Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. aga własnie dlatego diety weterynaryjne maja przewaznie kompletny skład w zalezności od choroby i nie trzeba bawic się w komponowanie składników,co i ile,w jakich proporcjach,może za czezsto nie zmieniaj diet,każdy pies potzrebuje czasu na przyzwyczajenie się do nowej karmy... na wszelki wypadek jeśli z psa tak bardzo"leci"to popros weta o jakis psi(ale nie ludzki)probiotyk
  2. uważam że rhodesian byłby niezłym kompanem do rodziny"sportowej"...:p
  3. uważam że rhodesian byłby niezłym kompanem do rodziny"sportowej"...
  4. moim zdaniem nadaje się do amputacj.małe rasy świetnie radza sobie na trzech łapach
  5. dlatego moje koty same komponuja sobie "barfa"....chrupy mają na podgryzanie
  6. czy się drapie?jeśli tak to trzeba zrobic jak pisała poprzedniczka-odpchlić
  7. :) ,po prostu na dłuza metę dieta wyłacznie mięsna u kota prowadzi do niewydolności nerek..
  8. izoldo ast czy pit,cto fakt-proponowałabym szczeniaka,pisałam ci o berder collie ale przypomniał mi się także rhodesian ridgeback..
  9. pysiu zbadaj może psia kupkę na obecnosc pasożytów.
  10. byc może,na pojewienie sie ataków padaczkowych szczególnie u starszych psów moga wływać nawet chwilowe zaburzenia w ilości elektrolitów,ale równiez i zmiany w obrębie samego mózgu np.guzy
  11. gryf80

    Ortopeda

    z Lublina prof Silmanowicz ,Kliniki weterynaryjne UP w Lublinie, ul Głeboka
  12. [URL="http://www.malinois.pl/,może"]http://www.malinois.pl/[/URL] może spytaj w tej hodowli
  13. zwykły ryz preparowany bo pewnie o takim mowa-jest dostepny w sklepach spożywczych,wiec nie powinas miec problemu z jego nabyciem
  14. filodendron-podpisuję siepod twoja wypowiedzia-myślę podobnie-pamietajmy że pies czy kot ma inaczej zbudowane jelita i inna florę niz przezuwacze np.
  15. izolda może piesek w typie border collie. albo eśli nie masz uprzedzeń to amstaff czy pitbull.wszystkie rasy co wymieniłam sa przyjazne dla ludzi i zwierzat,a także dzieci.
  16. rubi mam cao i pitbulla,co moge tak po krótce powiedzieć-pit jest pozytywnie nastawiony do całego świata-psy,ludzie-cao niekoniecznie
  17. nie bardzo sie orientuje czy można u nas kupowac w zoologu swinki czy inne gady,nie jestem takowymi stworzeniami zainteresowana,ale dzięki za inf.nie xchadzam do sklepów zoologicznych.
  18. przewaznie padaczke określa się na podstwie objawów właśnie tekich jakie opisałaś.pies miała ataki dośc często w ciągu miesiaca więc moim zdaniem słuszne jest podawanie luminalum. babesia raczej nie wpływa na zaniki,czy tez wzmożenie objawów padaczkowych.tym bardziej prep.,który nie jest antybiotykiem,podawany jako lek z wyboru na tego właśnie pirwotniaka. ważne jest aby ataki juz nie powróciły.jełśi jest własnie tak po podczas stosowania luminalum to ok.tak myślę.pozdrawiam.
  19. spoko pysiu ja cie rozumiem.nie bulwersuję się.w każdym kraju sa inne zasady sprzedaży i sie wcale nie dziwię że kupiłas własnie szczeniaka ze sklepu zoo.bo niby czemu nie można nabyc własnie tam skoro jets to u was legalne?pewnie sama bym z tego skorzystała. co do skrótów szczepionek:wydaje mi się że pies miał szczepienia p/nosówce,parainfluenzie psów ,leptospirozie byc moze parwowirozie.jeśli tak-to nieżle.
  20. może w anglii mozna kupowac zwierzaki żywe w zoologicznym.nie ma co naskakiwac na pysię. pysiu-odnośnie szczepień na pewno nie była szczepiona na wściekliznę,przynajmniej nie powinna -pies musi miec co najmniej 12 tyg żebyu szczepienie było ważne,być może 2 szczwepienie o których mówisz/piszesz jest na choroby zakżne psie. odnosnie odrobaczenia-jeśli nie jest wpisane w książeczke zdrowia psa traktuje się to przynajmniej w polsce jako psa który nie był odrobaczony.nie wiem jak u ciebie ale tu,w polsce mozna oddać kał psa do badania,normalnie w gabinetach wet.swiadczy sie tego typu usługi.jeśłi możesz to wykonaj takowe badanie.
  21. amberówna-co do ilości jedzenia sie nie wypowiem-jeśli piesnie przybiera na wadze za szybko,czyli nie tyje jest ok(ważenie co tydzień wskazane). ja może w sprawie witamin:podajesz psu różne jedzenie więc podawanie tych suplementów jak najbardziej wskazane.podawaj tak jak napisane na op
  22. mój strasznie "bączył"po orijenie-może jest to spowodowane zbyt bogatym składem karmy w naturalne składniki,takie jakie psu np.nie służa.tak wymyśłam,ale może jest w tym część prawdy
  23. ja bym dawała ostatni posiłek najpózniej jak tylko się da,a w nocy nie karmiła,
  24. czy to aby nie reklama karmy?
  25. n&n masz racje.fajnie to asiak napisała/opisała.dość można by rzec-"ludzkie"to rasy.potrafia sie "obrazic"lub udawac że cie nie słysza ;)
×
×
  • Create New...