Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [quote name='jostel5']Zaczyna dzwonić mój telefon-wczoraj-z Sopotu-o Bellę (obiecujący;)) ,dzisiaj-Suzi (ale ona nie jest sznaucerkiem! można to w ogłoszeniach zmienić...?) oraz o Mailo...Mailuś bije wszystkie rekordy ;)[/QUOTE] ale telefonów..;) Jostelku pamiętaj też o Lusi,może ktoś zechce w typie owczarka..:)
  2. boże..:(co z tym pieskiem??
  3. dzisiaj ostatni dzień bazarku na nasze psiaki,zapraszamy!!
  4. cioteczki zapraszam Was na bazarek na bialskie psiaki..zbieramy na opal i słomę:(
  5. cioteczki zapraszam Was na bazarek dla bialskich psiaków..zbieramy na opał i słomę:(
  6. cioteczki zapraszam Was na bazarek na bialskie psiaki..zbieramy na opał i słomę:(
  7. kochane cioteczki zapraszam na bazarek na bialskie psiaki,mamy ich ponad 320..zbieramy na opał i słomę:(
  8. przepraszam za offa..ale chciałam zaprosić na bazarek dla naszych,bialskich psiaków,mamy ich ponad 320,zbieramy przede wszystkim na opał i słomę do bud:( link w moim podpisie
  9. cuuudowna jest:loveu::loveu: Miała szczęście;)
  10. jestem na zaproszenie:) Piękny psia,ale na razie niestety nie mogę pomóc..:(
  11. [quote name='jostel5']Psiuchy się ucieszą! :) Z paczki,ale i odwiedzin też! :) Wymiziaj te nasze bidy...[/QUOTE] wymiziam,na pewno;)
  12. [IMG]http://i54.tinypic.com/15i29lf.jpg[/IMG] zrobiłam zdjęcie paczki dla naszych psiaków, myślę, że w następnym tyg. ją zawiozę:loveu:
  13. to ja pozwolę sobie zaprosić na bazarek psiaków z Białej Podlaskiej [url]http://www.dogomania.pl/threads/196503-Torebki-ciuszki-co%C5%9B-dla-psa-do-22.11-na-Bia%C5%82%C4%85-Podlask%C4%85[/url].
  14. jestem na zaproszenie [B]ranias,[/B] mogę wesprzeć jednorazowo 20,- zł.:loveu: zrobiłam przelew:)
  15. dzisiejsza sesja:) [IMG]http://i56.tinypic.com/flfwo9.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/f396o7.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/33oobwg.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Paja']Dostałam odp na @,ale przez przypadek skasowałam :( wiec pisze co tam było w nim. Ewa nie miała dostepu do internetu dlatego sie nie odzywała u Mailutka wszystko okej.Zaczął sie bawic zabawka Rosy,kotów dalej nie polubił,nie zabardzo chce dawac przemywac oczko,ale staraja sie.Jakos po weekendzie pojdzie z nim do weta. Dzisiaj Ewa postara sie do nas wejsc i pózniej ma mi przsłac fotki nowe.[/QUOTE] jak dobrze,że jest ok z prosiutkiem:multi:
  17. pies jest bardzo mądry..nawet mądrzejszy od człowieka!:)
  18. [B]Bolek [/B]- ma 3 m-ce,znaleziony został między blokami przy ul. Bolesława chrobrego. Wyrośnie na pięknego , dużego psiaka. W schronisku od 16. 11. 2010.Kto go pokocha? [IMG]http://i53.tinypic.com/2r7lpad.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/257ku88.jpg[/IMG]
  19. [quote name='jostel5']Lusia ma te oczęta takie jakieś...zamglone...;) Ty Kinga jesteś pewna,że ona nie spożywa niczego niedozwolonego za Twoimi plecami...?:evil_lol:[/QUOTE] no czasami nie da jej się upilnować:evil_lol:
  20. co u nas tak pusto..nikt nie podziwia Lusia?:)
×
×
  • Create New...