-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
[quote name='jostel5']Zaczyna dzwonić mój telefon-wczoraj-z Sopotu-o Bellę (obiecujący;)) ,dzisiaj-Suzi (ale ona nie jest sznaucerkiem! można to w ogłoszeniach zmienić...?) oraz o Mailo...Mailuś bije wszystkie rekordy ;)[/QUOTE] ale telefonów..;) Jostelku pamiętaj też o Lusi,może ktoś zechce w typie owczarka..:)
-
Cent zagłodzony prawie na śmierć -pomóżcie
kinga_kinga7 replied to mirabelka's topic in Już w nowym domu
boże..:(co z tym pieskiem?? -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
kinga_kinga7 replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
cioteczki zapraszam Was na bazarek na bialskie psiaki..zbieramy na opal i słomę:( -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
kinga_kinga7 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
cioteczki zapraszam Was na bazarek dla bialskich psiaków..zbieramy na opał i słomę:( -
Sznaucer Fuks - juz w nowym domku, w Niemczech :)
kinga_kinga7 replied to conceited's topic in Już w nowym domu
kochane cioteczki zapraszam na bazarek na bialskie psiaki,mamy ich ponad 320..zbieramy na opał i słomę:( -
przepraszam za offa..ale chciałam zaprosić na bazarek dla naszych,bialskich psiaków,mamy ich ponad 320,zbieramy przede wszystkim na opał i słomę do bud:( link w moim podpisie
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
kinga_kinga7 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
podnosimy Dinusia:)- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
kinga_kinga7 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
jestem na zaproszenie:) Piękny psia,ale na razie niestety nie mogę pomóc..:(- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paja']Dostałam odp na @,ale przez przypadek skasowałam :( wiec pisze co tam było w nim. Ewa nie miała dostepu do internetu dlatego sie nie odzywała u Mailutka wszystko okej.Zaczął sie bawic zabawka Rosy,kotów dalej nie polubił,nie zabardzo chce dawac przemywac oczko,ale staraja sie.Jakos po weekendzie pojdzie z nim do weta. Dzisiaj Ewa postara sie do nas wejsc i pózniej ma mi przsłac fotki nowe.[/QUOTE] jak dobrze,że jest ok z prosiutkiem:multi: -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Mailuniu co u Ciebie???????? -
śliczna Lady w typie foksterierka za TM[*]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękujemy!:) -
śliczna Lady w typie foksterierka za TM[*]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
szkoda..:(czekamy dalej!