Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. ok.ja tam cię nie potepiam,stało sie cóż,trudno.zadbaj o to żeby historia sie nie powtórzyła,szczeniaki najlepiej w dobre rece najlepiej znajomym.pamietaj o odrobaczeniu w 3 tyg zycia szczeniat i suki(przez 3 kolejne dni po dwó tyg powt).pozdr.
  2. panbazyl-pewnie nic się nie dzieje z takim psiakiem.skąd wścieklizna-myślę że zawleczona "od wschodnich"przyjaciół od słowaków również,myłśę tu właśnie o nietoperzach czy kotach,pamietajmy także o jenotach
  3. raczej wina bakterii w pęcherzu ,w/w żywieniem mozna co najwyżej zaszkodzic psu niedoborami i nadwagą.. fakt,rc urinary w przypadku struwitów jest niezła
  4. pewnie był niezłosliwy skoro tyle lat "z nim"żyła
  5. cattreen ile pies ma kreatyniny?
  6. myślę że ze szczepieniem p/wściekliznie nie jest tak do końca jak piszesz-wskazuja na to p/ciała przeciw wściekliznie we krwi badanej psów i kotów. a tak wogóle to z tymi zaswiadczeniami od wojewódzkiego to jakas kpina...
  7. fakt ivermektyna nie jest zarejestrowana dla psów,a jak jest niezarejestrowane dla odpowiedniego gat .zwierzat nie powinno sie uzywać.kryminał to za dużo powiedziane moim zdaniem. bądż co bądz jest stosowana jako lek z wyboru do leczenia dilofilariozy
  8. występuje także forma skórna,lekarze nie bardzo chcą stosować iwermektyne,m.in.dlatego że nie jest zarejstrowana dla psó,w razie czego gdyby pies dostał wstrząsu i zdechł,moga miec duże nieprzyjemności
  9. jest enrofloksacyna 150 mg w tabletce.taniej wychodzi niz enrobioflox 50 mg w tabl
  10. oj tam oj tam tak nastraszą...
  11. może ma problem ze stawami?tak czy siak-wiesz gdzie powinienes sie udać..
  12. tasha ale przeciez szczepisz psy co roku p/wściekliżnie to nie masz czego sie obawiac,nawet jeśliby miały kontakt ze wsciekłym zwierzeciem...
  13. może zaproponuję suchą karmę purina dog chow.niedroga o ile pasuje ci sucha karma
  14. stronghold spot-on i milbemax TABLETKI DLA PSÓW
  15. a russel terier za mały?
  16. zamioeń kasze jęczmienna na ryż
  17. możesz ,pewnie-patrz czy ma dużo psylium,które długo utrzymuje sytosć,od bidy może byc też karma typu obesity(dla grubasów)
  18. ale chodzi o dilofilarie immitis czy o co?
  19. [B]magdalena[/B] ja polecam duzo mniejszego(zakładam że 4 pietro bez windy)-jack russel teriera,odradzam psa cięższgo niz 12 kg,psy wogóle nie powinny chodzic po schodach.mieszkałam w bloku na 4 pietrze bez windy-majac mieszańca 25 kg.gdy zaniemógł na nogi to był koszmar.. [B]dolfin-[/B]polecam jak evel biszona,pomeraniana .hawańczyka
  20. alicja to ciasto chałwowe.....mniam,bo nie wiem jak to okreslic ;)
  21. gryf80

    Krew z penisa

    zbadaj mocz przy najblizszej okazji.może się np.okazać że ma zapalenie pęcherza..leków nie podawaj bez konsultacvji z lekarzem
  22. spoko,jak pisze marzanna.psy po ustaleniu odpowiedniej dawki,świetnie sobie radza z "cukrzycą"
  23. gryf80

    Krew z penisa

    ok.to dobrze że był badany per rectum,może warto bybyło pokusić się o usg prostaty(cysty)?ale badanie moczu tez bym zrobiła
  24. gryf80

    Krew z penisa

    jest taka jednostka chorobowa guzek/brodawka sticker'a-daje podobne objawy jakie opisałaś.daj także mocz do badania.czy wet badał prostatę per rectum?(zakładam że pies nie kastrowany)
  25. odpisałam w poście wyżej ;)
×
×
  • Create New...