Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. anetta monika chce do sportu -rower joging a przy krótkonozności corgi to ja nie wiem czy sie nadaje. monika polecam cocera i małego munsterlandera-dla ciebie
  2. zgadzam się z beatrx,takie zachowania wymagaja albo konsultacji z behawiorysta lub lek.wet.
  3. leos to bardzo duzy pies,moim zdaniem średnio do miasta i tam gdzie nie ma windy.typem sportowca(joging rower)to chyba nie jest.rotek do roweru tez bym sie zastanawiała(generalnie molosy ,moim zdaniem,nie nadaja sie bardzo do sportowego trybu zycia).no i waża więcej niz 15 kg. predzej polecałabym border colie xxx52-monika pisala wczesniej że brachycefaliczne odpadaja czyli boston także.
  4. no to muszę powiedzieć/napisac,że moje łacznie 155 kg psa(3 rózne rasy)jedza malo a chude n nie są(dziennie 5 gotowanych korpusów i 200 g suchego makaronu dla psów).
  5. kyu a cocer to nie myśliwska rasa?ja co do shar pei'a mówie od razu-pies dla ludzi z kasą-wcześniej czy pozniej problem dermatologiczny murowany,no i monika chce do jogingu-więc ta rasa moim zdaniem niezbyt.czy myśliwskie maja tendencje do niszczenia?myśle ze na takim samym poziomie"co reszta ras.uważam że ttb-y maja wieksze..wiem cos o tym
  6. monika-przyszedł mi do głowy wesoły i towarzyski pudel sredni-tylko te włosy...na fryzjera mozesz sporo wydać..
  7. zasypianie w dowolnym miejscu to ok,ale wpadanie na przedmioty?tak czy siak żeby rozwiac wątpliwości udałabym się ze szczeniakiem do lekarza...
  8. ja niestety psom gotuje i podaje suche.suche rano w niewielkiej ilosci(arion senior 15 kg na miesiac) gotowane na wieczór jest to główny posiłek.osobiście wolałabym psom podawac tylko suche ale cóż,tak przyzwyczaiłam moje burki i wpadłam we własne sidła.25 korpusów wystarcza mi na tydzień a raz na 3 tyg dodatkowo trzeba kupić karmę makaronowa as.
  9. beatrx i talagia wypowiedziały sie za mnie
  10. monika masdamerka się już wypowiedziała,ja co najwyżej dodam większośc myśliwskich ras jest dośc wymagajaca jeśli chodzi o ruch.do wyboru jest dużo ras w wersji midi...
  11. ale na pewno onka da sie szybciej i łatwiej wychować niz rottka...ale równiez moge sie mylić..załozycielka wątku mogłaby wtrącic swoje "co nieco'..co myśłi na ten temat monikaczech-może mały munsterlander?
  12. nie sądze że że czyni aż takie spustoszenie.
  13. karmienie tylko suchym moim zdaniem jesty ok.nawet przez całe życie .jeśłi karma jest zbilansowana,dostarczając psu wszystkiego co trzeba to po co zmieniać.
  14. dokładnie,pewne choroby trzeba wykluczyć
  15. omry ma rację,dziewczyna wcale nie chce psa z "ciężkim"charakterem.ja mam m.in.cao tez mieszkam na uboczu na wsi,ale jest to pies trudny do ułożenia i niewłaściwie wychowany może być bardzo agresywny(podobnie myślę kaukaz czy inny duży molos jak np.tybetan).owszem bardzo dobry stróz ale dość hmmm nazwijmy to agresywny do innego mojego psa-samca(pitbull). kacia przecież chciała psa który dobrze bedzie żył z psami,które już posiada. także osobiście odradzam kangala,cao,kaukaza
  16. kyu dobrze pisze zeskrobina powinna byc wzięta z miesc objętych zmianami...
  17. jak dla mnie jest to poniekąd niepokojace...
  18. ewentualnie jeśli chcesz mozesz przygarnąć zawsze pieska ze schronu albo dt z dłuższą sierścią....
  19. kurcze a co -tzn.jakie mięso podajesz jako dodatek do gotowanego?
  20. byc może,ale zastanawiajace i troszke niepokojące jest to wpadanie na przedmioty..
  21. ja osobiście Kaciu poleciłabym także owczarka niemieckiego może wersję z dłuższym włosem(podejżewam że pies większośc swego czasu spedzał będzie na dworze).dlaczego?-jest dośc dużo hodowli i jest w czym wybierać,ceny za szczeniaka także nie sa moim zdaniem wygórowane(właśnie ze wzgl na ilośc hodowli w polsce tak jak jest np.z labradorami).
  22. ja jeszcze wrócę do tych wymiotów-skoro aspekt żywieniowy wykluczamy(tylko gotowane i rzadnych dziwnych przysmaków np.suszone nogi kurze)to może warto byłoby pokusić sie o diete eliminacyną-świąd skóry jak i wymioty mogą miec ze soba powiązanie.na pewno powinnaś pójśc do weta z psem aby podał odpowiednie medykamenty na te wymioty.częste ich pojawianie się bez leczenia może spowodować przewlekły nieżyt żoładka..
  23. ee,szarego mydła bym nie używała do kapania zwierząt,predzej do prania ubrań. stosowałaś ostatnio prep.p/pchłom?-przeważnie to pierwsze pytanie jakie pada z ust wetów
  24. może wstąp do weta niech tego psinkę obejży.
  25. wpadanie na przedmioty może byc także objawem zaburzeń widzenia jak i niestety problemy z mózgiemm;(
×
×
  • Create New...