-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
moze problem z zatoka przyodbytowa ktora pękła?tak czy siak miejsce "podogonowe "musi obejzec lek wet
-
owczarkowi nie wycinam bo mieszka na dworze przez okragły rok,a te włosy sa niczym"buty".ale mojej suczy skape owłosienie między opuszkami wycinam jak wyżej na ilustracjach+robie nozyczkami okragłą,zgrabna stopke,tak żeby włosy nie odstawały.
-
jeśli lubi pokarm z puszek to moze zamień na takie jedzenie,albo dodawaj do suchej puszkowe,tylko dobrej jakości.może w ten sposób pies bedzie chętnie jadł.
-
[quote name='cockermaister']Kupował ktoś w tym sklepie [URL]http://www.mall.pl/karma-sucha-psy/#no-filter[/URL] ??? bo jest tak podejrzanie tanio... szczególnie PPP Duo Delice :/ ja płaciłam ok 160zł a tu jest za 120zł :O[/QUOTE] tak,wczoraj doszła do mnie paczka duo delice od nich-byłaby w piatek alee ze wzgl.na trudne warunki na drodze(kurier utknął w zaspie)przywieżli w sobote czyli wczoraj.czyli tak na prawde czekałam 2 dni od wpłaty pieniazków.karma przyszła dobrze zapakowana,z dobrym terminem wazności.pewnie znów sie skuszę u nich.
-
niestety ostatnie zdanie a_niusi to prawda...obok mnie mieszkaja 2 beagle(w rozdzielnych gospodarstawach),mimo 7 lat jeden z psów jest masakrycznie siwy,zastanawiam się czy przypadkiem to wczesne siwienie(dosłownie cała głowa)nie jest spowodowane nuda:zostaje w domu na 8 h,na spacery wychodzi bardzo rzadko,czasem za furtke na siku,czasem wyjdzie na ogród poszczekac,ot tak mu upływa cały dzień....i chyba się do tego przyzwyczaił
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
ja bym poleciła jednak cairn'a.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
np. niedoczynnosc tarczycy,może moczówka zalezy jakie objawy ma twój pies.ciesz się że masz lekarzy którzy wpierw diagnozują a potem daja leki a nie na odwrót.
-
preparaty zawierajace wit a,cynk,biotynę.cięzko coś polecić bo tego jest dużo na rynku.myśle że pani w sklepie zoologicznym na pewno cos doradzi
-
colirya obecnej karmy pies juz nie chce jeśc czy tez chciałabyś psu po prostu urozmaicić smak?
-
pocztaj sobie nawet w tym dziale było o padaczkach,poszukaj.bez problemu powinienes znalezć.może to nie była padaczka a cos innego....
-
byc może miała atak padaczkowy,na jakim tle to musi ocenic lekarz wet.radziłabym podjechac z psem w miarę mozliwości jak najszybciej.
-
masz odpisane w innym temacie.na pewno takie karmy NIE!! u 4 tyg.pieska
-
jeśli chcesz karmic mlekiem to w sklepach zoologicznych jest do kupiebnia mleko dla szczeniat w proszku.takie mozesz rozrabiac z woda i podawac.może byc moczona karma sucha np starter royal canin.powinien jeśc 5-76 posiłków dziennie ale w bardzo małych ilosciach. uważaj na mleko krowie mimo wszystko,jeśłi je jadł i nie było biegunki to prawdopodobnie jeszcze trawi laktoze.ale biegunka u tak małego szczeniaka moze się skończyć dla niego tragicznie
-
złap mocz od psa i zanieś do analizy.może to cieczka a byc może zapalenie pęcherza..
-
Purizon - kurczak plus ryba - jak ją oceniacie?
gryf80 replied to arek.sobczak's topic in Marki karm
[quote name='Maron86']Mój bączy tylko w nocy po niej, bardziej martwi mnie jego stolec, futro i ogólna apatia. Wydaje mi się że lakcid na to wszystko nie pomoże. Ogólnie karma też nie należy do najtańszych i jakoś więcej się po niej spodziewałam :mad:[/QUOTE] no pewnie że nie -widocznie szaman niekoniecznie ja przyswaja. -
Purizon - kurczak plus ryba - jak ją oceniacie?
gryf80 replied to arek.sobczak's topic in Marki karm
moje 2 baczyły po purizonie,ale dałam lakcid i było ok -
może zadzwońcie do dr Bryzka -lublin klinika całodobowa ul janowska
-
Purizon - kurczak plus ryba - jak ją oceniacie?
gryf80 replied to arek.sobczak's topic in Marki karm
raczej chodziło mi o uczulenie na któres składniki(problemy ze skóra i/lub wymioty) -
ewentualnie można spróbowac jakaś odzywke ludzką,bez spłukiwania ale odrobine,na r ece i wetrzec
-
Purizon - kurczak plus ryba - jak ją oceniacie?
gryf80 replied to arek.sobczak's topic in Marki karm
wydaje mi sie że jest ona karma super premium(tak jak orijen),taka ilosc białak pochodzenia"naturalnego nie powinna szkodzić twojemu psiakowi,z czasem zobaczysz czy mu słuzy czy tez nie.moje futra jadły purizone ale niestety tylko dosmaczona np.saszetka inaczej nie chciały samej jeść. -
ja bym popsikała niewielka ilosć swoje ręce i potem wtarła rękami we włosy
-
moja sucz 9 cio letnia jest w połowie worka blac angus senior-póki co jest ok.sierśc ok,qpy małe,z pyska nie śmierdzi.podoba mi sie dawkowanie-suczynie wystarcza mniej niz jest przewidziane na opakowaniu
-
agataza a ile ma lat twój psiak