nie wybiera-niestety
  11. mogłabyś poprosic kliniki o podanie antybiotykogramu-co wyszło.a może masz lub "szefostwo"schroniska posiada?
  12. błonnik jest ok.szczególnie dla jelita grubego,ale moim skromnym zdaniem nie należy liczyć na to,że pies przestanie "myśleć"przez długi okres czasu o jedzeniu,może spróbuj -jeśli oczywiście dysponujesz czasem-rozdzielić jeszcze porcje jedzenia
  13. ciężko powiedzieć,każdy gabinet ma "własna taksę"
  14. ja nawet nie próbowałam bo jestem krawieckim beztalenciem
  15. może pojawić sie zespół suchego oka
  16. moja sucz brała przez rok czasu-potem przestałam dawać w celu próby"czy już przeszło".epizody nie powtarzały się już więcej więc nie dawałam.suka ma obecnie 6 lat,problem pojawił się po 2 latach od sterylizacji.zaczynałam podawać propalin od najmniejszej dawki terapeutycznej-nie miałam potrzeby zwiększania.
  17. ja kupiłam tu [URL="http://www.elitehorse.pl"]http://www.elitehorse.pl [/URL] dla mojej rudej małpy,bo w za dużym chodzi(pożyczony od pita 10 kg cięższego )
  18. nic nie szkodzi.ale ze zdjęcia jak dla mnie niestety nic nie wynika bo nic nie widzę(tylko te dwie"dziurki")jeśli chodzi ci o przejście"po spodem"między wewn.powierzchnia ud a skóra brzucha to może być nie guz a tak jak mówiła sybel-przepuklina.ale to muso zobaczyć wet.jeśli to jest to to niestetyu operacja.generalnie przy tego typu przepuklinach trzeba działać szybko-jelita moga uwięznąć w tej"szparze"długo zaciśniete doprowadzaja do martwicy jelita
  19. napisz coś więcej-jakiej rasy,w jakim wieku
  20. dokładnie.przyczepiam się do przedmówczyń-rumen tabs+jakiś przeznaczony dla zwierzat probiotyk(ale nie ludzki odpowiednik-my e.fecium nie potrzebujemy).mój pies przez koprofagię"nabawił"się lambliozy-z która bardzo długo walczyliśmy.
  21. to różowe w strzykawce to drontal junior .czyli są odrobaczone
  22. jak wyżej.jest ich 7 sztuk,urodzone u właściciela suczki .ojciec szczeniat nn.urodziły się we wrześniu.jeśli będzie potzreba moge poprosić o zdjęcie
  23. w który dokładnie miejscu to zwisa?
  24. jara dzieki za odp i za "reklamę"
  25. w/w objawy moga bvyć przyczyna tzw.końskiego ogona,cortavet jest strasznie drogi są tańsze zamienniki z kw.hialuronowym,wszystkie chondroprotektory to tylko dodatek do leczenia(a raczej złagodzenia)zespołu.
×
×
  • Create New...