-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
zbadaj kał psa w lecznicy w miare szybko-powinni świadczyc taka usługę.to nic że był odrobaczany przez 3 dni.jest szereg pasozytów które nie reaguja na prep.popularne do odrobaczania.
-
[B] nikolette[/B] przepraszam że zwracam ci uwage ale używaj obcji"edytuj".plis [B]danka[/B] dobrze ze wspierasz psia odpornośc
-
[B]katasza [/B]uwazam że spoko.sama lubie weimary,ale ze względu mieszkania na stepie i duzej ilości zwierzyny łownej-niestety nie zdewcydowałam sie na taka rasę.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
po pierwsze kot ktorego zdjąłeś z drzewa do piero po ok 10m dniach obserwacji powinien byc zaszczepiony na wściekliznę,gdyby choroba w tym czasie ujawniła się a kot został zaszczepiony,szczewpienie może maskowac objawy. w/w przez ciebie zachowabnia twojego kota sa normalne-[B]ulv[/B] juz ci wytlumaczyła. co do uzyskania odpornosci w człowieku-powinieneś zapytac lekarza medycyny który cię zaszczepił p.s.od zadrapania wścieklizny nie nabedziesz-ale od pokasania owszem(ślina)
-
na ten temat już gdzieś tu bylo.a nawet jeśli nie wsztstko to lek wet na pewno odpowie na twoje pytania np.przy najbliższej wizycie
- 1 reply
-
- babeszjoza
- kleszcze
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
generalnie przy skarmianiu psa karma super premium,a brit care taka jest nie powinno sie suplementowac.po ok miesiaca żywienia sama zobaczysz czy potzrba mu suplementów czy nie.
-
przecierałas psa foresto pod włos?
-
wygląda jak brodawczak.po pierwsze takich "rzeczy"się nie urywa.takowe zmiany usuwa się w znieczuleniu przez lek.wet.
-
dokładnie(choc żródła podaja że przy moczówce mniej niz 1,004-ale wiadomo w życiu może byc inaczej,każdy przypadek jest inny) jeśli biochemia była robiona dawno zrobiłabym raz jeszcze kreatynine(nerki-niski ciażar jest także prz niewydolnych nerkach) [B]danka[/B] podobny do tego co przedstawiła teacher,ale jeśłi robiła test hamowania to ok
-
danka dla mnie ten wynik moczu jest jakby .....nie cushing'owy
-
danka jaki był ciężar właściwy moczy(ph jakieś takie nie cushingowe,chyba że dostaje zakwaszacza) teacher-można w zwykłym labie.wpierw proponowałabym zbadać mocz a ppotem zastanowić się nad ponownym wykonaniem prób
-
raczej nie można stwierdzić.jedż do tego prowadzacego lekarza.weż wyniki,jedz do drugiego z tymi wynikami na konsultacje.może warto poszerzyć badania o dodatkowe jak pisała xxx52, luminal na "bolesny brzuch":roll:?
-
danka robiłas ostatnio badanie moczu?
-
happyday czy pies oddasje normalnie stolec
-
jeśłi wyniki badań wyszły pozytywnie,serducho zdrowe,a diagnoza ropomacicza perwna to czego nie operować.starośc nie wynika z ilości lat przezytych ....
-
[B]cocermaiste[/B]r-przepis masz na opakowaniu zalezy czy masz spray 100ml czy 250 ml to i ilośc psikań na psa jest różna. [B]gops[/B]-jeśli cuchnie to ja wykap w szamponie i potem zastosuj jakiś inny spot on może spróbuj certifect
-
[B]kol.mak[/B] nie wiem czy dobrz zrozumiałam- tzrecie pietro ale z winda czy bez-bo do głowy przychodzi mi buldog angielski,ale te łapcie....bez windy ani rusz.jeśli bez windy to polecałabym coś"narecznego "np.buldożek francuski lub odwrotnie -troche wieksze niz 10 kg coś co ma długie kończyny i samo wejdzie po schodach np.dalmatyńczyk(?) w sumie średniej wielkości
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
myślę tak samo jak twój wet
-
wymioty były dziś?a stolec normalny?
-
[quote name='barberry']Ja tylko dodam do dyskusji co powiedziało w poniedziałek dwóch wetów w mojej klinice: absolutny zakaz szczepienia w czasie cieczki i 3 tyg po zakończeniu krwawienia (pomimo mojego trucia, że wyjazd, że potrzebuje koniecznie itp.). No, ale dla mojej piesy to nie miało być pierwsze szczepienie - może w przypadku szczeniora by się zdecydowali (na zasadzie "z dwojga złego" :roll:)[/QUOTE] czytam ulotke szcepionki rabisin "merial"-nic nie pisze na temat przeciwskazań do stosowania w cieczce ,nawet w ciazy mozna nia szczepić.moze tamci weci mieli na myśli co innego,inna szczepionke.[B]hej[/B] powtórze się moze-ale ja bym zaszczepiła,oczywiście zrobisz jak uważasz
-
a to ci dopiero teoria-niby jak szkodzi na zeby?-małe przypomnienie psy które ukończyły 12 tyg życia są w Polsce poddawane obowiązkowi szczepienia p/wściekliznie-cieczka a szczepienie nie ma nic do rzeczy.śmiało możesz zaszczepić.na wściekliznę(pojedyncza szczepionka,nie w kombajnie)to chyba najbezpieczniejsza szczepionka co ci grozi-nic ,jeśli nie zostaniesz przez Straż Miejską poproszona o świadectwo p/wściekliżnie(lyssetka doczepuiana do obroży czy tez świadectwo),gorzej jeśli pies drapnie lub zapie kogios obcego nie przyjaznego psom człowieka-wtedy kwarantanna psa za co płacisz ty.także -chyba nie warto ryzykować,a psu nic się nie stanie jeśłi w cieczce zostanie zaszczepiony.pozdrawiam
-
jak żle pogryzie i większy kawałek przejdzie do żoładka to "rzygnie".lepiej tak niz duży kawał miałby przejśc dalej do jelit zamykając ich swiatło
-
rabisin to dobra szczepionka p/wściekliżnie moim zdaniem prócz robaków(odrobacz może psa za 2 tyg lub zanies jego stolec do badania)nic mu nie zagraża
-
no niestety rasy miniaturowe sa bardzo delikatne,szczególnie jeśli chodzi o kościec
-
ale o jakie szczepionki i tabletki pytasz.chodziło mi nie tyle o fakt znalezienia kawałka ciała zwierzyny,ale gdy np.lesniczy spotkałby twojego psa z kawałkiem nogi sarniej to może byc kłopot dla ciebie,mimo że to nie twój pies tę sarne zagryzł.